Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mocna kampania społeczna: "Żaden post nie jest wart życia!"

34
Podziel się

"Do domu jest blisko. To może poczekać". Zobaczcie, jak może skończyć się korzystanie z komórki w trakcie jazdy samochodem.

bCzUYXqt

Od wielu lat pojawiają się publiczne apele o nieużywanie telefonów komórkowych w trakcie jazdy samochodem. Niestety, siedmiu na dziesięciu kierowców przyznaje, że w trakcie prowadzenia auta korzysta z komórki. AT&T, amerykańska firma telekomunikacyjna, sfinansowała więc kampanię mającą przestrzegać przed takim zachowaniem. Na nagraniu widzimy, jak jedno zerknięcie na telefon może zmienić spokojny dzień w dramat.

"Do domu jest blisko. To może poczekać" - głosi hasło kampanii. "Żaden post nie jest wart życia."

Zobaczcie, jak może skończyć się korzystanie z komórki w trakcie jazdy samochodem.

bCzUYXqv
bCzUYXqB
bCzUYXqW
KOMENTARZE
(34)
gość
5 lata temu
Najgorsze jest to, że niektórzy myślą, że to ich nie dotyczy, że przez jedno zerknięcie na telefon nic się nie stanie, nikomu nie stanie się krzywda. A przez właśnie takiego kierowcę zerkającego "na chwilkę" w telefon zginął mój przyjaciel...
gość
5 lata temu
Boże,niestety ale tak to się kończy.Myślę że powinno to ludziom dać do myślenia....
gość
5 lata temu
dobrze powiedziane i madrze !!!!!!!!
bCzUYXqX
gość
5 lata temu
Ja to chyba nigdy się nie przemogę do jazdy samochodem...
gość
5 lata temu
to sie nazywa mocna kampania, nasi powinni sie od nich uczyć
Najnowsze komentarze (34)
gosc
2 lata temu
guest test post bbcode html http://temresults2018.com/ simple
gość
5 lata temu
dlaczego w polskiej tv nie ma takich spotów zamiast zasranych reklam ????
gość
5 lata temu
mocna kampania nie powinna miec reklam przed;/
gość
5 lata temu
W czwartek, droga szybkiego ruchu, 3 pasy, środkowy pas, stare punto, około 90km/h, kobieta ~25 lat, tablet na kierownicy, przegląda internet... Co zrobić?
gość
5 lata temu
No i? Takie jest życie, że można w każdej chwili zginąć. Dotyczy to każdego,
gość
5 lata temu
widocznie jego stworca go wezwal haha
gość
5 lata temu
Przynajmniej uniknął weryfikacji w trudnej dla ciebie chwili i zdążył zostać przyjacielem do końca - szczęściarz !
gość
5 lata temu
Kurczę a ja przeczytałam -poseł.
bCzUYXqP
gość
5 lata temu
Mam nadzieję, że czytają to także k****y i wyciągną odpowiednie wnioski z tego.
KOBIETA
5 lata temu
Inteligentny człowiek nie potrzebuje takich kampanii, ma trochę oleju w głowie, potrafi przewidywać i zapobiegać, a d***l i tak nie przyjmie do wiadomości takiej ewentualności. D***l zawsze powie "nic się nie stanie, nie mnie". D***l nie jest wart tego, by za pieniądze podatników - także tych inteligentnych tworzyć dla niego jakieś kampanie. D***l to dawca narządów i niech nim zostanie jak najprędzej, bo masa inteligentnych ludzi na nie czeka.
gość
5 lata temu
Mieszkam w 3miescie i średnio co w 3 aucie gadają przez tel. Ostatnio liczyłam, na 20 km zliczylam 18 gadajacych. Jakaś masakra! !!!!!!
gość
5 lata temu
Niestety takich zerkających jest wielu, na czele z moim mężem, niestety nie jestem w stanie przemówić mu do rozumu może ten filmiki pomoże!
gość
5 lata temu
przestań!!nawet nie wiesz,jaka to przyjemność.....
gość
5 lata temu
tylko ilu ludzi to zobaczy, a ilu dostrzeże i zrozumie o co chodzi?? Oczywiście komórke zawsze mam przy sobie, choć korzystam z niej rzadko. W samochodzie mam telefon na wierzchu ale tylko po to żeby w razie czego móc się skontaktować z rodziną, mechanikiem.... Jednak ewenementem sa dla mnie osoby (szczególnie panie!), które już nie raz obserwowałam. jedna zjeżdżała z chodnika i jednoczenie otwierała okno (na korbkę, nie automat), palila papierosa i gadała przez telefon (masakra!!!!!) w ubiegłym tygodniu, jedna jechała drogą ok. 90 km paliła papierosa i pisała smsa. Inna z kolei przechdziła przez jezdnię mając na smyczy dużego psa i pisząc smsa. czy coś jedzie czy nie. To, że to kobiety wiadomo przypadek, chociaż myslę, że mężczyźni by chyba tych rzeczy nie zrobili, młode dziewczyny, mam takie wrażenie, że często szpanują przed znajomymi,, chłopakami, jakie to one sa sprawne i odważne i niczym sie n ie przejmują .... och co za świat. a póxniej płacz bo na wózku, bo dziecko zginęło, bo samochód potrącił..
bCzUYXrr