Trwa ładowanie...
Przejdź na

Monika Staruch o "Ślubie od pierwszego wejrzenia": "Może nie jest to do końca profesjonalne, zaangażowałam się"

40
Podziel się

"To są bardzo inteligentni i wrażliwi ludzie". Będziecie oglądać ten program?

bCHQcQEl

Ślub od pierwszego wejrzenia to nowy, kontrowersyjny program, w którym nie znający się dotychczas ludzie pobierają się na oczach widzów i próbują "ułożyć sobie życie" od momentu poznania się w Urzędzie Stanu Cywilnego. Choć show budzi wiele skrajnych emocji, "eksperci" zatrudnieni przez TVN przekonują, że to świetny pomysł:

Zachwycona koncepcją programu jest też seksuolog Monika Staruch, według której zaczynanie związku z drugą osobą od ślubu to znakomity pomysł:

bCHQcQEn

Nie mogę powiedzieć, czy trzymam kciuki za którąś parę. Może nie jest to do końca profesjonalne, bo się zaangażowałam emocjonalnie, polubiłam ich. Nie tylko jesteśmy na początku, żeby wybrać osoby. Jesteśmy do ich dyspozycji, kiedy przychodzą elementy kryzysu i tak dalej. Ci ludzie, to są bardzo inteligentni i wrażliwi ludzie. Wszystkim kibicuję, to są moje wybory.

bCHQcQEO
KOMENTARZE
(40)
As.
4 lata temu
Wszakże są pary, które zaczynają znajomość od poczęcia dziecka i to bez pomocy ze strony TVN ;) ... i bywa, że się im nawet udaje!
gość
4 lata temu
a ja szukam faceta i ciągle nie potrafie znaleźć sensownego, dzisiaj są same wymoczki, które zwalają winę na dziewczynę...
gość
4 lata temu
bedzie emisja rozwodowa czy tylko cz1
bCHQcQEP
gość
4 lata temu
znowu ta pani specjalistka z TVN my to wszystko już wiemy !
gość
4 lata temu
specjalistka sie znalazła, a ciekawe czy sama wziełaby aranzowany ślub, zapomnieli o dopasowaniu seksualnym, ciekawe jak dopasują ludzi ,,pod tym wzgledem"
Najnowsze komentarze (40)
gość
4 lata temu
tefałen dla kretynów
gość
4 lata temu
Co za d***l wymyślił ten program! Trzeba być nieźle jeb***tym na mózg! Niech ten kto to wymyślił ten program pocałuje pierwszą/ego lepszą/ego na ulicy i zobaczymy co z tego wyjdzie... -.-
gość
4 lata temu
Bezdzietna panna po 40-stce, ktora gra expertke od zwiazkow. Moze Pawlowicz jeszcze dobierzcie to bedzie ciekawiej
Obiektywny
4 lata temu
No tak dziewczyna jak zwykle w porządku, niewinna ze swoją wersją wydarzeń.
gość
4 lata temu
Chciałabym cię konska min.eciaro widzieć jak byś dostała czornego z maczeczeta....qu.rwa i*****a i to ma być psy holog
gość
4 lata temu
A kiedy będzie "ślub od pierwszego włożenia"?
gość
4 lata temu
Jakie wykształcenie ma ta kobieta?
gość
4 lata temu
Polecam ksiazke Catherine McKenzie "Idealnie dobrani "..wypisz, wymaluj to samo co chce zrobic TVN.Powiesc o 30 - latce, ktora chce znalezc swoja druga polowke.przy pomocy firmy kojarzacej pary, ale zamiast na pierwsza randke zostaje skierowana prosto przed ...oltarz.
bCHQcQEH
gość
4 lata temu
Kiedyś były w modzie tzw śluby fikcyjne. A jak kogoś przyłapali to kary za to groziły. A tu proszę legalnie i jeszcze kasę będą zarabiać.
gość
4 lata temu
A zaraz rozwód i n*****e w pspierach
MAFIA
4 lata temu
Ten rozpauty TVN pokazuje najgorszą patologię,rozpustę,k******o...tzn.prostututki które o zgrozo!!!!!!...nazywane są gwiazdami czy celebrytami.P******o was debile z TVN I NIE TYLKO Z TVN!!!!?????jakieś zdziry pokażą p***e,cycki i taka s****a jest GWIAZDĄ??Siwiec,Pietrasińska itp.szlaufy.Niczym te szmaty i te aktoreczki tzw.nie różnią się od tych prostytutek co stoją przy drodze i pracują w burdelu.
andy
4 lata temu
Ale te osoby same siebie wybrały, a to jest olbrzymia różnica!
Aa.
4 lata temu
Alez ty jestes mało inteligentna.. inteligentny i dorzały psychicznie człowiek nie oddaje swojego życia w ręce innych. Nagabywanie do takich wykolejeń jest chore!
Raz
4 lata temu
to co mowi ta hochsztaplerka jest nieetyczne, dno i 2 metry mułu! worek na łeb i nie pokazuj sie wiecej, ja na jej miejscu spaliłabym się ze wstydu!
bCHQcQFj