Mrozowska o "Celebrity Splash": "W weekend schudłam 2 kilo!"

24
Podziel się

"Byłam dziewięć godzin na basenie! Z 10 metrów skaczą głównie faceci i Ilona Felicjańska".

Na antenie Polsatu startuje nowy format rozrywkowy, Celebrity Splash, w którym gwiazdy skaczą do wody. W programie wystąpi 24 uczestników: 10 kobiet i 14 mężczyzn. Od kilku tygodni gwiazdy chwalą się nie tylko efektami treningów w postaci skoków do wody, ale również siniaków i kontuzji. W rozmowie z Pudelkiem Karolina Korwin-Piotrowska stwierdziła, że ten program będzie "największym obciachem roku". Uczestnicy rzucili więc jej wyzwanie, by razem z nimi skoczyła na 10 metrów.

Ja ją zapraszam na 10 metrów, to pogadamy. Jeżeli ma jaja to przyjedzie. Niech ma odwagę skoczyć - mówi Odeta Moro. Z 10 metrów skaczą głównie faceci i Ilona Felicjańska.

Monika Mrozowska chwali się, podobnie jak uczestnicy Tańca z gwiazdami, utratą wagi dzięki udziałowi w programie: "Jesteśmy ponad 9 godzin na basenie podczas weekendu. Schudłam po weekendzie 2 kilo mimo, że jadłam dwie kolacje, dwa śniadania i dwa obiady."

KOMENTARZE
(24)
telewidz
5 lata temu
Szefowie Polsatu i TVN-u uważają że telewizję oglądają same debile i kretyni.W związku z tym wystarczy emitować kilka godzin reklam dziennie a resztę wypełnić szajsem kupowanym z innych stacji na wagę.PO PROSTU OBRAŻAJĄ I LEKCEWAŻĄ TELEWIDZÓW SWOIMI DEBILNYMI POMYSŁAMI !!!
gość
5 lata temu
brak mi słów na obecną telewizyjną żenadę.
gość
5 lata temu
ale kicha
gość
5 lata temu
Najgłupszy program w historii tel-avizji? a na dokładkę jeszcze improtowany z za granicy. Ale nic tam, oglądajcie, życia w ten sposób nie zmarnujecie, a może nawet zmądrzejecie krzynę?
zxc
5 lata temu
A kiedy będzie jakiś program celebrity shrasz, w którym to gwiazdy będą rzucać brązem o porcelanę? Ciekawie czy rzucają tak samo jak inni.
Najnowsze komentarze (24)
gość
5 lata temu
Z niego taki rolnik jak z koziej d.....y trąba. Te programy to jedna wielka ściema. To są ludzie, którzy biorą udział w castingach, z zamiarem dostania się do jakiegokolwiek reality show. Potem ich klasyfikują i dzwonią z informacją że zagra tu czy tam. Zadzwonili do Knura że zagra wieśniaka i tyle. Tak naprawdę mieszka w Olsztynie
gość
5 lata temu
Ojej ojej ojej skaczą i co niby z tego?kto kręci taką hałe!!!!!
ot
5 lata temu
Doradzam rezygnację z usług polsszmatu. Mi na razie kończy się umowa którą zdążyłem wypowiedzieć przed ewentualnymi karnymi opłatami za moją opieszałość... Nie mam zamiaru wracać do czegoś czego nie cierpię. Uwaga ! w geście rozpaczy w/w firma zaproponowała mi abonament w promocji na 9 miesięcy, w cenie tej samej którą płaciłem dotychczas. Po promocji miałbym płacić o 30 złotych więcej. Tak mi się wydaje że oprócz wroga kibica siatkarskiego jakim jest Solorz, pracują tam inni i****i. Jak można proponować takie warunki komuś kto rezygnuje z usług wielkiego polsszmatu. - Mnie akurat nie przekonają niczym. Nie mam zamiaru płacić za oglądanie reklam i paradokumentów, a także samych powtórek. Przechodzę na naziemną. Tam jest minimalizm, ale przynajmniej nie płacę dodatkowo złodziejowi. Może zastanowił bym się nad ofertą abonamentową w cenie 10 złotych - na szczęście jej nie ma ! Mam nadzieję że Solarz ta świ... zbankrutuje, poniesie porażkę i klapę finansową. Za dużo sobie pozwala, przegiął z zakodowaniem mistrzostw siatkówki, koduje boks - na szczęście mnie to nie interesuje bo zrezygnowałbym wcześniej. Niech sobie ten p****t zakoduje wszystko a później niech sam to ogląda. Adios
nnhhuu
5 lata temu
Ale dno totalne dno
gość
5 lata temu
ale siwcowej nawet krasko nie pobije ze swoja pustka i glupota
gość
5 lata temu
Społeczeństwo jest coraz głupsze, to fakt. Ale Polsat chyba nas przecenił. Większej głupoty chyba nie było. Kto to będzie oglądał? Co to ma wnieść? Ludzie!!
lekarz
5 lata temu
Ale przecież to prawda co sądzą szefowie Polsatu i TVN-u uważając, że telewizję oglądają same debile i kretyni. Rozumni ludzie nie mają włączonego TV 24/h, najczęściej wcale nie mają tej wylęgarni głupoty i debilizmu
gość
5 lata temu
no brak słów:-p
gość
5 lata temu
żenada
Niepatrzęnago...
5 lata temu
Po takich gwiazdach mój dziadek na konia wsiadał
gość
5 lata temu
Ja po prostu nie będę tego oglądać. Tak samo jak nigdy nie oglądałam big brothera i temu podobnych. Szanuje swój intelekt i swoje uczucia.
Adam
5 lata temu
Nie zniżyłem się do tego poziomu żeby oglądać Warsaw Whore, to i tego nie mam zamiaru oglądać!
gość
5 lata temu
Program dla idiotów, w którym występują pustogłowe marionetki.
gość
5 lata temu
RZAL.pl