Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|

Monika Mrozowska URODZIŁA!

295
Podziel się

Monika Mrozowska po raz czwarty została mamą. Znamy płeć i imię dziecka.

Monika Mrozowska URODZIŁA!
Monika Mrozowska urodziła (Instagram)
bDJeqjhh

Monika Mrozowska właśnie po raz czwarty została mamą. 19 stycznia na świat przyszedł jej syn, który otrzymał imię Lucjan.

Zobacz także: Jolanta Kwaśniewska o protestach kobiet w czasie pandemii

Radosną nowiną jako pierwszy w mediach społecznościowych pochwalił się dumny tata Maciej.

bDJeqjhj

Hello World! Nazywam się LUCJAN, ale i tak pewnie wszyscy będą na mnie mówić Lucek. No to teraz zaczynamy zamieszanie i pewnie zmienię czyjeś życie o 180 stopni. Czuję wdzięczność i mega spokój. (...) @monikakingmrozowska, jesteś częścią tego kosmicznego zamieszania, dziękuję za wytrwałość, siłę i wszystko, co najlepsze, Warszawa, 19.01.2021 - czytamy pod wpisem partnera Moniki, na którym podziwiać już można małego Lucjana.

Pudelek wita na świecie!

bDJeqjhp
bDJeqjhK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(295)
Pani mająca d...
miesiąc temu
Ma pani pretensje do ludzi że panią krytykują . to niech pani ich nie prowokuje.Czy wszyscy muszą wiedzieć co się w pani życiu dzieje.Sami się oto prosicie.
gosc
miesiąc temu
Nie rozumiem tych celebrytów. Są dla mnie mega dziwni. Banalnie łatwo wchodzą w relacje, a nie umieją ich utrzymać. O co tam chodzi z tymi ludźmi. Co z nimi jest nie tak? albo ze mną. Niech mi ktoś powie jak to tam działa ta szybkość wejścia i wyjścia, bo mnie to intryguje. Na tyle mocna relacja by z sobą zamieszkać i być na co dzień, a na tyle słaba, że to sie szybkim czasie rozlatuje, a dzieciar na świecie już jest, a potem znowu nowa mocna/słaba relacja. Może jakiś psycholog stworzy portret psychologiczny takich osób. Czekam na jakieś wypowiedzi
KASIA
miesiąc temu
ONI JUŻ CHYBA NIE SĄ RAZEM TZN OJCIEC DZIECKA I ONA?
bDJeqjhL
gosc
miesiąc temu
Ma taką chuć, że noży sie jak królica. Kolejny tatuś wpisany do listy. A potem biorą toto do śniadaniówki i tam mędrkuje tonem racji ostatecznej.
Oliwia
miesiąc temu
Gratulacje
Gość
miesiąc temu
Oszalala tkobieta za 500 +chyba
Milka
miesiąc temu
Piękne włosy ma
robaczek
miesiąc temu
Jakie to niemodne...strajk kobiet jej niewybaczy...
Zyj swoim życ...
miesiąc temu
Nie da się tego czytac czyje to dziecię, gdzie ojciec. Co was to kur.. Obchodzi. Kobieta se zyje swoim zyciem robii to co robi. Co was to obchodzi. Tylko jad zazdrosc wśród od ludzi.dziwaki
dziwne
miesiąc temu
Głupio tylko potem to będzie dzieciom wytłumaczyć, każde z innego ojca i żadnego tatusia w domu..co ta kobieta ma w głowie?
Ola
miesiąc temu
Gratulacje
Xyz
miesiąc temu
Że ona nie zgłupieje, jak na przykład z nazwiska dzieci do szkół zapisuje, albo w urzędzie jakimś...xD Ja bym się 15 razy już pomylił.
111
miesiąc temu
Idzie na ilosc ×500 to dopiero miot rosnie
bDJeqjhD
Ahaha
miesiąc temu
Monika ma 40 lat a rozenek 43?!?!
...
Następna strona
bDJeqjif