Trwa ładowanie...
Przejdź na

Miriam o gwałtach w Niemczech: "Muzułmanie traktują żony i kobiety jak prostytutki!"

217
Podziel się:

"Dla nich kobiety są do wyżycia się. Przestrzegałam, że będzie takie zagrożenie w związku z wpuszczaniem do Europy ludzi, którzy wyznają Koran".

Największą publiczną przeciwniczką Islamu w Polsce jest od jakiegoś czasu Miriam Shaded. Zrobiło się o niej głośno, kiedy w bardzo ostrych słowach protestowała przeciwko przyjmowaniu przez Polskę imigrantów z Afryki Północnej - muzułmańskich imigrantów. Zobacz:Miriam o uchodźcach: "Polacy i Europa są ślepi. Oni zasiedlają Europę!"

W rozmowie z Pudelkiem komentuje ostatnie wydarzenia w Niemczech - masowe napaści imigrantów na kobiety i gwałty. Miriam nie jest tym zdziwiona. Przypomina, że właśnie przed tym nas ostrzegała.

Muzułmanie traktują swoje żony i kobiety jak prostytutki, a tym bardziej kobiety, które nie wyznają Mahometa. Momentalnie wiadomo, że dla nich to są kobiety do wyżycia się. Ja o tym przestrzegałam, mówiłam, że takie będzie zagrożenie w związku z wpuszczaniem do Europy ludzi, którzy wyznają Koran. Wpuszczani są wszyscy, nieważne kto przyjeżdża, a w większości stanowią oni zagrożenie dla wszystkich. W Koranie jest 169 wersów nawołujących do morderstw i zabójstw. Islam to system gorszy od nazizmu, jest tam mnóstwo tekstów nawołujących do nienawiści.

KOMENTARZE
(217)
gość
6 lat temu
Ma rację od początku się z nią zgadzam
gość
6 lat temu
Madra kobieta.
gość
6 lat temu
To co się dzieje to sie w głowie nie mieści ! Zobaczycie będzie jeszcze gorzej
gość
6 lat temu
Ma racje,taka jest niestety prawda
gość
6 lat temu
Mądrze mówi!kobieta która mówi prawdę!W PL jest wolnośc słowa,skoro może wygłaszac swoje opinie!w szwecji takich opini nie można wyrażac bo można trafić do więzienia!a szwecja niby to kraj europejski i demokratyczny!
Najnowsze komentarze (217)
gość
6 lat temu
Biblia jest o wiele bardziej krwawa jeżeli chodzi o wersy o nawolywaniu do mordu. Koran mówi w większości wypadków o obronie na atak i jest bardziej ludzka, jeżeli chodzi o traktowanie tzw niewiernych. tylko uczeni, którzy studiują teologię i święte pisma powini się wypowiadać a nie ta pani. w krajach arabskich jest wiele problemów i każdy kraj ma inną sytuację. ta pani powinna się wstydzić że tak szkaluje swoich ludzi. od setek lat chrześcijanie żyją obok muzułmanów na bliskim wschodzie w spokoju i nikt ich tam nie prześladuje dopóki nie pojawili się terroryści z Daesh, którzy nie mają pojęcia o Koranie mordują wszystkich czy to innowiercow czy muzułman.
gość
6 lat temu
ja bym przyjmował wszystkich uchodźców i ich deportował. W końcu będzie ich mniej przybywało ze względu na to że będą wracać tylko ci których na to stać lub są opłacani.
Blade & Soul ...
6 lat temu
The youre very professional . Blade & Soul Gold http://uffxiv.top-depart.com/inde/pune/articles/-blade-soul-updating-and-notesextras-155048.html
gość
6 lat temu
Oni wszyscy są obrzezani ,a obrzezany mężczyzna ma większy pociąg seksualny.To wina ich tradycji ,religii.Po co ich ściągnęli Niemcy .Arabom współczuję ,są zagubieni i chyba nigdy się nie odnajdą. Wojny toczyły się w innych krajach również i naród powinien doprowadzić do pokoju ,albo inne państwa ,ale nie drogą sztucznej bezcelowej ,bezowocnej i niebezpiecznej migracji.Wina niemieckiego rządu,pana Schulza ,Gunthera Oettingera i Merkel.MiriamShaded zna mentalność Arabów .Tacy są .
gość
6 lat temu
To już się dzieje posłać ich na front jak || wojnie walczono o swoje . ONI kawa piją robią co chcą obcy łeb nadstawiają w imię biznesu
benito
6 lat temu
Przesadza. Ciekawe , że ekscesy miały miejsca w kilku miastach równocześnie. Ciekawe kto podpłacił prowokatorów. I ta szczerość : "Merkel nas zaprosiła". Chcieliście to usłyszeć.....
gość
6 lat temu
Sama nie raz pozowała na prostytutkę i tak też była traktowana. Może niech opowie o swoich związkach i ćpaniu... Nawet nie potrafi podziękować za to, że jej się udało...
didi84
6 lat temu
Ja uważam że Niemcy to już zaczynają stanowić mniejszość narodowa u siebie
gość
6 lat temu
I*****o Miriam, zamknij w końcu swoja zakłamana tępą jape , bo ktos ci ja w końcu obije.
gość
6 lat temu
Madra i sliczna mloda kobieta, ma racje. Tak sobie mysle ze moze Pani Miriam Shaded powinna zostac doradca w MSZ Pana Waszczykowskiego odnosnie uchodzcow bo ma obszerna wiedze w tym temacie.
gość
6 lat temu
Wszystko co mówi o Mahomecie to prawda. Najpierw ożenił się ze starą wdową dla kasy a po jej śmierci wziął za żonę małą dziewczynkę. Pogardzał kobietami i podżegał do zamordowania poetki,która skrytykowała go w wierszu.
aliss
6 lat temu
co za wyobrażnina. Zall
leszek
6 lat temu
Mam nadzieję, że chłopaki z Niemiec zrobią porządek z tymi dupkami.
gość
6 lat temu
wyjątek potwierdza regułę
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie