Trwa ładowanie...
Przejdź na

NAJGŁOŚNIEJSZE SKANDALE 2018: "Kaczyńska zachowywała się, jak rasowa celebrytka"

49
Podziel się

Kto budził na Pudelku najwięcej emocji?

bCGyCWZh

W 2018 na Pudelku zadebiutowali nowi celebryci, którzy dzięki romansom z gwiazdkami popu oraz córkami dziennikarzy, zainteresowali sobą świat mediów. Niekwestionowaną królową skandalu została Marta Kaczyńska, która w zaawansowanej ciąży, białej sukience i czerwonej szmince po raz trzeci wyszła za mąż. Wydaje się, że polityczna celebrytka nie starała się za bardzo w zachowaniu dyskrecji tego dnia. Zwroty w życiu towarzyszyły również Edycie Górniak, która od początku roku przyciągała uwagę fanów wizytą w klinice, rodzinnymi dramatami oraz perypetiami z młodszym o ponad dekadę kierowcą rajdowym.

bCGyCWZK
KOMENTARZE
(49)
gość
2 lata temu
Kaczyńska to kwintesencja podwójnej moralności PiSu.
Ja gość
2 lata temu
Kaczyńska jako żenada roku 2018!!!!!!!Niech sama czerpie nauki ze swoich idiotycznych porad w felietonach.
Gwiazdunie
2 lata temu
Skandal roku to Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - debilna, zaściankowa para dwojga polskich celebrytów, na intelektualnym oraz wizualnym poziomie pasterzy Albanii lub zauralskich stepów! 49-letnia kobieta, w której jedyne co niezoperowane to maleńki mózg. Plus trzecioligowy prostacki piłkarzyna z przeszczepem skalpu, przypominający postaci z prymitywnych filmów-horrorów sprzed 100 lat. Gwiazdy TVN.
bCGyCWZL
gość
2 lata temu
Pudel , kto czyta plotki o Kaczyńskiej ? Nie męcz nas pliss
gość
2 lata temu
Moralność pani Dulskiej
Najnowsze komentarze (49)
zdzisia
2 lata temu
Rasowa zdzira !!!
gość
2 lata temu
Kaczynskie nawet retusz nie pomoze Zawsze wyglada wstretnie
gość
2 lata temu
Z Tej Kaczynskiej to rasowa Chabeta.
gość
2 lata temu
dno moralne
gość
2 lata temu
Moralność Pani Dulskiej
gość
2 lata temu
żenada roku Kaczyńska i Majdany
gość
2 lata temu
myślę,że coś brak jest kaczyńskiej
gość
2 lata temu
Mężu nr 3. Zrób dla pewności test DNA.
bCGyCWZD
gość
2 lata temu
Mnie najbardziej rozbawiło jak ta pani w jakimś pismaku ganiła i przestrzegała przed zabawą na Halloween a jej córka strzeliła fotke jak się powinno malować na party w ten właśnie dzień i dała na swój profil na jakimś portalu społecznościowym Ludzie, ale się ośmiałam. Poucza inne kobiety jak mają wychowywać swoje dzieci a sama nie wie co jej córcia wyprawia. Śmiech na sali...
Ja
2 lata temu
Dodatkowo nigdy nigdzie nie pracowała ake zwą ja prawniczka. Nie wiadomo z jakiego powodu ????? Ze takie studia skoczyła ? Z koneksjami w rodzinie to chyba nie tak trudno o to???
Ja
2 lata temu
Kaczyńska nr 1 Żenada Roku 2018!!!!Podwojna moralność: inna dla siebie, inna dla ludzi obcych! Każde dziecko z innym. Po czasie wniosek o zaprzeczenie ojcostwa, ze pierwszy mąż nie był ojcem! Twórca Mody na sukces lepiej by tego nie wymyślił 🤪
gość
2 lata temu
Nikt nie przebije Kaczyńskiej każde dziecko z innym facetem moralność PiS-u
gość
2 lata temu
Pani Marta jest piękną kobietą...Zazdrość niektótych zrzera cha,cha,cha
gość
2 lata temu
Oczywiście, p*********a Kaczyńska !!! Rozmajdana i Ciamajdan oraz miejsce na pudle zajmuje jeszcze medalistka Kożuchowska.
bCGyCXaf