Trwa ładowanie...
Przejdź na

NAJGŁOŚNIEJSZE SKANDALE 2018: "Kaczyńska zachowywała się, jak rasowa celebrytka"

49
Podziel się

Kto budził na Pudelku najwięcej emocji?

bCzgFVaZ

W 2018 na Pudelku zadebiutowali nowi celebryci, którzy dzięki romansom z gwiazdkami popu oraz córkami dziennikarzy, zainteresowali sobą świat mediów. Niekwestionowaną królową skandalu została Marta Kaczyńska, która w zaawansowanej ciąży, białej sukience i czerwonej szmince po raz trzeci wyszła za mąż. Wydaje się, że polityczna celebrytka nie starała się za bardzo w zachowaniu dyskrecji tego dnia. Zwroty w życiu towarzyszyły również Edycie Górniak, która od początku roku przyciągała uwagę fanów wizytą w klinice, rodzinnymi dramatami oraz perypetiami z młodszym o ponad dekadę kierowcą rajdowym.

bCzgFVbC
KOMENTARZE
(49)
gość
rok temu
Kaczyńska to kwintesencja podwójnej moralności PiSu.
Ja gość
rok temu
Kaczyńska jako żenada roku 2018!!!!!!!Niech sama czerpie nauki ze swoich idiotycznych porad w felietonach.
Gwiazdunie
rok temu
Skandal roku to Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - debilna, zaściankowa para dwojga polskich celebrytów, na intelektualnym oraz wizualnym poziomie pasterzy Albanii lub zauralskich stepów! 49-letnia kobieta, w której jedyne co niezoperowane to maleńki mózg. Plus trzecioligowy prostacki piłkarzyna z przeszczepem skalpu, przypominający postaci z prymitywnych filmów-horrorów sprzed 100 lat. Gwiazdy TVN.
bCzgFVbD
gość
rok temu
Pudel , kto czyta plotki o Kaczyńskiej ? Nie męcz nas pliss
gość
rok temu
Moralność pani Dulskiej
Najnowsze komentarze (49)
zdzisia
rok temu
Rasowa zdzira !!!
gość
rok temu
Kaczynskie nawet retusz nie pomoze Zawsze wyglada wstretnie
gość
rok temu
Z Tej Kaczynskiej to rasowa Chabeta.
gość
rok temu
dno moralne
gość
rok temu
Moralność Pani Dulskiej
gość
rok temu
żenada roku Kaczyńska i Majdany
gość
rok temu
myślę,że coś brak jest kaczyńskiej
gość
rok temu
Mężu nr 3. Zrób dla pewności test DNA.
bCzgFVbv
gość
rok temu
Mnie najbardziej rozbawiło jak ta pani w jakimś pismaku ganiła i przestrzegała przed zabawą na Halloween a jej córka strzeliła fotke jak się powinno malować na party w ten właśnie dzień i dała na swój profil na jakimś portalu społecznościowym Ludzie, ale się ośmiałam. Poucza inne kobiety jak mają wychowywać swoje dzieci a sama nie wie co jej córcia wyprawia. Śmiech na sali...
Ja
rok temu
Dodatkowo nigdy nigdzie nie pracowała ake zwą ja prawniczka. Nie wiadomo z jakiego powodu ????? Ze takie studia skoczyła ? Z koneksjami w rodzinie to chyba nie tak trudno o to???
Ja
rok temu
Kaczyńska nr 1 Żenada Roku 2018!!!!Podwojna moralność: inna dla siebie, inna dla ludzi obcych! Każde dziecko z innym. Po czasie wniosek o zaprzeczenie ojcostwa, ze pierwszy mąż nie był ojcem! Twórca Mody na sukces lepiej by tego nie wymyślił 🤪
gość
rok temu
Nikt nie przebije Kaczyńskiej każde dziecko z innym facetem moralność PiS-u
gość
rok temu
Pani Marta jest piękną kobietą...Zazdrość niektótych zrzera cha,cha,cha
gość
rok temu
Oczywiście, p*********a Kaczyńska !!! Rozmajdana i Ciamajdan oraz miejsce na pudle zajmuje jeszcze medalistka Kożuchowska.
bCzgFVbX