Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paw
|

44-letnia Natalia Kukulska cieszy się, że w końcu DOCENIŁA medycynę estetyczną

75
Podziel się

Artystka w rozmowie z Pudelkiem przestrzega jednak przed zbyt inwazyjną ingerencją w wygląd. "Na ulicach widać, że można się zapędzić".

44-letnia Natalia Kukulska cieszy się, że w końcu DOCENIŁA medycynę estetyczną
Natalia Kukulska doceniła medycynę estetyczną: "Czasami warto poświęcić sobie chwilę czasu" (pudelek.pl)
bDhgZJaZ

W ciągu ostatnich kilku lat można obserwować dynamiczny rozwój medycyny estetycznej, która stała się czymś niemal tak powszechnym jak usługi kosmetyczne. Gabinetów oferujących zabiegi wstrzykiwania botoksu czy kwasu hialuronowego przybywa jak grzybów po deszczu, przez co ich ceny maleją, a co za tym idzie - coraz więcej osób ma do nich dostęp. Z zabiegów z ogromną chęcią korzystają celebrtyki, wśród których coraz trudniej znaleźć taką, która nic sobie nie poprawiała, a na ściankach z wysiłkiem uśmiechają się ich "nowe" twarze ostrzyknięte wypełniaczami czy podtrzymywane złotymi nićmi. Swoje niezadowolenie z szerzącej się mody na poprawienia wygląda wyraziła niegdyś Natalia Kukulska.

Upływający czas nieco zmienił zdanie piosenkarki odnośnie zabiegów z salonów medycyny estetycznej. Kukulska w rozmowie dla Pudelka przyznała, że jako mama trójki dzieci miała wyrzuty sumienia, idąc nawet na masaż. Choć nadal ostrożnie podchodzi do wypełniaczy, coraz śmielej korzysta z zabiegów nawilżających.

bDhgZJbb

Zawsze stawiałam siebie na końcu, jeśli chodzi o dbanie o siebie. Jako mama trójki dzieci, często idąc nawet na masaż, miałam poczucie wyrzutów sumienia. Czasami warto poświęcić sobie chwilę czasu. Przeciwstawiałam się na siłę dążeniu do doskonałości kosztem naszej naturalności i tożsamości. Na ulicach widać, że można się zapędzić. Korzystam z masażu i zabiegów nawilżających.

Natalia Kukulska zapewniła, że zna umiar i nie będzie przypominać celebrytek ze ścianek, które regularnie powiększają usta i modelują policzki.

Nie zmienisz się w jedną z wielu celebrytek, które lubią mieć duże usta i wydatne policzki? - zapytał Michał Dziedzic.

Rozumiem, że twoje pytanie było czysto retoryczne - odpowiedziała stanowczo.

bDhgZJbh

Natalia Kukulska docenia medycynę estetyczną

bDhgZJbC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(75)
- - -
miesiąc temu
Artykuł o Pani Felicjanskiej jest absolutnie skandaliczny! Tej osobie trzeba okazać wsparcie w tak trudnym momencie
Mmm
miesiąc temu
To nawilżanie to rozumiem kwas hialuroniwy? Lekki eufemizm wprowadzający w błąd. Nie można wprost powiedzieć ?;) sama używam i jest to wypełniacz a nie nawilżacz :D
Dieta cud
miesiąc temu
Zapomniała dodać o wypełnieniu bruzd przynosowych kwasem hialuronowy podczas programu the Voice 🙄
bDhgZJbD
Gosc
miesiąc temu
Moja kumpela dostała się do policealnego studium wokalno aktorskiego wkrótce zostanie aktorka cieszę się że spełni się jej marzenie
aha
miesiąc temu
Klinika zapłaciła za reklamę ? celebryci reklamują co leci
Najnowsze komentarze (75)
Magda
4 tyg. temu
Opalala się Kukulska ? Przy retuszu będzie mniej pracy . Pali pety ? Nie wiem właśnie jak to z nią jest . Bo wiemy że w realu jest o zgrozo
Magda
4 tyg. temu
Niech lepiej powie od ilu lat zmaga się z brakiem akceptacji swojej osoby . Ona już przypomina trudno orzec kogo ,kolor oczu się zgadza. Rysy już ma pozmieniane . Ktoś jej powiedział że WIDAĆ i się biedma przestraszyla ze FAKTYCZNIE WIDAĆ
Joanna
miesiąc temu
Wszystko jest dla ludzi i tak na prawdę, zależy czy robimy to z głową. Ja od jakiegoś czasu chodzę na zabiegi do dr Wolfinger Clinic i nikt z moich znajomych nie wie, że tak chwalony przez nich młody wygląd to zasługa medycyny estetycznej.
nik
miesiąc temu
Nie interesuje mnie co kto piszę mówi super kobieta,ma swój styl w piosenkach.Nie jest jeszcze sztuczna jak inne celebrytki- artystki,Wszystkie podobne aż przykro patrzeć.
Ada
miesiąc temu
Gwiazdeczki to jednak mają dobrze.. Pochalturza trochę i od razu życie lżejsze. Kukulska lubi mówić co jej się nie podoba począwszy o medycynie estetycznej po disco polo... Ciągle jakieś narzekanie....
ass
miesiąc temu
a co to jest
Jimi
miesiąc temu
Ta pani miała wyjątkową potrzebę skorzystania z medycyny estetycznej. Od kiedy w to uwierzyła i skorzystała od razu przyjemniej się na nią patrzy.
Jimi
miesiąc temu
Ta pani miała wyjątkową potrzebę skorzystania z medycyny estetycznej. Od kiedy w to uwierzyła i skorzystała od razu przyjemniej się na nią patrzy.
bDhgZJbv
aaaa
miesiąc temu
w tym wieku spoko a nie oszpecone 20 tki
ferdek
miesiąc temu
Duże usta i wydatne policzki - to znak rozpoznawczy większości polskich celebrytek...i bląd włosy/oczywiście doczepy. Wyprasowane czoło...białe, równe zęby, jak w reklamie karmy dla psa. To widok, który raczej śmieszy niż zachwyca. Niech się odmładzają...czasu nikt nie zatrzyma...będą zgarbione ale za to wiecznie młode. Normalnie cyrk.
sam
miesiąc temu
Jej wąsy doprawić i czysty facet.Urodą nie grzeszy
sam
miesiąc temu
Jej wąsy doprawić i czysty facet.Urodą nie grzeszy
Gość
miesiąc temu
Natalia na tle innych celebrytów (i nie tylko) jest normalna. Fajna jest i ma fajną rodzinę a to boli...
madzia
miesiąc temu
Nawilża sie twarz kwasem hialuronowym, jaki nawilżacz? W Polsce kazdy , kazdego ocenia, ludzie zyjcie własnym zyciem, kazdy robi co chce z własnym zyciem i za swoje!!!
...
Następna strona
bDhgZJbX