Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mucha wspomina początki w "Agencie": "Przyjechałam tam i pomyślałam, że nie pasuję"

28
Podziel się:

To już drugi program telewizyjny, w którym Angelika zdecydowała się wziąć udział.

Choć wciąż nie wiadomom z czego właściwie znana jest Angelika Mucha, to faktem jest, że od jakiegoś czasu jej celebrycka kariera rozwija się w zawrotnym tempie. Littlemoonster96, bo tak w Internecie przedstawia się 20-latka, możemy oglądać nie tylko na jej prężnie rozwijającym się profilu na Instagramie, bowiem od jakiegoś czasu Angelika z ochotą przyjmuje propozycje udziału w programach rozrywkowych. Ma na swoim koncie udział w Tańcu z gwiazdami, a obecnie promuje swoje uczestnictwo w kolejnym reality show. Od 27 lutego będziemy mogli oglądać poczynania influencerki w Agencie u boku takich sław jak Edyta Górniak czy Andrzej Gołota.

W jednym z wywiadów opowiedziała o pierwszych odczuciach, jakie towarzyszyły jej w programie. Okazuje się, że miała wrażenie, jakby… nie pasowała do sytuacji, w której się znalazła.

Współczujecie?

KOMENTARZE
(28)
ch,-b
3 lata temu
Kto to jest ta Angielska Mucha? Po co ona jest promowana? O co tu chodzi?
KACZMAREK
3 lata temu
Czym to dziecko zabłysnęło?
gość
3 lata temu
No widzisz pani Mucho nie pasujesz i wyciągnij wnioski na przyszłość. Idż do szkoly kształć sie zdobywaj wiedze to tylko na dobre ci wyjdzie ..
gość
3 lata temu
Ona jest bardzo infantylna.Pamietam jak gościła w ddtvn u Doroty i Marcina ,razem z mamą.Ona tez rozumiem nie grzeszy.Tragedia.Na serio to są współcześni idole?
gość
3 lata temu
No bo nie pasuje. Jest wycofana, i nie posiada umiejetnosci logicznego myslenia. Dzieki niej nie ogladalam Tzg, Agenta te odpuszcze
Najnowsze komentarze (28)
gość
3 lata temu
W Tańcu też się tak czuła.
gość
3 lata temu
Omg porażka... Kto ją promuje?
gość
3 lata temu
Kto promuje to zero?
gość
3 lata temu
* w kacie, ale telefon wie lepiej..:/
gość
3 lata temu
Ona niestety nigdzie nie pasuje. Raz ja zaprosiłam jako celebrytkę na event który organizowałam. Cała imprezę przesiedziała w koncie z naburmuszona mina. Nie wiem jak ona sobie radzi w życiu będąc aż tak wycofana
gość
3 lata temu
Sorry, a kto to jest?
gość
3 lata temu
Tak naprawdę ... ;)
gość
3 lata temu
Ona pcha się na szkło się nie dziwie ale kto ja zatrudnił i mamy ja oglądać co w tym ciekawego
gość
3 lata temu
To jest ublizenie p. Górniak i innymze występują osoby niczym zasłużone
gość
3 lata temu
Nie mogę zrozumieć kto ja promuje jest tyle osób które można wypromować za ich zasługi które by nas zaciekawiły a ona czym może nas zachęcić do oglądania?
gość
3 lata temu
Ona wyglada coraz gorzej, mniej wypełniaczy i makijażu, młoda piękna dziewczyna byla
gość
3 lata temu
Kto to jest ta mucha?dlaczego i za co to "coś" promujecie.Boże drogi z Polski robi się szambo.
gość
3 lata temu
Niezła hipokryzja ze strony uczestników aż obciach dla twórcy programu, bo każdy z uczestników bez wyjątków wypowiadając się na temat uczestnictwa podkreśla jak to bardzo nie chciał brać udziału w tym programie..wiec jak ten program taki zły i niegodziwy udziału to po co wystąpili...oczywiście pytanie jest ironia ;)
gość
3 lata temu
Promowana na siłę panna nikt.
Oferty dla Ciebie