Trwa ładowanie...
Paww
|

Najbardziej ŻENUJĄCE momenty Kuby Wojewódzkiego w jego programie... (ZDJĘCIA)

94
94
Podziel się

Wpis Kuby Wojewódzkiego o tym, że jego show znika z anteny TVN, okazał się jedynie prowokacją. To dobra okazja, by przypomnieć odcinki, po których mieliście ciarki żenady na plecach. Widzowie z pewnością zapamiętali pocałunek celebryty z Maciejem Stuhrem czy polską flagę w psiej kupie.

1
 / 10
Najbardziej ŻENUJĄCE momenty Kuby Wojewódzkiego w jego programie... (ZDJĘCIA)
Najbardziej ŻENUJĄCE momenty Kuby Wojewódzkiego w jego programie... (ZDJĘCIA)
Kuba Wojewódzki żegna się w TVN-em! Przypomnijmy najbardziej żenujące wpadki w jego programie (ZDJĘCIA)
0
0

Wizyta Kuby Wojewódzkiego na kanapie "Dzień Dobry TVN" wywołała oburzenie widzów i jego kolegów z TVN-u. Dziennikarz po swojej pogardliwej wypowiedzi o Małgorzacie Rozenek i innych celebrytach miał nawet wylądować na dywaniku u Edwarda Miszczaka.

Dziś samozwańczy "król TVN-u" poinformował za pośrednictwem social mediów, że kończy współpracę ze stacją. Okazało się jednak, że to tylko rozpaczliwa próba odwrócenia uwagi od jego kompromitującego występu w "Dzień Dobry TVN". O tym, że Wojewódzki nigdzie się nie wybiera, zapewnił sam Edward Miszczak, określając wpis dziennikarza prowokacją.

Korzystając więc z okazji, wspólnie przypomnijmy sobie teraz najbardziej żenujące momenty Wojewódzkiego z jego programu...

2
 / 10
Kuba Wojewódzki mierzy tłuszcz na plecach Anny Muchy

Kuba Wojewódzki zapraszając do programu swoją (obecnie byłą) partnerkę, Anne Muchę, postanowił skupić się na jej krągłościach, licząc wałeczki tłuszczu na jej plecach.

3
 / 10
Rasistowskie żarty

W jednym z odcinków gościł Rafał Pacześ i Paweł Wilczak. Stałym elementem programu jest występ Wodzianki, któremu tym razem towarzyszyły rasistowskie docinki. Żarty Rafała Paczesia związane były z kolorem skóry i fryzurą wodzianki. Słowa komika wyraźnie zirytowały wówczas Pawła Wilczaka.

4
 / 10
Znieważanie polskiej flagi

Marek Raczkowski Krzysztof Stelmaszyk dali się sprowokować dziennikarzowi i podczas programu wetknęli polską flagę w psią kupę. Sąd Najwyższy nałożył na stację TVN karę w wysokości 471 tysięcy złotych za znieważenie symbolu.

5
 / 10
Wodzianki

Kuba Wojewódzki chciał kreować się na miłośnika kobiecego piękna. Stałym punktem jego show stały się wizyty wodzianek, które gasiły pragnienie gości. Ich występy były dla Kuby okazją do wygłaszania seksistowskich uwag. Przypomnijmy, że wodę w programie podawała między innymi Klaudia El Dursi i Dominika Zasiewska.

6
 / 10
Obrażanie uczuć religijnych

Na kanapę show Wojewódzki zaprosił Leszka Lichotę. Aktor opowiadał między innymi o tym, że jego dzieci nie przyjęły świętych sakramentów. Po występie aktora na kanapie Kuby posypały się komentarze widzów zarzucających dziennikarzowi promowanie antykatolickich wartości.

7
 / 10
Majewscy w programie

Zanim Deynn i Majewski przeszli "wewnętrzną przemianę", przez kilka lat notorycznie kompromitowali się pozbawionymi większego sensu wypowiedziami. Apogeum nastąpiło podczas pamiętnego występu w show Kuby Wojewódzkiego, podczas którego Deynn... głównie milczała, później próbując jednak udowodnić, że jest inteligentna. Do tej pory zastanawiamy się, czy większej porażki nie poniósł wówczas Kuba, który zaprosił parę do programu.

8
 / 10
Pocałunek z Maciejem Stuhrem

Maciej Stuhr i Kuba Wojewódzki podczas rozmowy na antenie wymienili się soczystym pocałunkiem, który był początkiem rozmowy na temat homoseksualizmu.

