Trwa ładowanie...
Przejdź na

Miriam o gwałtach w Sylwestra: "RAPORTY POLICYJNE SĄ UKRYWANE. Do takich przestępstw dochodzi dzień w dzień!"

74
Podziel się:

"Ukrywa się, kto popełnia jakie przestępstwa. W noc sylwestrową było tego tak dużo, że nie zdołali tego ukryć."

Miriam Shaded nie ukrywa swojej niechęci do islamu, Koranu i wyznawców tej religii. Jej zdaniem przyjmowanie muzułmańskich uchodźców to narażanie Europy na wielkie niebezpieczeństwo. Po masowych napaściach na kobiety w Kolonii i innych europejskich miastach tylko utwierdziła się w przekonaniu, że otwartość Europy była błędem. Zobacz: Miriam o gwałtach w Niemczech: "Muzułmanie traktują żony i kobiety jak prostytutki!"

Zdaniem Miriam do tego typu zajść dochodziło już wcześniej i wciąż dochodzi, ale ze względu na poprawność polityczną jest to ukrywane przez opinią publiczną. Skala wydarzeń w noc sylwestrową była tak duża, że politykom nie udało się zapobiec wyciekom informacji do mediów i tylko dlatego dowiedzieliśmy się o wydarzeniach w Niemczech.

Należy przyjmować ofiary, a nie oprawców. Głównie są to chrześcijanie prześladowani w Syrii. Niestety wszyscy przyjmują bez względu na wyznanie, niestety te osoby, muzułmanie, są zagrożeniem dla Europy. Grozi nam islamizacja. To, co się dzieje w mediach niemieckich - raporty policyjne są ukrywane, ukrywa się, kto popełnia jakie przestępstwa. Do takich przestępstw dochodzi dzień w dzień. Nie mówi się o tym, to jest ukrywane. W noc sylwestrową było tego tak dużo, że nie zdołali tego ukryć. To ogromne niebezpieczeństwo dla kobiet, dla obywateli europejskich.

Zgadzacie się z nią?

KOMENTARZE
(74)
gość
6 lat temu
Dobrze kobieta mówi. C*****e niech sobie siedzą u siebie a nie do nas.
gość
6 lat temu
Podpisuje sie pod tym co ona mowi
gość
6 lat temu
ona ma rację, mam znajomych którzy z lękiem opowiadali że grupy młodych mężczyzn w biały dzień obmacują i próbują gwałcić kobiety! robią to na ulicach, nawet gdy kobiety idą z mężami! Europejczycy są przerażeni, boją się tego motłochu a policja nie chce nic robić! to jest skandal i to się w głowie nie mieści! mam nadzieję że w Polsce kobiety mogą czuć się bezpiecznie i liczyć na pomoc rodaków w razie kłopotów
gość
6 lat temu
może i ona nie jest jakimś profesorem o wielkiej erudycji ale przecież ma rację i to co mówi płynie z logicznego myślenia i obserwacji bo faktom trudno zaprzeczyć
gość
6 lat temu
z tymi co już są w Europie są problemy i nikt nie wie co robić a przyjadą nastepni i co dalej sami siebie uśmiercamy powoli . Bedą problemy oj bedą wszyscy to odczujemy to tylko kwestia czasu.
Najnowsze komentarze (74)
gość
6 lat temu
Wywalic te islamska bande z Europy zanim nie bedzie za pozno , zreszta zlo juz sie stalo !
gość
6 lat temu
Proponuję popierającym imigrantów panią by podczas gwałcenia zamiast ratunku krzyczały - Refugees Welcom - Pani Shared wie co mówi
gość
6 lat temu
W całej zachodniej Europie, muzułmanie gwałcą i obmacują kobiety i uchodzi im to na sucho, a tu w Polsce taki zacofany ciemnogród i zaścianek, wstyd. Gdyby PO oraz SLD doszliby do władzy, to sprowadzono by muzułmanów i gwałty były obowiązkowe dla każdej kobiety, przez co Polska stałaby się "prymusem" Europy.
gość
6 lat temu
Ładna i mądra
gość
6 lat temu
Boze, ta Wendzikowska jest taka g****a.
gość
6 lat temu
Jeżeli cała Europa nie zareaguje to już po nas.
gość
6 lat temu
Piękna a g****a. nie da się jej słuchać.
fredi
6 lat temu
Zobaczycie co bedzie w maju jak zrobi sie cieplo... I na ulice wyjda w krotkich spodniczkach...
fredi
6 lat temu
To ciekawe ze policja Robin wloski strajk politycy sprowadzili g***o to niechsobie teraz to wezma do domu.
gość
6 lat temu
Już w gimnazjum się wywyższała. Ludzi traktowała jak głupków. Gimnazjum nr 91 na Ursynowie.
gość
6 lat temu
ZEZWOLENIA NA BROŃ !
gość
6 lat temu
Z*********j na zmywaku a nie tracisz czas....
gość
6 lat temu
A jak narazie widze to polki z ciapatymi za rączke chodzą....powinno sie golić łby na łyso
gość
6 lat temu
DAJCIE IM KOMIKSY a wszystko będzie dobrze!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie