Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mucha o Waszczykowskim: "Gratuluję umiejętności dyplomatycznych. Drogo zapłaci i on, i cała formacja"

149
Podziel się:

"Politycy z PiS-u przestraszyli się kobiet i taj fali, która jest nie do zawrócenia. Wzbudziłyśmy panikę i strach w szeregach PiS-u".

W poniedziałek w miastach w całej Polsce odbył się Czarny Protest. Kobiety i wspierający je mężczyźni postanowili zamanifestować swój sprzeciw wobec polityki rządzących, którzy dążą do całkowitej delegalizacji i penalizacji aborcji oraz karania lekarzy, którzy chcieliby pomóc pacjentkom, których życie może być zagrożone na skutek ciąży. Radykalni katolicy chcą, żeby musiały wybierać między śmiercią a 5 latami więzienia.

Podczas gdy protest odbił się szerokim echem na całym świecie, minister Waszczykowski nazwał go... zabawą:

Do jego słów odniosła się w rozmowie z Pudelkiem posłanka Joanna Mucha:

Drogo zapłaci i on, i cała formacja. To są wypowiedzi niemożliwe do zaakceptowania. Na kolejny protest wyjdzie już pięć albo i dziesięć razy więcej kobiet. Gratuluję umiejętności dyplomatycznych i życzę więcej takich wypowiedzi. Kobiety będą tak zmotywowane, że będę się tylko z tego cieszyła. Politycy z PiS-u przestraszyli się kobiet i taj fali, która jest nie do zawrócenia. Wzbudziłyśmy panikę i strach w szeregach PiS-u. Obawiam się, że nacisk ze strony środowisk konserwatywnych jest na tyle duży, że nie wycofają się z procedowania ustawy.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(149)
gość
6 lat temu
Baby górą
gość
6 lat temu
To co sie dzieje w Polsce w ostatnim roku jest absurdalne. Dobra zmiana jest do d**y. Czemu ludzie maja cierpiec przez chore ambicje malego czlowieka ktory ma pelnie wladzy.
gość
6 lat temu
Waszczykowski to prymitywny d***l, jak zresztą cały PiS.
gość
6 lat temu
Jakie, k..wa MY??? Podpinać się chcą, s***e.
gość
6 lat temu
23 września 2016. Sejm, godzina 9.25. Na sali plenarnej rozpoczyna się seria głosowań. Między innymi nad projektem łagodzącym zapisy antyaborcyjne, jak i tym zaostrzającym. Nieobecnych jest jedenastu posłów Platformy. Godzinę później, gdy parlamentarzyści mają zdecydować o losach projektu zaostrzającego przepisy, lista nieobecnych zwiększa się do 15. Ostatecznie na głosowaniu nad projektem łagodzącym przepisy antyaborcyjne nie pojawia się 21 (dziesięciu z nich wróciło na kolejne sejmowe głosowania, w tym m.in. Ireneusz Raś i Roman Kosecki).
Najnowsze komentarze (149)
gość
6 lat temu
ten mały człowiek ma więcej rozumu niż wy wszyscy razem ha ha ha
gość
6 lat temu
niech więcej szczeka, no dawaj mucha, przegracie jak niedawno , a wiecie dlaczego obrażacie wyborcw pisu , oni tego nie darują!
gość
6 lat temu
mucha niech zajmie się dziećmi i niech nie ściemnia bo zapomniała że 8 lat była przy korycie i dupska nie ruszyła w sprawie kobiet a teraz taka aktywna no myślał by ktoś bo brakło piittery to się mucha uaktywniła
gość
6 lat temu
pani mucha matka idealna byly maz ma opieke nad dziecmi bo ona mieszka z innym panem.. kobieta ktora dokonala aborcji mozgu to na pewno
gość
6 lat temu
moja babcia miwila, jak ruszysz g***o to smierdzi, robia pod siebie i****i
gość
6 lat temu
A Ty m******o co robiłaś? na jaką kase zadłużyłaś Polskę?
gość
6 lat temu
Kobieto a kim ty jesteś co ty pokazałaś jak miałaś okazje NIC mądrego ...
vv
6 lat temu
Skąd oni tę tępą gruchę wytrzasnęli? On do pegeeru nawet zbyt prymitywny!
gość
6 lat temu
mucha chodzace posmiewisko stul pysk wariatko
gość
6 lat temu
macie piepszone p*****y niech was pieklo pochlonie
gość
6 lat temu
Prywatna to by była jakby nas nie zaczęła pouczać i moralizować. Jeśli ktoś chce innych moralizować musi być bez skazy
Maria
6 lat temu
Tak bardzo brak waszej kultury i nauki,ale nie bede za nimi plakala jak i za wasza buta i ponizaniem ludzi zwyklych nie takich elit jak wy.Elity slodkiego milego zycia ale juz nie w Polsce nikt juz Was tu nie chce razem z Bolkiem do Emiratow pa pa
gość
6 lat temu
głupie baby
gość
6 lat temu
Nie zapominajmy, że pani Mucha przepuściła miliony na stadion i nie została za to ukarana. Pod sąd ją za marnotrastwo publicznych pieniędzy. Zwolnić a zmarnowane pieniążki powinna zwracać w ratach do końca życia
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie