Monika Zamachowska w niebieskim kostiumie!

197 reakcji
0
0
197
Podziel się

Podoba się Wam jej pelerynka?

Monika Zamachowska w niebieskim kostiumie!

Na prezentacji jesiennej ramówki Telewizji Polskiej nie mogło zabraknąć Moniki Zamachowskiej. Gwiazda TVP pojawiła się w oryginalnym, niebieskim kostiumie z opadającą na plecy pelerynką. Niestety kombinezon odsłonił wszystkie niedoskonałości figury Moniki i... przed wszystkim był co najmniej o jeden rozmiar za mały.

197
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(197)
liza
5 lata temu
nie szukajmy dziury w całym. Redakcja lubi podpuszczac ludzi,,
gość
5 lata temu
okropna baba
Joasia
5 lata temu
Skąd tyle nienawiści? Nie ma obowiązku oraz musu oglądania p. Moniki Zamachowskiej. Przełącz się na jakiś serial. Co do p. Zbigniewa Zamachowskiego to jest w dalszym ciągu świetnym i szanowanym aktorem. Wybierz się do Teatru Narodowego (sprawdź w googlach co to takiego) i się przekonaj.
gość
5 lata temu
Ale pokemon ma palec wielbłąda. Jak to wygląda.
gość
5 lata temu
Kostium jest dobrze skrojony i pani Monika wygląda w nim poprawnie. Nie rozumiem, dlaczego Pudelek robi taga nagonkę ma tę Panią. Nie rozumiem, dlaczego tak wiele kąśliwych i nieprzyjemnych kierują w stronę tej Pani sami Internauci. Moim zdaniem pani Monika ma bardzo miłą aparycję i radosną barwę głosu. Lubię kiedy prowadzi Pytanie na śniadanie.
Najnowsze komentarze (197)
gość
5 lata temu
Ładna kobieta i figura super
gość
5 lata temu
i kogo obchodzi jakaś z********a mężów...
gość
5 lata temu
to może jej odstąp swojego męża, t o zbysiu wróci do dzieci...
ewa
5 lata temu
Pani Monika bardzo ladna kobieta ,dobrze przeprowadza wywiady ,natomiast kiedy na ekranie pojawia sie Pani Pienkowska przelanczam na inny program jest odpychajaca
gość
5 lata temu
O tej godzinie się pracuje, więc komu psuje dzień ..... tylko nierobom. Wszystkie poranne telewizje to dla kobiet typu Bundy, itp. P.S. Nie oceniaj aby nie być ocenionym.
ewa
5 lata temu
ładn to ona nie jest
abnegacja
5 lata temu
nie tivi tylko tele. Stażyści z działu promocji przy Woronicza nie znają angielskiego, używają tylko skrótów.
biznes_superm...
5 lata temu
jestem szarym obywatelem z wyższym wykształceniem, prowadzę firmę, nie mam czasu na telewizje śniadaniowe i teleturnieje z udziałem tej pippy natomiast szczerze jej nienawidzę. Dlaczego jako "tivi" nie zrobicie badania opinii publicznej, wśród ludzi którzy płacą abonament oraz tych, którzy są w stanie go płacić, i nie wsłuchacie się w opinie ludzi inteligentnych??? Czy telewizja publiczna to sam m*****h, kołtuństwo, chamstwo i promowanie konseksji rodzinnych? Nie? No to udowodnij nam to, drogi "tivi" i sprawdź prawdziwe zaplecze merytoryczne tej chabrowej paniusi.
gość
5 lata temu
świetny strój na rolki z jakimś starym meblem na smyczy
tele
5 lata temu
Nie lubię tej prezenterki, ale opis autora tekstu jest tendencyjny. Nie widzę by kostium był za mały, ani też pokazywał niedoskonałości. Wręcz przeciwnie. Figura jest do pozazdroszczenia. Skąd taka zawiść???
gość
5 lata temu
szantrapa faktycznie i nieforemna, pasuje do Zamacha takie kaszełki
gość
5 lata temu
wygląda trochę jak stewardessa z LOTu, w każdym razie metryka pasuje. czyżby to była jakaś aluzja pod adresem byłego męża pilota, co zwiał gdzie pieprz rośnie od tej naszej prezęterki rozdętej?
gość
5 lata temu
resortowy kombinezon, uśmiech, ścianka i córka
gość
5 lata temu
niedoskonałości...... boże chcialabym takie mieć
...
Następna strona