aktualizacja

Mroczek o trudach ojcostwa: "Nie potrzebuję czasu dla siebie"

34
Podziel się

Gwiazdor "M jak miłość" zapewnia, że nie wyobraża sobie zostawienia dzieci wyłącznie pod opieką żony. Wierzycie mu?

Marcin Mroczek, to jeden z tych polskich celebrytów, którym na zawsze przylepiono łatę "gwiazd jednej roli". Choć angaż do telenoweli zapewnił aktorowi i jego bratu bliźniakowi popularność i stałe dochody, to bycie kojarzonym jedynie z perypetiami rodziny Mostowiaków zaczęło mu trochę ciążyć.

Na szczęście, Mroczek spełnia się ostatnio w nowej roli - ojca. Tata 2,5-rocznego Ignasia i 11-miesięcznego Kacpra wyznał w wywiadzie z serwisem Newseria, że co prawda dzieci bywają absorbujące, jednak w ogóle mu to nie przeszkadza. Aktor cieszy się z każdej chwili spędzonej z synami i nie ma nawet problemu z faktem, że nie starcza mu czasu dla samego siebie.
Wierzycie w zapewnienia Mroczka?

Polub pudelek.pl na Facebooku:
KOMENTARZE
(34)
gość
rok temu
a czemu by w to nie wierzyć? gość wydaje się normalny, nie chleje na mieście jak niektórzy celebryci... są ludzie, którzy naprawdę lubią siedzieć z dziećmi w domu, ale dziennikarze z Pudla mają po 20 lat i tego jeszcze nie rozumieją.
WrednyDzienni...
rok temu
Tak wierzę, bo wydają się z bratem fajnymi ludźmi.
gość
rok temu
Kiedyś Jan Nowicki ostro skrytykował Mroczków ale jeśli mam być szczera, wolę Mroczków
gość
rok temu
Jeżeli faktycznie zajmuje się tymi dziećmi tak jak mówi to znaczy, że wzorowo wypełnia swoje obowiązki jako ojciec. Super!
gość
rok temu
Ja wierzę w to co mówi. Jakoś tak pasuje mi do niego spędzanie czasu z dziećmi.
Najnowsze komentarze (34)
gość
rok temu
To prawda. Marcin jest bardzo dobrym Tatą. Wszystko przy dzieciach zrobi sam. Pozazdrościć takiego faceta. Wiem bo miałam okazję podpatrywać ich rodzinę na wakacjach.
gość
rok temu
Bracia Mroczkowie nie mają szkoły aktorskiej ale skończyli inną szkołe, więc to są ludzie wykształceni. Zaczepili się w M j Miłość, to grają jak umieją, widać z powodzeniem. W moim odczuciu, to są dwaj normalni, sympatyczni mężczyźni.
gość
rok temu
Mroczki to fajne chlopaki
mama 24/7
rok temu
a ja bym chciała mieć chwile dla siebie. a nie mam nawet w nocy bo musze wstawać do dzieci...
gość
rok temu
Tylko kogo obchodzą te brednie...
gość
rok temu
Lepszy niż królik Tolek i poukładany.
gość
rok temu
Lepszy niż królik Tolek i poukładany.
gość
rok temu
Braci Mroczków oglądałam w wielu programach tel.zawsze z klasą.Rodzina może być dumna.Jesteście super!
gość
rok temu
wierzymy bo caly jego instagram to bachory, juz nie sledze
gość
rok temu
Medal mu dac
Jerzy Michala...
rok temu
To rzeczywiście ważne, ale przy okazji chcę spytać o jeszcze jedną ważną kwestię. W której części Wrocławia najbardziej brakuje w tej chwili nowych przedszkoli?
Jerzy Michala...
rok temu
To rzeczywiście ważne, ale przy okazji chcę spytać o jeszcze jedną ważną kwestię. Myślicie, że infrastruktura osiedlowa we Wrocławiu poza ścisłym centrum miasta (chodniki, place zabaw) jest w dobrym stanie?
gość
rok temu
Taaa jasne a co masz powiedzieć ze czasami masz dość wrzeszczących bahorow i ratuje cię wyjście z domu na plan zdjęciowy Hipokryta Zrób se trzecie jeszcze dzieciorobie
A.a
rok temu
Jeśli spędza się z dziećmi kilka godzin dziennie to ok, ale jeśli jest się z nimi24h/dobę to można zwariować, nieważne jak kochane i grzeczne by były. Czasem człowiek musi pobyć z kimś innym niż tylko dzieci.