9
 / 10
Anna i Robert Lewandowscy w programie

Kuba Wojewódzki do medialnego CV może z dumą wpisać pogawędkę z Anną i Robertem Lewandowskimi. Jeden z jesiennych sezonów programów postanowił zakończyć z przytupem, jednak skończyło się na nudnej konwersacji, podczas której małżonkowie pili sobie z dzióbków.

10
 / 10
Wizyta Pawła Kukiza

Po przyjęciu "lex TVN" Kuba Wojewódzki, podobnie jak wielu innych, nie szczędził Pawłowi Kukizowi gorzkich słów. Tymczasem kilka lat temu oddał na niego głos w wyborach prezydenckich i zachęcał do tego innych podczas wizyty Kukiza w programie.

KOMENTARZE
(94)
Berd
rok temu
Było znacznie więcej żerujących momentów Pudel. Kto nie pamięta pierwszych odcinków w TvNie gdzie były nagie króliczki playboya, Wodecki macajac biust podstawionej dziewczynie na widowni czy Kurski grający na gitarze piosenkę Frytki to nie wie co to żenująca telewizja, z tym że przynajmniej to wszystko było że znacznie większym dystansem niż to bywa teraz
Gość
rok temu
To nie prowokacja tylko publiczne referendum. Miszczak sprawdza po komentarzach na pudlu czy warto jeszcze trzymać Wojewódzkiego w stajni
Glum
rok temu
A już miałam nadzieję... Ten program jest równie przestarzały i niedzisiejszy, co prowadzący.
Do Pokiza
rok temu
Oczywiście, że Wojewodzki nie wygląda na 60 tylko na 80-tkę. Do wszystkich komentujących, że wygląda na 60 -tkę proponuję przejść się na spacer do Łazienek i zobaczyć przeciętnego 60latka w prawdziwym, polskim wydaniu - bez peruki, własne zęby, zadbany ubiór, a nie jak dziadek Kuba w stroju nastolatka i z tornistrem, w peruce, na to czapka, zęby wyjątkowo słabo dopasowane i podgardle bólu życia z napisem na koloratce ''gotowość do umierania, bo bez TVNu nie istnieję'' - ogólnie żenująca postać z pokracznymi nogami.
fin
rok temu
Kuba nie jest biseksem , bo ma 3 cm we wzwódku i się tego wstydzi przed kobietami i facetami, tylko bardzo młodzi chłopcy , którzy mają tyle cm co Kuba lub mniej są wybierani na castingach, bo przed takimi Kuba jest w stanie się odważyć obnażyć. Małgosię Rozenek kocha skrycie, ale platonicznie, odkąd go wyśmiała, gdy zobaczyła jego wzwodzik jak Kuba prosił ją o sms-a z wyznaniem wiary.
Najnowsze komentarze (94)
Q ki
rok temu
Kubusiowi 60 lat z okładem i z tym zdechłym szopem na głowie naprawdę nic nie jest w stanie uratować stylizacji. Nawet Dariusz Szpakowski w końcu przestał udawać.
Pola
rok temu
'inteligencja' demencjo Kuby to cudze myśli, podane jako swoje, uczy się ich na pamięć od lat sześćdziesięciu, jak widać na zdjęciach z żałosnym skutkiem
Sybilla
rok temu
jak kuba umrze to wszyscy będą go rozbierać na kawałki i jednym z tych kawałków będzie jego maleńki siusiaczek -słownictwo oryginalne
koniec końca
rok temu
żal mi Kubusia, niewiele już przed nim życia, widać że wszystko bo goli i go boli i boi sie, może chce w ten sposób ulżyć swemu cierpieniu i popełnić samob(a)jstwo ze strachu
fin
rok temu
Kuba nie jest biseksem , bo ma 3 cm we wzwódku i się tego wstydzi przed kobietami i facetami, tylko bardzo młodzi chłopcy , którzy mają tyle cm co Kuba lub mniej są wybierani na castingach, bo przed takimi Kuba jest w stanie się odważyć obnażyć. Małgosię Rozenek kocha skrycie, ale platonicznie, odkąd go wyśmiała, gdy zobaczyła jego wzwodzik jak Kuba prosił ją o sms-a z wyznaniem wiary.
beczy Kuba
rok temu
Aua... Tak cię zaszczuli biedaku i nawet twojego biednego ojca Bogusława Wojewódzkiego nie potrafili uszanować! A przecież zarówno my, mieszkańcy okolic Końskich jak i ty Kubo wiemy, że Bogusław - twój ojciec to był dusza człowiek, potwierdzi to każdy, kto go znał! Oddał życie ratując Kazika Drabiołkę spod kół furmanki. A to, że Bogusław Wojewódzki dorabiał jako stróż na cmentarzu w Proćwinie, wcale nie jest powodem do żartów, lecz do proktologicznej zadumy nad jesienią średniowiecza. Ileż ten dobry, poczciwy człowiek napocieszał się strapionych pogrzebników! Szczerze szlochał razem z nimi, a nawet bardziej przejmująco! Tak samo jak równie poczciwy Kuba, gdy wspomina zmarłych rodziców, głownie stróża. Bardzo mi go żal. Kuby w sensie.
kliczkoczek
rok temu
jakież to już stare to wojewódzkie i rybą syfiiieje , bo mnie kiedyś poprosił o modlitwę do świętego Onufrego żeby Kamelka do niego wróciła , wróżyłem mu z kart anielskich ale cuchem to może muchy powalać , a wróżba była przykra i okazało się że Kamelka rzuciła go bo stara torba go nie interesuje. najważniejsze że wojewódzkie zapłaciło gotóweczką ładnie się pokłonił jak się należy, ale cuch pamiętam do dziś jak jestem w Jastarni przy smażalni ryb tuż przy plaży. Nie polecam spożywania bo tam ryby szóstego smażenia podają jako świeżynkę.
Strach Kuby
rok temu
Dziadek Kubuś Wojewódzki boi się zaprosić Małgosi Rozenek do 'swojego' programiku. I nic dziwnego, uważam, że ona by go zgniotła w tym programie.
Paradne
rok temu
Najbardziej żenującym momentem w karierce dziadka Kubusia Panikarza w peruce było to, ze miał odejść z TVNu, o czym sam poinformował pisemnie, bo piśmienny jest, a nie odszedł i trzyma się balkonika jak tęczowej flagi.... Czy pisanie o odejściu, a potem zapominanie, co się pisało świadczy już w jego przypadku o Alzheimerze, czy o nietrzymaniu stolca?
infoGazeta
rok temu
"Był jeszcze jeden znany klient. Wiekowy już. On jest showmanem w telewizji. Ma własny program. Zdziwiłem się nawet trochę, bo na plotkarskich portalach jest mnóstwo opowieści o jego romansach z kobietami, a ma bardzo małego wacusia. Byłem u niego w apartamencie na Powiślu, ale nie zostałem wybrany, bo byłem najstarszy. – Jak to wybrany? – Tam był u niego taki mały casting. Pojechałem z dwoma kolegami. I on wybrał jednego z nich. – Klienci pytają, ile macie lat? Sprawdzają wam dowody? – Nie żartujcie! Im młodszy chłopiec, tym ma większe wzięcie!"
Voiko
rok temu
jechalem w pociagu obok cioci Kuby wojewódzkiej zwanej też królikiem tefałki. Oj, strasznie chłopina na zywca wyglada. Minimum 15 lat wiecej, czyli na 80 lat. I twarz pomarszczona na maxa. Peruka od pechińczyka. Moja ciocia Luba z Rosji od niego jedynie 4 lata mlodsza, a moglaby uchodzic za jego corke. A swiat nadal udaje, ze TV nie zaklamuje rzeczywistosci, bo w tefałce Kuba wygląda na 65 lat, a jego peruka jak włosy od pekińczyka z Pekinu...
smyk
rok temu
Kuba wygląda na 80 lat bez peruki, biedny taki, bo widziałem go obnażonego
Do Pokiza
rok temu
Oczywiście, że Wojewodzki nie wygląda na 60 tylko na 80-tkę. Do wszystkich komentujących, że wygląda na 60 -tkę proponuję przejść się na spacer do Łazienek i zobaczyć przeciętnego 60latka w prawdziwym, polskim wydaniu - bez peruki, własne zęby, zadbany ubiór, a nie jak dziadek Kuba w stroju nastolatka i z tornistrem, w peruce, na to czapka, zęby wyjątkowo słabo dopasowane i podgardle bólu życia z napisem na koloratce ''gotowość do umierania, bo bez TVNu nie istnieję'' - ogólnie żenująca postać z pokracznymi nogami.
Jesika
rok temu
Dziadek Wojewódzki zęby to ma kiepsko zrobione. I perukę tani sort. Widać, że stary już jest. Jakby miał kiepsko zrobioną sztuczną szczękę- usta się tak mu układają. A łysy musi wyglądać bardzo staro.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

"10 lat młodsza w 10 dni". Bohaterki pierwszego odcinka programu przeszły spektakularne metamorfozy! (ZDJĘCIA)

W nowym programie Maja Sablewska w 10 dni pomaga uczestniczkom odmłodnieć o dekadę. W pierwszym odcinku poznaliśmy historie Małgorzaty oraz Iwony, które zmieniły się wręcz nie do poznania. Zobaczcie metamorfozy bohaterek "10 lat młodsza w 10 dni".
9.

Tak wygląda mieszkanie Martyny Wojciechowskiej: nowoczesna kuchnia, pokaźnych rozmiarów biblioteczka i przestronny salon (ZDJĘCIA)

Martyna Wojciechowska zadbała o aranżację swojego mieszkania, dopieszczając je w każdym calu. W domowym zaciszu podróżniczki można znaleźć sporo roślin, a także kącik z pamiątkami z wypraw. Znana podróżniczka ma też... zwierzaki, które dotrzymują jej towarzystwa.
8.

Katarzyna Cichopek skończyła 40 lat! Zaczynała jako skromna Kinga z "M jak Miłość", dziś jest gwiazdą TVP (STARE ZDJĘCIA)

Katarzyna Cichopek skończyła właśnie 40 lat. W branży rozrywkowej obecna jest już od... 25. W tym czasie przeszła imponującą drogę, która zawiodła ją na szczyty popularności. Pamiętacie jeszcze jej pierwsze wyjścia na ścianki?
7.

Odpicowana Małgorzata Rozenek z drogą torebką odwiedza warszawską piekarnię po nagraniach "Dzień Dobry TVN" (ZDJĘCIA)

W miniony czwartek Małgorzata Rozenek odwiedziła warszawską piekarnię. Celebrytka zadała szyku w eleganckim kostiumie oraz oversize'owej marynarce. Całość uzupełniła luksusową torbą.
6.

Zabiegana Sylwia Peretti mknie do swojego "Lucyfera" za PONAD MILION... "Królewskie" życie? (ZDJĘCIA)

Sylwia Peretti, była "Królowa Życia", uwielbia życie w luksusie. Celebrytkę przyłapano, gdy mknęła do swojego samochodu, którego nazywa "Lucyferem". Gdzie jej się tak śpieszyło?
5.

Kulisy premiery filmu "Miłość na pierwszą stronę": zakochana Olga Bołądź, świętujący Piotr Stramowski i Maria Sadowska... (ZDJĘCIA)

Za nami premiera filmu "Miłość na pierwszą stronę". Wydarzenie przyciągnęło do kina liczną reprezentację polskiego show biznesu, która po seansie wybrała się jeszcze na wystawny bankiet...
4.

Zlot gwiazd na premierze filmu "Apokawixa": Szykowni Pazurowie, "groźny" Sebastian Fabijański i kolorowa siostra Julii Wieniawy (ZDJĘCIA)

Gwiazdy tłumnie przybyły na premierę "Apokawixy" Xawerego Żuławskiego. Do aparatów fotoreporterów ochoczo pozowali m.in. Tomasz Kot, Sebastian Fabijański, a także siostra Julii Wieniawy, Alicja. Kto wypadł najlepiej?
3.

Naturalna Małgorzata Kożuchowska stroi kwaśne miny na spacerze z ćwiekowaną torebką za 13 tysięcy (ZDJĘCIA)

Wędrując po centrum Warszawy Małgorzata Kożuchowska wyglądała, jakby dopiero co wgryzła się w świeżo skrojoną cytrynę. Przykry grymas obrócił do góry nogami dopiero na widok czyhających nieopodal paparazzi.
2.

Celebrytki wdzięczą się do zdjęć na imprezie kosmetyków: elegancka Julia Kamińska, drapieżna Marcela Leszczak, wydekoltowana Agnieszka Kaczorowska... (ZDJĘCIA)

Kalendarz celebrytów pęka ostatnio w szwach. Na evencie Garniera pojawiła się spora gromadka gwiazd, które ochoczo pozowały z płynem micelarnym. Na ściance wdzięczyły się m.in. Julia Kamińska, Agnieszka Kaczorowska czy Marcela Leszczak.
1.

Tak wygląda mieszkanie Marcina Tyszki: taras na dachu, egzotyczne rośliny, wanna w sypialni (ZDJĘCIA)

Marcin Tyszka nie ukrywa, że jedną z jego pasji jest aranżacja wnętrz. Mieszkanie fotografa można było zobaczyć w jednym z odcinków "Top Model", chętnie też chwali się nim na Instagramie.