Miszczak o "Azja Express": "Trzeba mieć odwagę, by przeżyć za dolara dziennie. I to bez make up-u!"

211
Podziel się

"TVN stał się fabryką produkcyjną. Już nie zazdrościmy niemieckim emerytom, że w Grecji oglądają premiery".

Wczoraj TVN zaprezentował swoją ramówkę na kolejny sezon. Dyrektor programowy stacji nie krył tego, na które programy stacja liczy najbardziej. Głośno zachwycał się Azja Express i Projektem Lady. Pochwalę z ust Edwarda Miszczaka otrzymała jego ulubienica, Małgorzata Rozenek.

TVN stał się fabryką produkcyjną. Jesienna ramówka to odwaga. Trzeba mieć odwagę, by wziąć udział w programie, gdzie trzeba przeżyć za dolara dziennie, bez make up-u. Panie wiedzą, co to oznacza, spocony przed kamerą, w ogromnych emocjach. Azja Express jest fantastyczny, świetny program. Produkujemy na wiosnę, na wakacje, jesień. Już nie zazdrościmy niemieckim emerytom, że w Grecji, czy w Turcji oglądają premiery. Projekt Lady świetnie nam zrobił w tym roku. To dla Lady.

Źródło: Agencja TVN/x-news

KOMENTARZE
(211)
gość
4 lata temu
Panie Miszczak, pan jest odpowiedzialny za obniżanie standardów telewizyjnych i pan o tym dobrze wie!
gość
4 lata temu
a może by im tak dać 5 złoty dziennie i niech przetrwają u nas !
prośba
4 lata temu
miszczaku, odejdź na emeryturę. Prosimy Cię- ludzie o wyższym IQ
gość
4 lata temu
Gada jak potłuczony, bez ładu i składu.
gość
4 lata temu
ten program to jest jakiś żart, bogaci udają biednych i robia sobie"szoł" wśród ludzi, któzy naprawdę musza ciezko pracować na kazżdego dolara, nie wierzę w to po prostu....
Najnowsze komentarze (211)
gość
4 lata temu
Miszczak chłopie odejdź i daj żyć
gość
4 lata temu
s*******j dziadu
gość
4 lata temu
Panie Miszczak czy Pana nie stać na coś ambitniejszego. Pan się kompromituje. Czy Pan POLAKÓW uważa za idiotów? Niech Pan zamknie się w kręgu swoich mało rozgarniętych celebrytów i opowiada im te bzdury.Trochę więcej szacunku dla widzow.
gość
4 lata temu
Panie Miszczak za to badziewie powininien Pan odpowiadać . Pan i Pana stacja to szczyt tandety . Jest nadzieja, że w końcu ludzie zrozumieją że robicie z nich kretynów .
kamil
4 lata temu
Edward - lubieżny karzeł telewizji
gość
4 lata temu
idź ty stary wariacie razem ze swoimi gwiazdami w czortu
gość
4 lata temu
Trzeba mieć odwagę, byc karlem, zydem, i robic bardzo slabe programy.
gość
4 lata temu
Tak wielkie bohaterstwo.......obniz im chłopie te wielkie pensyjki jak z nich takie herosy!!!
gość
4 lata temu
Właściciele TVN !!! Wymieńcie całą ta ekipę bo słupki są na dnie , a jak Miszczak i cała ta czerwona elita będzie dalej prządnąć na kołowrotku to spłyną do szamba!!!
gość
4 lata temu
Pani z metra ciety w przydurzym gajerze jak cos bierzesz to bierz ale pol dawki, bo szkodzi i to bardzo, majaczy pan jak obity.
gość
4 lata temu
Pan Miszczak to takie male cos , co na sile probuje wmowic ludzia ze , projekt Lady, Azja cos tam i wiele innych dennych programow to cos wspanialego.Moze dla Pana Miszcaka i jego gwiazd, to cos wspanialego ale dla przecietnego widza to jedno wielki g***o.
elka
4 lata temu
Jaki , ten Miszczak, jest, żałosny. Z metra cięty, wśród przystojnych, wcale go nie widać, ale jak się stawia !!!!, Jak by cokolwiek wiedział. Nic dziwnego, że chce, się ocierać, o fajne dziewczyny. Szkoda takiego pigmeja!!!!!!!!!
kpina.
4 lata temu
Co za PATOLA w myśleniu! Sztuka przeżyć za dolara dziennie i dostać po wszystkim "okrągłą sumkę!" Czy Pan ma nas za idiotów?
gość
4 lata temu
"Trzeba mieć odwagę, by przeżyć za dolara dziennie. I to bez make up-u!" nie wiem co miszczak bierze ale zaszkodziło mu ostro.. za dolara to tytuł,a makeup-przeciez te ponaciągane sztywfty mają makijaże trwałe ale i tak nic im nie pomoże bo są odrażajace rozenki i szulimki, ale nawet te sprasowane brzydule nie dorównają tłuszczowii na głowie radzia-tupet byłby lepszy..ale skąd takie wypoczete i umodelowane te poloczki lisici bby były za dolara !!!! juz wiekszego dna niż projekt lady miało nie byc, ale jak widac tefałen tonie okropnie, najgorszy odpad silikonowobotoksowy w jednym worze a miszczak dumny....ddno kolejne i ściema
...
Następna strona