Trwa ładowanie...
Przejdź na

Miriam Shaded: "Chcę ochronić Polskę i polskie kobiety"

212
Podziel się:

"Zawsze chciałam mieć wpływy. Na razie chcę być posłem" - deklaruje.

Dla Miriam Shaded temat przyjmowania przez Polskę uchodźców z Syrii stał się okazją, by zaistnieć w mediach i świadomości Polaków. Szefowa fundacji Estera zajmującej się sprowadzeniem do Polski syryjskich chrześcijan w ostrych słowach walczy z islamem i przestrzega przed muzułmańskimi imigrantami. To w pewnym momencie przestało jej jednak wystarczać i postanowiła zaangażować się politycznie. Do współpracy zaprosił ją Przemysław Wipler. Shaded startuje do sejmu z listy partii KORWiN. Twierdzi, że nie ma jeszcze sprecyzowanych politycznych planów, ale przede wszystkim w swoich działaniach chce skupić się na walce o prawa człowieka, w tym zwłaszcza o prawa kobiet.

Chciałabym mieć wpływ na to, co się dzieje w polityce. Nie precyzowałam sobie, kim chce być, ale przede wszystkim chciałabym mieć wpływ na poglądy społeczne. Na razie chcę być posłem. Chcę ochronić Polskę, polskie kobiety, Europę przed zagrożeniami. Zawsze chciałam mieć wpływy i walczyć o prawa człowieka.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(212)
gość
7 lat temu
Ta młodzież chce nam zwalić na głowę islamistów i gender :/
gość
7 lat temu
A ja jej nie ufam
d
7 lat temu
Niech wygra korwin, tylko wtedy zniknie islam
gość
7 lat temu
Wszystkim pudelkowiczom zadam tylko jedno pytanie..Czy wy schowani za monitorem mieli byscie tyle odwagi zeby wyjsc przed kamere pokazc swoja twarz i mowic tak zle(aczkowiek prawdziwe) rzeczy o islamie?..pomyslcie..za takie rzeczy grozi jest straszne niebespieczenstwo i dziwie sie ze tak mloda kobieta ryzykuje swoje mlode zycie...wiec zamknijcie sie i podziwiajcie!!
gość
7 lat temu
Rząd znalazł przybyłym do nas uchodźcom pracę w przeciągu kilku tygodni. Szkoda, że Polacy muszą jej szukać miesiącami i nie mają od nikogo pomocy. Ta praca którą dostali uchodźcy NALEŻY SIĘ POLAKOM!
Najnowsze komentarze (212)
gość
7 lat temu
źle jej z oczu patrzy,widać,że fałszywiec
gość
7 lat temu
Slabo po polsku mowi.Nie da sie jej sluchac, powinna zatrudnic jakiegos wizerunkowca i popracowac nad soba.
gość
7 lat temu
Srender
Irek
7 lat temu
Może jest szpiegiem w polskim państwie ?
gość
7 lat temu
nie wiem jak was, ale mnie Miriam strasznie kręci
gość
7 lat temu
Zamilknij g****a babo raz na zawsze
gość
7 lat temu
fajna laska z niej
Otis
7 lat temu
Lubię ją, popieram i mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie!
gość
7 lat temu
Oddam głos na Korwina, jak mi ją przyśle wieczorem do chaty,
gość
7 lat temu
To proste - bo to zwykła kretynka z parciem na szkłoi! Chce chronić kobiety występując z ramienia partii, która widzi ich miejsce przywiązane do kaloryfera w kuchni i Rozwiązań w zakresie walki z przemocą domową żąda uchylenia w całości ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie??? Według ich stanowiska Polska powinna wypowiedzieć Konwencję antyprzemocową10. To ma być ochrona kobiet??? I*****a żądna władzy i sławy, a nie dobra kobiet!
gość
7 lat temu
Niech najlepiej wynosi się z naszego kraj,nic tu po niej.Głupia jak kupa słomy.
gość
7 lat temu
Kretynka do potęgi! Chce chronić kobiety występując z ramienia partii, która widzi ich miejsce przywiązane do kaloryfera w kuchni i Rozwiązań w zakresie walki z przemocą domową żąda uchylenia w całości ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie??? Według ich stanowiska Polska powinna wypowiedzieć Konwencję antyprzemocową10. To ma być ochrona kobiet??? I*****a żądna władzy i sławy, a nie dobra kobiet!
gość
7 lat temu
Tja... jeszcze nam Arabki brakuje w sejmie.
gość
7 lat temu
Prawa kobiet, dobre, każda ma to na co się sama godzi. Sztuczne wpychanie ich do polityki, Szydło, Kopacz, Nowacka i niegdyś Merkel. Wpychanie tej pani o egzotyczniej urodzie łagodnie mówiąc to nie jest dobry pomysł, a nawet niebezpieczny. Starym dziadom u koryta s****a już mózg wyżarła.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie