Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mucha komentuje autobiografię Wojewódzkiego: "Kuba niczego ze mną nie konsultował"

33
Podziel się

"Mam jeszcze trochę miejsca w dziale fantasy. Jestem bardzo ciekawa."

bCGYAHat

Kuba Wojewódzki od dłuższego czasu szumnie zapowiadał wydanie autobiografii. Literackie pragnienie celebryty ujrzało światło dzienne 26 października, jednak nie wywołało spodziewanego wstrząsu show biznesem. Na jaw wyszło zaledwie kilka nowych romansów Kuby oraz kilka wspomnień dotyczących Anny Mucha.

Aktorka w wywiadzie udzielonym portalowi PrzeAmbitni zapewnia, że nie miała czasu zapoznać się z "dziełem" Wojewódzkiego, jednak uszczypliwie dodała, że znajdzie się miejsce dla książki w dziale fantasy.

bCGYAHaW
KOMENTARZE
(33)
gość
2 lata temu
Nie znam Wojewódzkiego osobiście tylko mamy wspólnych znajomych i tak ponoć jest, że rozgoryczony swoją brzydotą wizualną Kuba ma drugą twarz, pooraną łzami, którą pokazuje jedynie nielicznym, że bardzo angażuje się charytatywnie, jest wręcz nadwrażliwy na ludzkie cierpienie, sporo czasu poświęca dla potrzebujących, generalnie jest po prostu szczodry dla tych których los ciężko doświadcza, daje im swój czas (podobno zaraża wręcz swoim wrodzonym optymizmem, daje motywacje i nadzieje, a kiedy jest źle to płacze jak dziecko) wspiera finansowo, chociaż nie zawsze jest to ryba, a częściej wędka, mazgai się przed Komorowskim i ślimaczy się w peruce jak ślimak na kaktusie znacząc drogę krzyżykowym haftem z glutów po kubusiowemu siorbiąc chlip chlip.
gość
2 lata temu
Kuba Wojewódzki nigdy się do tego nie przyzna. Ale od czego ma przyjaciół, którzy zaznali od niego wiele dobrego. To my dajemy świadectwo jego wielkiej dobroci i ofiarności, bo ten do przesady skromny człowiek tylko działa, nie chwaląc się tym, za co powinien otrzymać godne podziękowanie, a dostaje co najwyżej niedbałe poklepanie ręką po ramieniu, często jedynie pogardliwe wzruszenie ramionami albo medialne dyskredytowanie jego osoby. Historia Wacusia, syna menela, dla którego Kuba jest jak ojciec, dziadek, wujek, a nawet ciocia, najdobitniej pokazuje jaki to czyniący dobro św. Jakub. Jak wiadomo, samotny Kuba nie ma własnych dzieci, ani tym bardziej wnuków, więc jego pomoc dla małego Wacka jest tak wielka jak Wacek jest mały. W Polskiej Kronice Filmowej nawet o tym wspominali, a uśmiech Wacusia skierowany do pociesznego w swej brzydocie Kuby był jak dojrzały banan. Wybielanie zębów by się przydało. A Kubie bardziej dopasowana sztuczna szczęka, bo nieestetycznie zasysał ślinę w czasie wywiadu i dość nieporadnie kłapał porcelaną protezy. Co nie zmienia faktu, że opowiadał bardzo zajmująco i wzruszająco o swoim podopiecznym, nie kryjąc łez. W tle godło i flaga przepięknej Republiki Kongo.
gość
2 lata temu
Znana z przykrywania gejusa. Kariera jak petarda
bCGYAHaX
gość
2 lata temu
Mucha żenujące kurwisko i prostaczka Teraz się śmieje z niego a kto z dziadem się dymal
gość
2 lata temu
Wkoncu jacyś sympatyczni, nie irytujący i do tego przystojni dziennikarze. Ten jest najfajniejszy z całego pudelka
Najnowsze komentarze (33)
gość
2 lata temu
mądrzejszy od was hahahahahhha
gość
2 lata temu
Mucha na Kupie, jakie to banalne, żeby nie powiedzieć prostackie.
gość
2 lata temu
Mucha komentuje autobiografię Wojewódzkiego: "Kuba niczego ze mną nie konsultował" - A co ten k****n miał z Tobą konsultować, że rżnął Cię we wszystkie otwory, a Ty najbardziej lubisz w kakao, on z resztą też, ale biseksy tak mają.
mama
2 lata temu
Dziewczyny, nie Używajcie na forach urodowych zdrobnień "włoski, kolorek, farbka" bo to jest żałosne!
gość
2 lata temu
Dlaczego piszecie aktorka jak nia nie jest,to odtworczyni rol.Na dodatek beznadzieja .
gość
2 lata temu
No wiecie! Tak ludzi zasłużonych dla mediów traktujące? ! WSTYD
Burnett K.
2 lata temu
Pięknie ...>>>?!
gość
2 lata temu
Ciotki są takie przewrażliwione, a te przegięte, podstarzałe to nawet peruki nie zdejmują w czasie zażywania upalnego plażowania. Wojewódzki i jego capiący skalp z podbrzusza zataczającego kręgi w zbożu bizona padłego w końcu w Białowoodstockiem. Madka madką. pomada pomadką, ale ten zaduch w czasie oficjalnego udawania radosnego poseksia smutasków przytulasków był nie do przepracowania dla tej jakże pełnej animuszu Ani Muchy, co mogłoby dziwić, gdyby nie jej odlot w kierunku bzyk bzyk z ironicznym mercy, sorry z uciechą i bez pokory.
bCGYAHaP
gość
2 lata temu
Oni chyba się ciągle kochają
gość
2 lata temu
Ten jej sztuczny smiech i sztuczne rozbawienie to przykrywka na to co Kuba o niej napisze.Oj niepwnie muszysko sie czuje.
gość
2 lata temu
Kto sponsoruje posty tego idioty z topu komentow?
gość
2 lata temu
Jaka trzeba byc m***a, zeby pisac takie rzeczy o swoim dawnym kumplu.
Gość
2 lata temu
wyczuwasz woń swoich pierdów. to fragment książki Kuby, p******u! W imieniu Polaków dzięki za ten wsad w kosz muchy i biedronki
gość
2 lata temu
Dziwie ci sie... tyle trudu sobie zadajesz, żeby pisać te głupoty. Wyczuwam olbrzymie kompleksy...
bCGYAHbr