Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Na celebrytów nie ma lekarstwa"

193
Podziel się

Dorota Wellman obiecuje, że odda pieniądze za kolejną reklamę.

"Na celebrytów nie ma lekarstwa"
bDgqFKPV

Dorota Wellman zapewnia zawsze w wywiadach, że ma dystans do popularności i swojego wizerunku. W poprzednich częściach rozmowy w programie 20 m2 Łukasza celebrytka żaliła się, że są ludzie, którzy nazywają ją "grubą, tłustą świnią". Tym razem wyznaje, że "celebryctwo" to choroba, na którą nie ma lekarstwa, obiecuje, że odda pieniądze, które zarobi na kolejnej reklamie i udziela zawodowych rad prowadzącemu.

Zobaczcie poprzednie części rozmowy:

bDgqFKPX
bDgqFKQy
KOMENTARZE
(193)
gość
8 lat temu
lubię ją. fajna i mądra kobieta :-)
gość
8 lat temu
Dorotka, jestes super! Pamietaj, ze my wolimy Ciebie od tych sztucznych, wychudzonych apnienek bez wyrazu!!!! nie poddawaj sie!!!
gość
8 lat temu
gdyby tak Wojewódzki i Majewski poszli w jej ślady......
bDgqFKQz
gość
8 lat temu
oj nie ma nie ma :-)
Tella
8 lat temu
A ja przepadam za Pania Dorota.Jest taka ciepla i taka swoja przyczym niezwykle bystra i rzeczowa.Zawsze dobrze przygotowana do prowadzenia programu w odroznieniu od P.Kingi ktora nie zawsze wie co sie dzieje wokol niej.Leci na rutynie.
Najnowsze komentarze (193)
gość
8 lat temu
Pani Dorota wspaniała,inteligentna kobietka z duzym poczuciem humoru i dystansem do siebie i świata .Trzymaj tak dalej...
KZ1Wd1 urxkk...
8 lat temu
KZ1Wd1 urxkkczqvogg
Always the be...
8 lat temu
Always the best content from these prodigious wrteirs.
HPm6lq kwbmo...
8 lat temu
HPm6lq kwbmodzvywih
My hat is off...
8 lat temu
My hat is off to your astute cmoamnd over this topic-bravo!
You really sa...
8 lat temu
You really saved my skin with this inoframtion. Thanks!
Fakty i Mity ...
8 lat temu
Jak uzyskać dostęp do bezpiecznej aborcji medycznej? Chroń swoje zdrowie i życie! Czy jesteś w niechcianej ciąży? Wejdź tu: . WOMEN ON WEB wspiera kobiety na całym świecie w uzyskiwaniu dostępu do bezpiecznej medycznej aborcji (przy użyciu Mifepristonu i Misoprostolu), aby zmniejszyć śmiertelność związaną z wykonywaniem niebezpiecznych zabiegów aborcyjnych. Serwis Women on Web przeznaczony jest dla kobiet żyjących w krajach, w których nie ma dostępu do bezpiecznych usług aborcyjnych. Aborcja przy użyciu tabletek jest bardzo bezpieczna i przebiega podobnie do spontanicznego poronienia. Miliony kobiet na świecie zastosowały tę metodę i udowodniono, że kobiety są w stanie przeprowadzić aborcję samodzielnie w domu przy bardzo małym medycznym nadzorze. Rzadko zdarza się, że po aborcji konieczna jest dodatkowa interwencja medyczna. W takim wypadku można zwócić się do jakiegokolwiek ginekologa w każdym kraju, tak samo jak w przypadku poronienia. Emailowy helpdesk Women on Web pracujący pod nadzorem lekarza zawsze udzieli Ci informacji i wsparcia. Napisz do nas email na: info@womenonweb.org
Jo
8 lat temu
Klasa i profesjonalizm!! Super Wellmanko!
bDgqFKQr
gość
8 lat temu
Swietny ten talk show ! I pani Well,an jak zwykle przeurocza! Uwielbiam ja!
gość
8 lat temu
Papież kiedy umarł miał 85 lat – 8 5=13 Godzina śmierci: 21:37 – 2 1 3 7=13 Data śmierci: 02.04.2005 – 0 2 0 4 2 0 0 5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu – 9 3 0 1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI – 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą… Sorry, ale musi się spełnić. … Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie… Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10… 09… 08… 07… 06… 05… 04… 03… 02… 01… *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Ciekawe?
gość
8 lat temu
i tego dryblasa uwielbiam
gość
8 lat temu
Jak Pieńkowska prowadzi program to wyłączam telewizor -sztuczna zmanierowana baba.Botoks botoks botoks i czort wie co jeszcze..................
gość
8 lat temu
Uwielbiam P Dorotę jest miła sympatyczna i naturalna.Ewa
gość
8 lat temu
Dorota jesteś jedyną osobą w Tv która poważam i lubię słuchać. Reszta hołoty jest nie warta prądu zużytego na oglądanie ich w TV i tu masz racje to co oni reprezentują jest chore!!!!
...
Następna strona
bDgqFKQT