Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paw
|

Natalia Nykiel zapewnia: "Zapotrzebowanie na talent show w tym kraju jest duże"

22
Podziel się:

Jesteście ciekawi, jaką gwiazdę wykreuje program "The Four - Bitwa o sławę"?

Natalia Nykiel zapewnia: "Zapotrzebowanie na talent show w tym kraju jest duże"
(pudelek)
bESmETit
Zobacz także: Natalia Nykiel: "Zapotrzebowanie na talent show w tym kraju jest duże"

Programy typu talent show cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Formaty takie jak "Mam Talent" czy "The Voice of Poland" nie tylko przyciągają przed telewizory miliony widzów, lecz również stały się przepustką do kariery dla wielu gwiazd polskiej sceny muzycznej. Od udziału w telewizyjnym show zaczynała również Natalia Nykiel, która zasiądzie w fotelu jurora najnowszego programu Polsatu "The Four - Bitwa o sławę". 25-latka uspokaja, że choć nie brakuje programów, które poszukują muzycznych talentów, nadal jest na nie zapotrzebowanie. Nykiel przekonuje, że w Polsce nie brakuje utalentowanych ludzi, którzy tylko czekają na swoją szansę.

bESmETiW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(22)
Ala
2 lata temu
Tyle programów, w ciągu tylu lat - ilu zwycięzców czy choćby uczestników utrzymało się na powierzchni?
Ajik
2 lata temu
Zapotrzebowanie?Ile osób wygrało dlatego,ze dobrze śpiewali i słuch o nich zaginął.
Maria Magd
2 lata temu
Zapotrzebowanie na nośniki reklamowe w postaci celebrytów. Teraz baner to przeżytek, liczy się żywy słup ogłoszeniowy. Najlepiej nie za mądry aby można mu było w usta wszystko wcisnąć za parę złotych. Ot całe zapotrzebowanie.
bESmETiX
Kckvkvk
2 lata temu
Nic do niej nie mam, ale... Znacie kogoś, kto na serio tego słucha, pasjonuje się twórczością takich „artystek”?
Igcickgfhk
2 lata temu
Jaka ona daremna... Przecież to inteligentna, zdolna dziewczyna, ten image niby taki barwny, ale to przerost formy nad treścią, niestety nie kojarzę, żeby faktycznie stworzyła coś ciekawego...
Najnowsze komentarze (22)
Mmm
2 lata temu
Następna co mówi : "w tym kraju" !!!! Tfu.... Jak nie identyfikujesz się z Polską, NN, ty WYJEDŹ !!!! NIKT po tobie nie będzie płakał !!!!!
Bajdełej
2 lata temu
Słuch o nich ginie przez was samych. Nauczeni jesteście qpychania wszystkiego do gardeł i jak już dany artysta nie pojawia sie 10xdziennie w komercyjnej rozglosni to nic nie osiagnal. Wysyarczy okazac zainteresowa ie a znajdziecie wiele informacji o artystach z talent show i projektah ktorymi sie zajmuja.
Ojoj
2 lata temu
Nie ma takie zapotrzebowania. To zapotrzebowanie to chyba wy celebryci macie. Polansujexie się w tv potem kasa leci ciurkiem. Normalni ludzie tego szajsu nie oglądają.
Prawda
2 lata temu
A czy ta pani jeszcze niedawno nie miała kończyć kariery i studiować za granicą?
Matt
2 lata temu
Nikt tak jak Natalia nie pokazał w Polsce, że idąc konsekwentnie swoją drogą można osiągnąć mega sukces
Kamil
2 lata temu
Nie znam tej pani. Kim ona jest, coś wygrała i od razu o niej Słuch zaginął? Coraz lepsze te gwiazdy w Polsce mamy nie ma co.
tyty
2 lata temu
kutwa,menager oplacil pudlowi artykuly o niej czy co? spadac z nia!
JAROMIR
2 lata temu
piękna kobieta
bESmETiP
Renata
2 lata temu
Moim zdaniem będzie dobrą jurorką, ona i Podsiadło w bardzo szybkim czasie zrobili kariery, które ludziom zajmują 20 lat a większość i tak nie dochodzi do tego szczytu, na którym oni są. A to się równa że mają ogromne doświadczenie i mają co przekazać innym wokalistom.
Concept
2 lata temu
Pamiętam czasy jak przychodził piąteczek czy sobota i wieczorem w TV było mnóstwo fajnych filmów i można było rodzinnie oglądać a teraz gdzie w weekend nie przełączysz to same wyjce i jak oni robią to, tamto i siamto. Dno i tworzenie celebryckiej kasty- bo to z myślą o nich są te programy. Teraz nie oglądamy tv u mnie w domu, praktycznie wcale. Kurtyna
Ewa
2 lata temu
Jakoś drażni mnie to mówienie 'w tym kraju'. A co to nie jej kraj? Ja zawsze mówię ' w moim kraju', choć dostrzegam liczne wady i uciążliwości związane z mieszkaniem tutaj, po tym jak przez kilka lat żyłam w Niemczech...
Anna
2 lata temu
Uwielbiam ja, choc zwykle slucham zupelnie innej muzyki.
Nie
2 lata temu
Nykiel i juror i te jej "cudowne kreacje" czy ma już naprawdę nie mamy doświadczonych piosenkarzy
Kckvkvk
2 lata temu
Nic do niej nie mam, ale... Znacie kogoś, kto na serio tego słucha, pasjonuje się twórczością takich „artystek”?
Oferty dla Ciebie
bESmETjI
bESmETjJ
bESmETjK
bESmETjL
bESmETjM
bESmETjr