Trwa ładowanie...
Przejdź na

Najlepsze role Ani Przybylskiej!

144
Podziel się

Zadebiutowała mając 19 lat... W której lubiliście ją najbardziej?

Najlepsze role Ani Przybylskiej!
bDmBABph

W niedzielę wieczorem zmarła Anna Przybylska - znana i lubiana aktorka, która od dłuższego czasu zmagała się z nowotworem trzustki. Osierociła córkę Oliwię oraz synów Szymona i Jana. W grudniu skończyłaby 36 lat.

Anię Przybylską widzowie poznali dzięki roli sympatycznej policjantki Marylki Baki w serialu Złotopolscy. W filmie zadebiutowała w 1997 roku w Ciemnej stronie Wenus. Jednym z jej najlepszych wcieleń aktorskich była rola w Karierze Nikosia Dyzmy, którą zawsze mile wspominała. Przybylską widzowie kojarzą także dzięki zabawnej pielęgniarce w serialu komediowym Daleko od noszy, w którą wcielała się przez prawie siedem lat. Nieco inną Anię mogliśmy zobaczyć w Klubie Szalonych Dziewic, gdzie zagrała niezależną kobietę. Jednym z jej ostatnich aktorskich wyznań była rola w Sępie, tuż przed tym, jak dowiedziała się, że jest chora.

bDmBABpj

Zobaczcie jej najlepsze role. W której lubiliście ją najbardziej?

bDmBABpp

Źródło: Agencja TVN/x-news

bDmBABpK
KOMENTARZE
(144)
gość
6 lat temu
Sliczna byla
gość
6 lat temu
Teraz piszecie o niej same miłe i ciepłe słowa a co z waszą nagonką na nią kiedy chciała trochę świętego spokoju????
gość
6 lat temu
Wspaniala kobieta zona matka.Dzis każdy ma lzy w oku.Cudowna kobieta...bedzie w moim sercu.Aniu odpoczywaj w Spokoju.
bDmBABpL
gość
6 lat temu
Musiala sie z wami procesowac a teraz zgrywacie wielce wspolczujacych ? kpina jakas !!!
gość
6 lat temu
Była piękna a w jej oczach można by zobaczyć radość z życia i szczęście oraz spełnienie . Dlaczego właśnie tacy ludzie pełni życia i radości musza tak szybko odchodzić ? Tak mi smutno dziś :-(
Najnowsze komentarze (144)
gosc
4 lata temu
wh0cd850348 Tadalafil
gość
6 lat temu
rewelacyjna kobieta
gość
6 lat temu
Nie lubiałem Jej,ale szkoda człowieka mimo to.
gość
6 lat temu
Teraz ma spokój ale nie takiego chciała.żegnaj Aniu.
gość
6 lat temu
TO BYŁA PIĘKNA KOBIETA
gość
6 lat temu
Szkoda cokolwiek pisać ale napiszę, może ktoś przeczyta. Po co wy smucicie się celebrytami? Codziennie umiera tyle ludzi... A śmierć jak widać robi się teraz taka - a nic nowego wyślę w komentarzu [*] i starczy. Ktoś tam pisze o wybrańcach Boga, no nie wiem czy Magik - samobójca był wybrańcem Boga, Czy Hedrix - żyjący bez zasad był wybrańcem Boga, ciężko jest ocenić człowieka nie mając o nim informacji, internet? Ile razy się okazuje że piszą same bzdury, filmy? Oni odgrywają rolę.. A teraz napisze jak ja obszedłem się z tą informacją, niemogłem uwierzyć że to TA aktorka!! Od razu pomyślałem, kurcze dlaczego jest mi jej szkoda? A no dlatego że nie była to osoba nadmedialna, czyli jak była u lekarza z katarem to nie pisali w interneci i w stacjach nie podawali "PRZYBYLSKA U LEKARZA" a ta kobieta miała raka! NIE WIEDZIAŁEM! Zazwyczaj jak jakiś celebryta jest u lekarza to trąbią o tym a potem sie okazuje że poszedł mocz do analizy oddać. Za tą prywatność ją cenię, za to że gdyby wyzdrowiała nie chełpiła by się tym, umarła i wasze komentarze nic nie pomogą, pierwszy raz komentuje kogoś śmierć, możecie przesłać to dalej, Wiecie co może pomóc i wam (nie dla pozerów typu "[*]") zastanawiającym się dlaczego i dla niej? Szczera Modlitwa pomódlcie się jak umiecie, jeżeli nie umiecie to 2-3 słowa to już jest dużo. Powodzenia.
n
6 lat temu
kto zrobil z niej aktorke
gość
6 lat temu
zaskoczenie ,szok była lubianą aktorką oglądałam jej filmy były fajne i ciekawe i mondre i ładnie wyglądała spólczuje rodzinie i bliskim i znajomym ja asz miała młeski w oczach gdy się dowiedziałam;
bDmBABpD
gość
6 lat temu
Najpiękniejsze oczy jakie w życiu widziałam , a ponoć ,,oczy są zwierciadłem duszy''. Nie znajduję słów żeby opisać jaki smutek odczuwa się po Jej odejściu , a co dopiero ma powiedzieć rodzina... Ładnych parę lat temu gapiłam się na Nią na bilbordzie i taką piękną jak z tego bilbordu Ją zapamiętam , bo nic się nie zmieniała.
gość
6 lat temu
Do piszących informacje:, zanim coś napiszecie sprawdźcie, Anna Przybylska w serialu Daleko od noszy grała doktor Karinę, a nie zabawna pielęgniarkę i z tą rolą kojarzą ją widzowie. Dla rodziny Anny Przybylskiej szczere kondolencje.
gość
6 lat temu
za jakie grzechy umarła
gość
6 lat temu
W daleko od noszy grała doktor Karinę a nie pielęgniarkę.
gość
6 lat temu
Masz rację, tak na nią pluli a teraz żale wylewają :/ niemniej jednak nie ma co teraz wytykać, to nie odpowiednie w tej sytuacji. Zmarła piękna, młoda i naprawdę fantastyczna dziewczyna. Teraz wypadałoby odmówić za nią modlitwę i zastanowić się czy naprawdę warto i co nam daje to, że na kogoś tak bezlitośnie naskakujemy. Jako istoty rozumne, powinniśmy wspierać się wzajemnie.
gość
6 lat temu
Trzeba to jasno powiedzieć, że szkoda jej, tak jak każdego młodego człowieka z rodziną, który umiera, ale aktorką była mierną.
...
Następna strona
bDmBABqf