Trwa ładowanie...
Przejdź na

Modna Socha na otwarciu butiku

116
Podziel się

Czarne spodnie i szpilki, sweterek i duża zielona torba. Dobry zestaw?

Modna Socha na otwarciu butiku
bDYXcrqt

Małgorzata Socha od kilku lat ogłaszana jest regularnie jedną z najlepiej ubranych polskich aktorek. Podczas otwarcia butiku Ralpha Laurena w Warszawie zaprezentowała się w czarnych spodniach, do których dobrała ciemnoniebieską koszulę, oryginalny sweterek, zieloną torbę oraz klasyczne szpilki.

Dobry zestaw?

bDYXcrqW
KOMENTARZE
(116)
gość
9 lat temu
Jedyna normalna aktorka!
gość
9 lat temu
Ładna kultura, siadanie na stole :)
gość
9 lat temu
Już nie takie piękne bez fotoszopa !
bDYXcrqX
byłam i widzi...
9 lat temu
Głupoty piszecie ! to nie było otwarcie , tylko kolekcja jesienna RALPH LAUREN . A Socha i tak z Muchą nic nie kupiły , tylko się lansowały i zęby strzeżyły !!!!!!
gość
9 lat temu
mucha chyba znowu w ciąży...
Najnowsze komentarze (116)
c1ti1C dlegl...
9 lat temu
c1ti1C dleglgbkxlze
iloaTw uzgwd...
9 lat temu
iloaTw uzgwdqwoqpzi
gość
9 lat temu
Gdzie jest SIWIEC ?? hańba ! wieś tańczy i śpiewa !!
gość
9 lat temu
Socha jest zupełnie normalna, nie jest pięknością, niestety nie ma klasy wrodzonej w sobie, czegoś jej brakuje... a Mucha brak słów może spadać
gość
9 lat temu
Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8 5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2 1 3 7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0 2 0 4 2 0 0 5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9 3 0 1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Ciekawe?
gość
9 lat temu
jezu, śmieszni jesteście.. każdy ma swój styl, jej sprawa jak się ubiera, ciekawe czy to słuszne by było jakby was ktos skrytykował za ubiór?! wasza sprawa i już.. niech każdy dba o siebie.
gość
9 lat temu
ale pogadanki xd
gość
9 lat temu
FAJNA SYMPATYCZNA DZIEWCZYNA I DO TEGO LADNA:::NIE ROZUMIEM TEJ NIENAWISCI I ZAZDROSCI::::LUDZIE TRZEBA SIE CIESZYC ZE SZCZESCIA INNYCH:
bDYXcrqP
gość
9 lat temu
J***ć butiki w warszawie
Yaga
9 lat temu
i co kupiła? za ile? czy tylko poszła sie pokazać?
gość
9 lat temu
Dzieci!!! popatrzcie sami na siebie i ... wtedy przestaniecie krytykowac!
gość
9 lat temu
haters gonna hate , pzdr
gość
9 lat temu
Swaterek babciny he he, całość wieje nudą!
gość
9 lat temu
NIE SZATA ZDOBI CZŁOWIEKA A WNĘTRZE
...
Następna strona
bDYXcrrr