Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
Ivy
|
aktualizacja

Natalia Janoszek pokazała DECYZJĘ SĄDU w sprawie Krzysztofa Stanowskiego i Kanału Sportowego

183
Podziel się:

Natalia Janoszek opublikowała na InstaStories dokument, z którego wynika, że sąd nałożył grzywnę na Krzysztofa Stanowskiego i Kanał Sportowy. Celebrytka dodała też kilka słów od siebie.

Natalia Janoszek pokazała DECYZJĘ SĄDU w sprawie Krzysztofa Stanowskiego i Kanału Sportowego
Natalia Janoszek pokazała DECYZJĘ SĄDU w sprawie Krzysztofa Stanowskiego (AKPA)

Jakiś czas temu Krzysztof Stanowski zyskał ogromny rozgłos dzięki swoim materiałom o Natalii Janoszek. Dziennikarz zarzucał jej m.in. kłamstwa i manipulacje oraz kupowanie obserwatorów na Instagramie.

Już po pierwszym filmie na ten temat celebrytka zapowiedziała podjęcie kroków prawnych.

Każde bezprawne działanie naruszające dobro osobiste wymaga reakcji. Dlatego po wnikliwym przeanalizowaniu tych materiałów przez kancelarię prawną, po ich konfrontacji z dokumentami i dowodami potwierdzającymi brak rzetelności oraz brak zgodności z faktami z mojego życia zawodowego podjęłam decyzję o złożeniu w dniu dzisiejszym pozwu przeciwko panu Krzysztofowi Stanowskiemu - napisała w swoim oświadczeniu.

Wkrótce sąd wydał postanowienie zakazujące Stanowskiemu dalszego wypowiadania się na temat kariery Natalii. Mimo to dziennikarz opublikował kolejny, jeszcze bardziej kontrowersyjny materiał o celebrytce.

Teraz możecie mnie zamknąć, wyznaczyć mi grzywnę, ale nie możecie zamknąć mi ust - powiedział.

Natalia Janoszek pokazuje dokument z sądu

W środę Janoszek opublikowała na InstaStories dokument, z którego wynika, że Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa wydał postanowienie w tej sprawie. Rozprawa, która odbyła się 22 kwietnia, przebiegała w trybie niejawnym. W dokumencie czytamy, że na Kanał Sportowy nałożono grzywnę w wysokości 15 tysięcy złotych i taką samą grzywną ukarano Krzysztofa Stanowskiego.

Ponadto dziennikarza i Kanał Sportowy obciążono kosztami postępowania sądowego w kwocie 397 złotych. W postanowieniu napisano, że w przypadku "niezapłacenia grzywny w ciągu tygodnia od dnia uprawomocnienia się postanowienia, kara grzywny może zostać zamieniona na areszt". Pod relacją ze zdjęciem dokumentu Natalia dodała kilka słów od siebie.

Ucinając już spekulacje, grzywna została zasądzona na rzecz Skarbu Państwa - napisała.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(183)
Emka
miesiąc temu
To nie wyrok tylko grzywna za złamanie zakazu mówienia o niej. Zarobił na całej sprawie 10 razy tyle. Nie Natalko, wciaz nie czyni Cie to gwiazda Bollywood.
Kkk
miesiąc temu
Czyli to znaczy, że nie można mówić o kimś prawdy publicznie?
kasia
miesiąc temu
łaaaał, ale to dalej nie dowodzi, że typ kłamał xd
Stanoszek
miesiąc temu
W końcu jest nasza światowa gwiazda 🤣🤣🤣 do toalety też latasz helikopterem? 😁
Ala
miesiąc temu
Ale za co ta grzywna?
Najnowsze komentarze (183)
Skarb państwa...
4 tyg. temu
Stano zapłaci za złamanie zakazu sądowego do skarbu państwa. Sąd nie oświadczył kto i kiedy kłamał. Natalia 0 Stano -15tys Wynik - janoszek kłamała co swojej do kariery, stano zarobił miliony
Santon
4 tyg. temu
Co za bzdury ! to jest tylko wyrok w sprawie nie zaplacnia grzywny z 13 czerwca 2023 roku.... a nie dowod ze nie klamala . Dalej Kobieta wami nmanipuluje a wy dalej , nie macie rozumu.
Kasia
miesiąc temu
Janoszek nawet w dżungli kłamała i próbowała manipulować innymi uczestniczkami programu. Ona nie potrafi inaczej
Polka
miesiąc temu
Janoszek nie wygrałaś Z nim żadnej sprawy bo nie jesteś celebrytką i aktorką a on to ujawnił dostał tylko grzywnę że opublikował film To mimo że sąd mu zakazał
Wera
miesiąc temu
A ja ją lubię, wrażliwa, miła dziewczyna. Może nie robi wielkiej kariery aktorskiej, ale pracuje w tamtym środowisku.
Wszyscy_won
miesiąc temu
Gdzie te cudowne sondy, pierw wyrok za złamania zakazu publikacji......a gdzie wyrok za pozew Pani gwiazdy, pewnie za 5-10 lat
Alice
miesiąc temu
Nie wiem jak to jest natomiast wiem że Stanowski ma rację. Uważam, że ona jest cringowa juz w tym momencie i wiemy dobrze, że karierę zmyśliła.
Wyjaśniam
miesiąc temu
Z pisma wynika tylko, że był jej dłużny pieniądze ( złamał zakaz wypowiadania się o niej) a nie, że to co wyjawił w sprawie jej "kariery" jest nieprawdą.
Piotr
miesiąc temu
Stano nienawidzi kobiet i obrońców klimatu, ok Natalia sporo podkoloryzowała w swoim CV ale Stano zrobił z niej totalną mitomankę poniżając ją w sposób niegodny rzetelnemu i obiektywnemu dziennikarzowi za którego podobno pragnie uchodzić . Jego wywiad z obrońcami klimatu to już totalny popis żenady i napaści pseudo dziennikarskiej. Nie rozumiem jak można oglądać danie dno
Asd
miesiąc temu
Bardzo szpetny facet widac ze mu w zyciu nie wychodzi bo wsciekly
MAK
miesiąc temu
Nie podoba mi sie ten pan S,ciagle tylko krytykuje Kobiete zle o nich pisze,Gdybym go spotkala zadalabym mu pytanie czemu chetnie nie opisuje swojej zony czy kochanki czy dziewczyny,Intersuje sie cudzym zyciem ,swoje opisz czy inni to maja zrobic,
Dod
miesiąc temu
Przynajmniej ona maja kase a ty nie masz kasy na obiad
Nostradamus
miesiąc temu
A za jakiś czas, po procesie. - Szukam Stanowskiego, gdzie go mogę znaleźć? - W wiatrach Natalii Janoszek.
dfsdf
miesiąc temu
"brak rzetelności oraz brak zgodności z faktami z mojego życia zawodowego" - hahahahaha, Pani Janoszek manipuluje dalej. Sąd nie za to dał karę, sąd nie sprawdzał "zgodności", a jedynie dał karę za złamanie zakazu sądowego na robienie o niej materiału.
...
Następna strona