Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Na ziemi zostaje grób, przy aborcji często go nie ma. Traktuje się to jak odpad medyczny, idzie do spalarni!"

402
Podziel się:

"Kobietę, która dokonała aborcji prosi się o wizualizację dziecka, by nadała mu imię, zrobiła symboliczny pogrzeb, musi przejść żałobę" - tłumaczy Terlikowska.

Małżeństwo Terlikowskich w ostatnim czasie jest znowu widoczne w mediach. Plany zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej to dla nich okazja, żeby przypomnieć o swoich poglądach. Małgorzata doszła do wniosku, że zgwałcona dziewczynka powinna kierować się "myśleniem myśliwego": Terlikowska: "Ludzki ZARODEK TO JEST CZŁOWIEK I KONIEC. To, czy bije mu serce, czy nie, nie ma znaczenia"

Tłumaczyła również, że trauma po dokonaniu aborcji może być większa niż ta związania z urodzeniem dziecka poczętego w wyniku gwałtu.

Terlikowska opowiedziała o terapii, jaką stosuje się wobec kobiet, które "mają problem z aborcją":

Świadomość tego, co się zrobiło wraca po latach. W ramach terapii prosi się kobietę o wizualizację dziecka, które abortowała, żeby nadała mu imię, zrobiła symboliczny pogrzeb, napisała list do dziecka. Kobieta musi przepracować to co zrobiła, musi przejść żałobę. Na ziemi zostaje grób, w przypadku aborcji często tego nie ma. Traktuje się to jak odpad medyczny, często idzie do spalarni. Te metodę z powodzeniem stosuje się u kobiet, które mają problem z aborcją.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(402)
gość
6 lat temu
Nie rusza mnie ta pani propaganda. Zresztą to nie ma znaczenia. Nawet jeśli ktoś żałuje, to nie odbiera to prawa do wykonania zabiegu innej osobie. Róźni są ludzie.
gość
6 lat temu
Znam kogoś kto pochodzi z wpadki, ojca nawet nie zna. Niby ok, ale cos tam zostaje w człowieku. Że był niechciany. Co dopiero świadomość, że było się produktem gwałtu.
gość
6 lat temu
Każdy z nas ma swój mózg, dostęp do wiedzy oraz swoje sumienie. I jest w stanie podjąć decyzję za siebie.
gość
6 lat temu
bez przesady! mnostwo kobiet roni gdy jeszcze nie wie,że jest w ciąży.To co na zapas robic pogrzeb?
gość
6 lat temu
Ja proponuję zająć się swoja osobą i swoim sumieniem. ODWALIĆ się od innych.
Najnowsze komentarze (402)
gość
6 lat temu
Mniej urodzonych dzieci równa się mniej ministrantów, którym pedofilscy księża mogliby bezkarnie "okazywać miłość", rachunek jest prosty. Szkoda im niewykorzystanych okazji.
gość
6 lat temu
A ILE TAKICH ODPADÓW ŁAZI I ŻRE
logika
6 lat temu
Przestańcie o tej kobiecie pisać bo to jest już żenujące.Może jak ja zlekceważycie to się w końcu zamknie.Jak chce rodzić dzieci to niech rodzi,jej sprawa,a resztę kobiet niech zostawi w spokoju.Każda ma swój rozum.Nie róbcie koło niej szumu to zniknie ten nawiedzony b******l.
gość
6 lat temu
Jestem przeciwna aborcji na życzenie. Tylko gdy zagrożenie, gwałt itd. Uwazam, że jak już zaczyna się dupcyc kobieta to powinna być świadoma, że może zajść w ciążę. Powinniśmy uświadamiać młodych, by byli odpowiedzialni.
Irmina
6 lat temu
Umiłowani, nie każdemu duchowi wierzcie, lecz badajcie duchy, czy są z Boga, gdyż wielu fałszywych proroków wyszło na ten świat (1J.4:1). Jakie spustoszenie w umysłach owieczek czyni ich religia. Zaprawdę Powiadam Wam Siostry i Bracia! Wystrzegajcie się uczonych w Piśmie rzymsko-katolickich faryzeuszy, tych konsekrowanych szamanów, agentów UB i SB, pedofilów i innej maści seksualnych dewiantów, społecznych pasożytów, świętobliwych oszustów i złodziei, którzy chętnie chodzą w długich szatach a nawet mundurach Wojska Polskiego, lubiących pozdrowienia na rynkach i pierwsze krzesła w świątyniach, oraz pierwsze miejsca na ucztach; którzy pasożytując pożerają renty i emerytury moherowych wdów i dla pozoru długo się modlą; tych spotka szczególnie surowy wyrok. [wg Marka Ewangelisty 12:38-40 ]
Jontek
6 lat temu
Boże w niebiesiech! Gdzie ten Terlikowski miał oczy... a i w lepecie to b****o też ma niewiele.
gość
6 lat temu
racja !!!!!
kika
6 lat temu
proponuję lekarza psychiatrę
gość
6 lat temu
jasne, jasne trzeba się urodzić - ksiądz dwa razy co najmniej zainkasuje
Alina Pusz
6 lat temu
Weź się j****j w łeb debilko. Chora baba, ja p******ę, rzadko przeklinam ale tu się nie da słuchając tego zjeba terlikowskiej.
gość
6 lat temu
To są dziwni ludzie mający dziwne poglądy.
gość
6 lat temu
cemu to b****o nie poszło do klasztoru
gość
6 lat temu
przestan pieprzyc kobieto moja d**a moja decyzja i wara
zuza
6 lat temu
Zróbcie ją papieżem i wtedy kościół szybko zakończy egzystencję.....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie