Trwa ładowanie...
Paww
|

Najbardziej ŻENUJĄCE momenty Kuby Wojewódzkiego w jego programie... (ZDJĘCIA)

94
94
Podziel się

Wpis Kuby Wojewódzkiego o tym, że jego show znika z anteny TVN, okazał się jedynie prowokacją. To dobra okazja, by przypomnieć odcinki, po których mieliście ciarki żenady na plecach. Widzowie z pewnością zapamiętali pocałunek celebryty z Maciejem Stuhrem czy polską flagę w psiej kupie.

1
 / 10
Najbardziej ŻENUJĄCE momenty Kuby Wojewódzkiego w jego programie... (ZDJĘCIA)
Najbardziej ŻENUJĄCE momenty Kuby Wojewódzkiego w jego programie... (ZDJĘCIA)
Kuba Wojewódzki żegna się w TVN-em! Przypomnijmy najbardziej żenujące wpadki w jego programie (ZDJĘCIA)
0
0

Wizyta Kuby Wojewódzkiego na kanapie "Dzień Dobry TVN" wywołała oburzenie widzów i jego kolegów z TVN-u. Dziennikarz po swojej pogardliwej wypowiedzi o Małgorzacie Rozenek i innych celebrytach miał nawet wylądować na dywaniku u Edwarda Miszczaka.

Dziś samozwańczy "król TVN-u" poinformował za pośrednictwem social mediów, że kończy współpracę ze stacją. Okazało się jednak, że to tylko rozpaczliwa próba odwrócenia uwagi od jego kompromitującego występu w "Dzień Dobry TVN". O tym, że Wojewódzki nigdzie się nie wybiera, zapewnił sam Edward Miszczak, określając wpis dziennikarza prowokacją.

Korzystając więc z okazji, wspólnie przypomnijmy sobie teraz najbardziej żenujące momenty Wojewódzkiego z jego programu...

2
 / 10
Kuba Wojewódzki mierzy tłuszcz na plecach Anny Muchy

Kuba Wojewódzki zapraszając do programu swoją (obecnie byłą) partnerkę, Anne Muchę, postanowił skupić się na jej krągłościach, licząc wałeczki tłuszczu na jej plecach.

3
 / 10
Rasistowskie żarty

W jednym z odcinków gościł Rafał Pacześ i Paweł Wilczak. Stałym elementem programu jest występ Wodzianki, któremu tym razem towarzyszyły rasistowskie docinki. Żarty Rafała Paczesia związane były z kolorem skóry i fryzurą wodzianki. Słowa komika wyraźnie zirytowały wówczas Pawła Wilczaka.

4
 / 10
Znieważanie polskiej flagi

Marek Raczkowski Krzysztof Stelmaszyk dali się sprowokować dziennikarzowi i podczas programu wetknęli polską flagę w psią kupę. Sąd Najwyższy nałożył na stację TVN karę w wysokości 471 tysięcy złotych za znieważenie symbolu.

5
 / 10
Wodzianki

Kuba Wojewódzki chciał kreować się na miłośnika kobiecego piękna. Stałym punktem jego show stały się wizyty wodzianek, które gasiły pragnienie gości. Ich występy były dla Kuby okazją do wygłaszania seksistowskich uwag. Przypomnijmy, że wodę w programie podawała między innymi Klaudia El Dursi i Dominika Zasiewska.

6
 / 10
Obrażanie uczuć religijnych

Na kanapę show Wojewódzki zaprosił Leszka Lichotę. Aktor opowiadał między innymi o tym, że jego dzieci nie przyjęły świętych sakramentów. Po występie aktora na kanapie Kuby posypały się komentarze widzów zarzucających dziennikarzowi promowanie antykatolickich wartości.

7
 / 10
Majewscy w programie

Zanim Deynn i Majewski przeszli "wewnętrzną przemianę", przez kilka lat notorycznie kompromitowali się pozbawionymi większego sensu wypowiedziami. Apogeum nastąpiło podczas pamiętnego występu w show Kuby Wojewódzkiego, podczas którego Deynn... głównie milczała, później próbując jednak udowodnić, że jest inteligentna. Do tej pory zastanawiamy się, czy większej porażki nie poniósł wówczas Kuba, który zaprosił parę do programu.

8
 / 10
Pocałunek z Maciejem Stuhrem

Maciej Stuhr i Kuba Wojewódzki podczas rozmowy na antenie wymienili się soczystym pocałunkiem, który był początkiem rozmowy na temat homoseksualizmu.

9
 / 10
Anna i Robert Lewandowscy w programie

Kuba Wojewódzki do medialnego CV może z dumą wpisać pogawędkę z Anną i Robertem Lewandowskimi. Jeden z jesiennych sezonów programów postanowił zakończyć z przytupem, jednak skończyło się na nudnej konwersacji, podczas której małżonkowie pili sobie z dzióbków.

10
 / 10
Wizyta Pawła Kukiza

Po przyjęciu "lex TVN" Kuba Wojewódzki, podobnie jak wielu innych, nie szczędził Pawłowi Kukizowi gorzkich słów. Tymczasem kilka lat temu oddał na niego głos w wyborach prezydenckich i zachęcał do tego innych podczas wizyty Kukiza w programie.

KOMENTARZE
(94)
Berd
rok temu
Było znacznie więcej żerujących momentów Pudel. Kto nie pamięta pierwszych odcinków w TvNie gdzie były nagie króliczki playboya, Wodecki macajac biust podstawionej dziewczynie na widowni czy Kurski grający na gitarze piosenkę Frytki to nie wie co to żenująca telewizja, z tym że przynajmniej to wszystko było że znacznie większym dystansem niż to bywa teraz
Gość
rok temu
To nie prowokacja tylko publiczne referendum. Miszczak sprawdza po komentarzach na pudlu czy warto jeszcze trzymać Wojewódzkiego w stajni
Glum
rok temu
A już miałam nadzieję... Ten program jest równie przestarzały i niedzisiejszy, co prowadzący.
Do Pokiza
rok temu
Oczywiście, że Wojewodzki nie wygląda na 60 tylko na 80-tkę. Do wszystkich komentujących, że wygląda na 60 -tkę proponuję przejść się na spacer do Łazienek i zobaczyć przeciętnego 60latka w prawdziwym, polskim wydaniu - bez peruki, własne zęby, zadbany ubiór, a nie jak dziadek Kuba w stroju nastolatka i z tornistrem, w peruce, na to czapka, zęby wyjątkowo słabo dopasowane i podgardle bólu życia z napisem na koloratce ''gotowość do umierania, bo bez TVNu nie istnieję'' - ogólnie żenująca postać z pokracznymi nogami.
fin
rok temu
Kuba nie jest biseksem , bo ma 3 cm we wzwódku i się tego wstydzi przed kobietami i facetami, tylko bardzo młodzi chłopcy , którzy mają tyle cm co Kuba lub mniej są wybierani na castingach, bo przed takimi Kuba jest w stanie się odważyć obnażyć. Małgosię Rozenek kocha skrycie, ale platonicznie, odkąd go wyśmiała, gdy zobaczyła jego wzwodzik jak Kuba prosił ją o sms-a z wyznaniem wiary.
Najnowsze komentarze (94)
Q ki
rok temu
Kubusiowi 60 lat z okładem i z tym zdechłym szopem na głowie naprawdę nic nie jest w stanie uratować stylizacji. Nawet Dariusz Szpakowski w końcu przestał udawać.
Pola
rok temu
'inteligencja' demencjo Kuby to cudze myśli, podane jako swoje, uczy się ich na pamięć od lat sześćdziesięciu, jak widać na zdjęciach z żałosnym skutkiem
Sybilla
rok temu
jak kuba umrze to wszyscy będą go rozbierać na kawałki i jednym z tych kawałków będzie jego maleńki siusiaczek -słownictwo oryginalne
koniec końca
rok temu
żal mi Kubusia, niewiele już przed nim życia, widać że wszystko bo goli i go boli i boi sie, może chce w ten sposób ulżyć swemu cierpieniu i popełnić samob(a)jstwo ze strachu
fin
rok temu
Kuba nie jest biseksem , bo ma 3 cm we wzwódku i się tego wstydzi przed kobietami i facetami, tylko bardzo młodzi chłopcy , którzy mają tyle cm co Kuba lub mniej są wybierani na castingach, bo przed takimi Kuba jest w stanie się odważyć obnażyć. Małgosię Rozenek kocha skrycie, ale platonicznie, odkąd go wyśmiała, gdy zobaczyła jego wzwodzik jak Kuba prosił ją o sms-a z wyznaniem wiary.
beczy Kuba
rok temu
Aua... Tak cię zaszczuli biedaku i nawet twojego biednego ojca Bogusława Wojewódzkiego nie potrafili uszanować! A przecież zarówno my, mieszkańcy okolic Końskich jak i ty Kubo wiemy, że Bogusław - twój ojciec to był dusza człowiek, potwierdzi to każdy, kto go znał! Oddał życie ratując Kazika Drabiołkę spod kół furmanki. A to, że Bogusław Wojewódzki dorabiał jako stróż na cmentarzu w Proćwinie, wcale nie jest powodem do żartów, lecz do proktologicznej zadumy nad jesienią średniowiecza. Ileż ten dobry, poczciwy człowiek napocieszał się strapionych pogrzebników! Szczerze szlochał razem z nimi, a nawet bardziej przejmująco! Tak samo jak równie poczciwy Kuba, gdy wspomina zmarłych rodziców, głownie stróża. Bardzo mi go żal. Kuby w sensie.
