Trwa ładowanie...
Przejdź na

Miriam: "Ludzie są mordowani, otwórzcie oczy! Chrześcijanie są krzyżowani"

234
Podziel się:

"Nie wiem, czy moje poglądy są radykalne. Są stanowcze. Mówię jak jest".

Słowa Miriam Shaded o muzułmańskich uchodźcach nie przeszły w Polsce bez echa. Aspirująca polityk stwierdziła, że imigranci już prowadzą "miękki dżihad" i zasiedlają Europę. Wśród osób oburzonych poglądami Miriam jest Sara Boruc, córka muzułmanina z Jordanii. Uważa, że za takie poglądy powinna trafić do więzienia. Zobacz:Sara Boruc o Miriam Shaded: "To KRETYNKA! Powinna trafić do więzienia!"

Założycielka fundacji Estera nie uważa się jednak za osobę o radykalnych poglądach. Czuje się w obowiązku, by uświadamiać Polaków, jak wyglądają kraje, w których muzułmanie już zdążyli się zadomowić. Ostrzega, że wyznawcy islamu destabilizują Europę.

Nie wiem, czy moje poglądy są radykalne. Są stanowcze. Mówię jak jest. Informuje ludzi, jak to faktycznie wygląda. Ludzie są mordowani, otwórzcie oczy, chrześcijanie są krzyżowani, jakiś jest tego cel. Europa potrzebuje pomocy. We Francji są strefy "no go", gdzie nikt nie ma wstępu. Państwa takie jak Dania, Austria, nie będą naszymi sojusznikami, bo będą miały wpływy islamskie. Rośnie nam wróg z Zachodu. Na pewno trzeba zamykać granice zewnętrzne.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(234)
MC
7 lat temu
To weź Biblię poleć np. do Arabii Saudyjskiej czy innego islamskiego państwa stać na ulicy i głośno ją czytaj!!!!!!
gość
7 lat temu
Biblia, Koran to tylko książki - faktycznie w krajach muzułmańskich afiszowanie się z naukami innymi niż nauki Mahometa to zbrodnia przeciwko Ich wierze karana okrutnie.Na to wygląda ,że uzurpują sobie Boga dla siebie a uważam, że On jest wszystkich. Uważam, że osoby które chcą przyjąć pod swój dach uchodźców o przepraszam imigrantów z Syrii itp. państw niech biorą ale biorą ale niech biorą za nich i odpowiedzialność. Czyli jak ten Gość uczyni zło np.: spoliczkuje Kobietę idąca ulicą w mini to niech zapłaci za leczenie i szkody moralne za swojego Gościa. Ja bynajmniej chce w Polsce czuć się jak Polak i chodzić ubierać się chcę jak mi się podoba tylko bym nie szokował zbytnio lub gorszył czyli bym stosował się do norm etycznych i moralnych jakie obowiązują mnie w Polsce. A, Pani która nawołuje do stosowania się do zapisów Biblii niech wyjedzie do enklaw Muzułmanów w /europejskich krajach / i niech krzewi Naszą wiarę - wierzę że szybko zweryfikuje swoje poglądy co do Gości.
gość
7 lat temu
Piękna kobieta!!!
Imigrant.
7 lat temu
Idiotów Pięknoduchów co chcą pomagać islamistą , powinno sie deportowac do Afrykańskiego kraju gdzie rządzą muzułmanie , a jezeli przezyją 3 miesiące takiej praktycznej nauczki sprowadzic do kraju ,,, a zresztą po co ich sprowadzac ?, niech zyją miedzy nimi bo w Polsce nie ma miejsca dla zakłamanych zdrajców.
Aneta
7 lat temu
Rasizm powinno się tępić ale W TEJ KWESTI CAŁKOWICIE JĄ POPIERAM!!!!!
Najnowsze komentarze (234)
gość
6 lat temu
madra i wspaniala z niej kobieta
gość
6 lat temu
CUDOWNE OCZY!!!
gość
7 lat temu
Piękna i mądra kobieta! Jarek, bierz ją do partii i klubu
gość
7 lat temu
wielka szkoda, że nie będzie jej w sejmie.To jedna z niewielu kobiet w polityce, która nie robi kobietom obciachu.
V.
7 lat temu
jesteś ignorantem i nie umiesz wyciągać wniosków tylko klepiesz wyuczone frazy i wybiórcze cytaty. Odpowiedz sobie na pytani, czy w czasach J. działała druga podobna organizacja jak islam? Nie, pojawiła się 600 lat później. A nawet J. podniósł rękę na tych, którzy kupczyli w domu jego Ojca.. Dlaczego my nie możemy podnieść ręki na tych, którzy próbują nasz dom zniszczyć? Nie myl pokory i szacunku wobec innych ze słabością i instynktem samobójczym. Trochę mniej lewackiej propagandy a sam wszystko ogarniesz.
gość
7 lat temu
Pani Miriam jest madra, odwazna, skromna I niech jej przeslanie bedzie uslyszane. Niech Bog jej blogoslawi I Polsce
gość
7 lat temu
Sam jestes ignorantka i bigotka..
gość
7 lat temu
j****j się w łeb
gość
7 lat temu
I ona to mówi ze śmiechem .....Ludzie są mordowani....Hipokrytka
gość
7 lat temu
hej ,muzulmanie! czy nie znacie sposobu, jak tej po je ba ne j debilce zamkna,c dziob!
gość
7 lat temu
Pudel, nie pisz wie,cej o tym b***e,ciu syryjskim! glupsze to jak but , a bierze sie, za polityke, ! niech politykuje w ojczyznie, czyli kraju jej tatusia!
gość
7 lat temu
Ludzie otworzcie oczy i posluchajcie jej !!!! Nie wszyscy sa zli, owszem, ale 2/3 ici populacji to fanatycy! Kradna, nie respektuja innych i narzucaja swoje prawa! Mieszkam w miescie gdzie sobie z nimi juz nie radza 😞 codziennie widzie kobiety, ktore sa bite za nic. Na ulicy zaczepiaja innych zaslaniajac sie rasizmem! Osobiscie tego doswiadczylam!!! Poza tym mala ciekawostka: czy wieci,ze kobieta zgwalcona przez 10 muzulmanow automatycznie staje sie wlasnoscia ich "religii"? Dlatego tak czesto wystepuja zbiorowe gwalty!!! Kobiety strzezcie sie i ludzie...badzmy milosierni, ale z glowa ai dla tych, co tego potrzebuja.
gość
7 lat temu
ma kobieta rację,miejmy nadzieję iż PIS pokaże gdzie ich nie chcą...
gość
7 lat temu
ma racje dziewczyna !!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie