Baby
|

MTV nie wyemituje "Warsaw Shore" przez koronawirusa! Ewelona: " Na początku było bardzo ciężko"

123 reakcje
0
0
123
Podziel się

Celebrytka zdradziła nam też, że niedługo przed kwarantanną rozstała się z chłopakiem...

MTV nie wyemituje "Warsaw Shore" przez koronawirusa! Ewelona: " Na początku było bardzo ciężko"
Warsaw Shore (Materiały prasowe, materiały prasowe)

Program "Warsaw Shore" to spory hit MTV Polska, o czym świadczy fakt, że niebawem stacja miała wyemitować już 13. (!) sezon formatu. W reality show rozpoczęło się wiele mniej i bardziej udanych celebryckich (patocelebryckich?) karier, a niebawem widzowie mieli poznać nowych uczestników, którzy dopiero co dołączyli do "ekipy". Niestety, premiera nowej transzy planowana na 29 marca została przesunięta ze względu na panującą epidemię koronawirusa.

W trosce o zdrowie osób zaangażowanych w realizację programu podjęliśmy decyzję, że zaplanowana na 29 marca premiera 13. sezonu zostanie przesunięta. Dobro naszego zespołu jest nadrzędne, jednak nie chcemy pozostawić sympatyków formatu bez kontaktu z uczestnikami Warsaw Shore - napisał w oświadczeniu Daniel Reszka, VP Comedy, Entertainment & Youth Brands.

Uczestnicy są niepocieszeni decyzją stacji. W rozmowie z Pudelkiem Ewelona wyznała, że bardzo chciała obejrzeć na małym ekranie swoje imprezowe ekscesy.

Kiedy dowiedziałam się o postanowieniu MTV, było mi smutno, bo wiem, że ten sezon był jednym z najlepszych i bardzo chciałam go powspominać, pośmiać się i przeżyć to jeszcze raz. Tym razem wspólnie z widzami. Jednak też rozumiem decyzję stacji o przesunięciu premiery, to bardzo mądra decyzja, zdrowie najważniejsze - mówi.

Ewelona zdradziła też, że tuż przed rozpoczęciem kwarantanny rozstała się ze swoim chłopakiem Marcelim.

Tuż przed kwarantanną miałam ciężkie dni. Dzień przed zamknięciem granic wyjechałam do przyjaciółki z programu, Ewy, u której jestem do dnia dzisiejszego. Wspólnie radzimy sobie w tym ciężkim dla nas wszystkich okresie. Oglądamy seriale, czytamy książki, ćwiczymy i wygłupiamy się, a także wspieramy pod każdym względem. Obydwie mamy rodziny za granicą i obydwie jesteśmy świeżo po rozstaniach... - mówi nam celebrytka.

Na początku było bardzo ciężko, ale teraz już jest naprawdę dobrze i zabawnie. Człowiek jest w stanie przystosować się do wszystkiego. Ja przynajmniej tak mam - dodała.

Póki co MTV nie zdradziło nowego terminu emisji programu... Jest wam smutno?

123
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(123)
TBubu
2 tyg. temu
I to są i pozytywne skutki koronawirusa.
hans
2 tyg. temu
Powiem tak, pal licho tych facetów do rąbania drewna by się nadali w razie czego, ale matko jedyna, te kobiety... te kobiety są aseksualne i odpychające. Nasmarowane nasmarowane na żółto jakby kąpiele w moczu praktykowały codziennie. Przepraszam że tak piszę ale sam kiedyś umówilem się z dziewczyną która używała samoopalacza zamiast prysznica, także jak widzę tak się brzydzę.
Polak
2 tyg. temu
Kurka czy wszystkie te celebrytki muszą wyglądać tak samo 🤮 najgorsze jest to że wyglądając jak glonojady traktują innych z góry świecie przekonane o swojej wyższości kiedy powinno być zupełnie odwrotnie tragedia co się dzieje na tym świecie 😡
kakakka
2 tyg. temu
biedne kobiety ..co one z twarzami sobie zrobiły ..tragedia
Gonzo
2 tyg. temu
Ale obciągara.I telewizja promuje takich debili intelektualnych i młodzież ma z nich brać przykład.Żałosne
Najnowsze komentarze (123)
przyczyna?
1 tyg. temu
Skoro program jest juź nagrany, to niby dlaczego MTV ma go nie nadawać? Co innego, gdyby to muał byc film kinowy i wstrzymanoby premierę.
Jacek
1 tyg. temu
Same glonojady... I wszystkie z ryja podobne... Co się dzieje z tym światem...
Haha
1 tyg. temu
Celebrytki celebryci dobre sobie 😂😂😂
jolka
1 tyg. temu
Bakutil
koala
1 tyg. temu
Skąd oni biorą takie poczwary? One chyba żyją w pieczarach, bo nigdy takich egzemplarzy nie widziałam na ulicach stolicy. Instaofiary losu. Nie ma szczęścia w miłości... tu nie trzeba mieć szczęścia, a trochę empatii i ziarenko rozumu, cokolwiek mądrego do powiedzenia, aby poza łóżkiem czas leciał równie przyjemnie.
Romek
2 tyg. temu
Jakie BAGNO, takie rusałki i męskie szuwary.
Romek
2 tyg. temu
O Boże, to Godlewskie mają i inne siostry i braci?
Anonim
2 tyg. temu
Dobry program nikt nie jest święty jak się nawali więc pokazuje "mniej więcej to co większość odpierdala jak się nawali" więc nie udawajcie świętych. Program bez starych uczestników nie to samo będzie.,,,!!
mateusz
2 tyg. temu
dla mnie szok ,że można być aż takim bezmózgiem
mateusz
2 tyg. temu
syf i malaria, dno i wodorosty, brak tam właśnie koronawirusa, róbcie kolejne odcinki
e2rd
2 tyg. temu
co to za syf .....
Kot Trojański
2 tyg. temu
Z takim wyglądem, charakterem i intelektem to ja się wcale nie dziwię. To jest tylko pokarm dla dzikich zwierząt.
GOŚĆ
2 tyg. temu
CIEKAWE,WSZYSTKIE TZW CELEBRYTKI WYGLĄDAJĄ JAK SPOD JEDNEJ SZTANCY,A WARY WIĘKSZE NIŻ HEMOROIDY U KIEROWCY Z 30 LETNIM STAŻEM,PONAD TO NAMNOŻYŁO SIĘ ODMÓŻDŻAJĄCYCH DURNYCH PROGRAMÓW,CO ŚWIADCZY O POZIOMIE ODBIORCÓW, CHŁAM I DURNE GNIOTY
Alex
2 tyg. temu
może warto zmienić kierunek inwestycji - zamiast warg na móżgownice. Ale nie wiem czy pomogłoby i czy warto w takich przypadkach.
...
Następna strona