kliczkoczek
rok temu
jakież to już stare to wojewódzkie i rybą syfiiieje , bo mnie kiedyś poprosił o modlitwę do świętego Onufrego żeby Kamelka do niego wróciła , wróżyłem mu z kart anielskich ale cuchem to może muchy powalać , a wróżba była przykra i okazało się że Kamelka rzuciła go bo stara torba go nie interesuje. najważniejsze że wojewódzkie zapłaciło gotóweczką ładnie się pokłonił jak się należy, ale cuch pamiętam do dziś jak jestem w Jastarni przy smażalni ryb tuż przy plaży. Nie polecam spożywania bo tam ryby szóstego smażenia podają jako świeżynkę.
Strach Kuby
rok temu
Dziadek Kubuś Wojewódzki boi się zaprosić Małgosi Rozenek do 'swojego' programiku. I nic dziwnego, uważam, że ona by go zgniotła w tym programie.
Paradne
rok temu
Najbardziej żenującym momentem w karierce dziadka Kubusia Panikarza w peruce było to, ze miał odejść z TVNu, o czym sam poinformował pisemnie, bo piśmienny jest, a nie odszedł i trzyma się balkonika jak tęczowej flagi.... Czy pisanie o odejściu, a potem zapominanie, co się pisało świadczy już w jego przypadku o Alzheimerze, czy o nietrzymaniu stolca?
infoGazeta
rok temu
"Był jeszcze jeden znany klient. Wiekowy już. On jest showmanem w telewizji. Ma własny program. Zdziwiłem się nawet trochę, bo na plotkarskich portalach jest mnóstwo opowieści o jego romansach z kobietami, a ma bardzo małego wacusia. Byłem u niego w apartamencie na Powiślu, ale nie zostałem wybrany, bo byłem najstarszy. – Jak to wybrany? – Tam był u niego taki mały casting. Pojechałem z dwoma kolegami. I on wybrał jednego z nich. – Klienci pytają, ile macie lat? Sprawdzają wam dowody? – Nie żartujcie! Im młodszy chłopiec, tym ma większe wzięcie!"
Voiko
rok temu
jechalem w pociagu obok cioci Kuby wojewódzkiej zwanej też królikiem tefałki. Oj, strasznie chłopina na zywca wyglada. Minimum 15 lat wiecej, czyli na 80 lat. I twarz pomarszczona na maxa. Peruka od pechińczyka. Moja ciocia Luba z Rosji od niego jedynie 4 lata mlodsza, a moglaby uchodzic za jego corke. A swiat nadal udaje, ze TV nie zaklamuje rzeczywistosci, bo w tefałce Kuba wygląda na 65 lat, a jego peruka jak włosy od pekińczyka z Pekinu...
smyk
rok temu
Kuba wygląda na 80 lat bez peruki, biedny taki, bo widziałem go obnażonego
Do Pokiza
rok temu
Oczywiście, że Wojewodzki nie wygląda na 60 tylko na 80-tkę. Do wszystkich komentujących, że wygląda na 60 -tkę proponuję przejść się na spacer do Łazienek i zobaczyć przeciętnego 60latka w prawdziwym, polskim wydaniu - bez peruki, własne zęby, zadbany ubiór, a nie jak dziadek Kuba w stroju nastolatka i z tornistrem, w peruce, na to czapka, zęby wyjątkowo słabo dopasowane i podgardle bólu życia z napisem na koloratce ''gotowość do umierania, bo bez TVNu nie istnieję'' - ogólnie żenująca postać z pokracznymi nogami.
Jesika
rok temu
Dziadek Wojewódzki zęby to ma kiepsko zrobione. I perukę tani sort. Widać, że stary już jest. Jakby miał kiepsko zrobioną sztuczną szczękę- usta się tak mu układają. A łysy musi wyglądać bardzo staro.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

TVN świętuje 25-lecie nadawania. Tak zmieniły się największe gwiazdy stacji: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Agnieszka Woźniak-Starak, Kinga Rusin (ZDJĘCIA)

Obchodzący 25. urodziny TVN przez lata wylansował wiele znanych nazwisk. Zobaczcie, jak zmienili się najpopularniejsi prezenterzy i dziennikarze stacji, m.in. Dorota Wellman i Marcin Prokop, Ewa Drzyzga, Kinga Rusin czy Monika Olejnik.
9.

Kulisy "Tańca z Gwiazdami": szczęśliwy Jacek Jelonek, szkliste oczy Jamali, poważna Karolina Pisarek... (ZDJĘCIA)

Uczestniczących w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" celebrytów tradycyjnie sfotografowano przed studiem show. Z twarzy gwiazd zmierzających na parking wiele można było wyczytać...
8.

W oczekiwaniu na WIELKI POWRÓT Grycanek przypominamy wam kontent z SEKRETNEGO profilu przebojowej Marty. Prawdziwa ikona? (ZDJĘCIA)

Kilka lat temu Grycanki zmuszone były wycofać się z show biznesu na rozkaz "skompromitowanego" nestora słynnego rodu. Marta nie powiedziała jednak ostatniego słowa i przez dłuższy czas publikowała na sekretnym profilu swoje przepełnione blichtrem i erotyzmem fotki.
7.

Gwiazdy lansują się na paryskim Fashion Weeku: odważna Zendaya, siwowłosa Andie MacDowell, Brooklyn Beckham z żoną w "partner looku"... (ZDJĘCIA)

Tydzień Mody w Paryżu powoli dobiega końca. W ubiegły weekend odbyły się prestiżowe pokazy Balenciagi, Valentino i Givenchy, na których zaroiło się od gwiazd światowego formatu. Kto najbardziej zasłużył sobie na tytuł "ikony stylu"?
6.

Odmieniona Danuta Martyniuk z torebką za 17 tysięcy zadaje szyku na parkingu po wizycie w śniadaniówce (ZDJĘCIA)

Danuta Martyniuk odwiedziła w niedzielę studio "Pytania na Śniadanie", żeby podzielić się swoimi przepisami i opowiedzieć, jak udało jej się zrzucić 15 kilogramów. Przy okazji pochwaliła się drogocenną torebką...
5.

Obładowana torbami za KILKANAŚCIE TYSIĘCY ZŁOTYCH Małgorzata Rozenek przebiera się u fryzjera (ZDJĘCIA)

Małgorzatę Rozenek "przyłapano" w drodze do fryzjera. Salon opuściła nie tylko z ułożonymi włosami, ale i w zupełnie innej stylizacji. Prawdziwa, zabiegana bizneswoman?
4.

Tłum gwiazd na spektaklu "Bliżej": Edward Miszczak z Anną Cieślak, Cezary i Edyta Pazurowie, Michał Żebrowski, Rafał Trzaskowski... (ZDJĘCIA)

Sobotnia premiera w teatrze 6. Piętro zwabiła na salony nie tylko Kubę Wojewódzkiego i jego nową (?) partnerkę, Annę Markowską. Przez ściankę przewinęła się silna reprezentacja rodzimego show biznesu.
3.

Posępny Piotr Kraśko robi sobie zdjęcia z FANAMI przed studiem "Dzień Dobry TVN" (ZDJĘCIA)

Po dość intensywnej rozmowie z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem na Piotra Kraśkę czekała przed studiem "DDTVN" przyjemna niespodzianka. Gromada fanów chciała zrobić sobie z dziennikarzem selfie. Jak Kraśko poradził sobie przed kamerami?
2.

Nie tylko Krystian Wieczorek znalazł miłość na planie serialu. Kto jeszcze miesza pracę z życiem uczuciowym? (ZDJĘCIA)

Krystian Wieczorek wielokrotnie skarżył się, że fani serialu "M jak miłość" nie odróżniają fikcji od prawdziwego życia i atakują go za decyzje granej przez niego postaci.
1.

Bosa Loni Willison z papierosem w ustach przekopuje śmietniki na Venice Beach (ZDJĘCIA)

Była modelka fitness, Loni Willison, wciąż boryka się z kryzysem bezdomności. 39-latkę po raz kolejny sfotografowano szwendającą się po ulicach Kalifornii.