Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
Witek
|

Natalia Siwiec znów nagrywa córkę wbrew jej woli. "Nie chcesz mnie? JA CIEBIE TEŻ"

381
Podziel się:

Natalia Siwiec po raz kolejny wrzuciła do sieci osobliwe nagrania z Mią. Tym razem dziewczynka nie zalewa się łzami, a ze złością wykrzykuje w stronę nagrywającej ją mamy: "Nie chcę cię!". Kiedyś podziękuje jej za te "pamiątki"?

Natalia Siwiec znów nagrywa córkę wbrew jej woli. "Nie chcesz mnie? JA CIEBIE TEŻ"
Natalia Siwiec nagrywa rozwścieczoną córkę (East News, Instagram)

Choć przez pierwsze miesiące życia córki Natalia Siwiec chroniła jej wizerunek, szybko zrozumiała, że pokazywanie dziecka w social mediach jest znacznie bardziej opłacalne. Jak przyznała też przed laty, najzwyczajniej w świecie była zmęczona ciągłym zakrywaniem jej twarzy.

W efekcie od kilku lat Mia Raduszewska jest stałą bywalczynią instagramowego profilu znanej mamy. Miss Euro 2012 wrzuca do sieci nie tylko dopieszczone zdjęcia z dziewczynką, ale i nagrania, dzięki którym możemy podejrzeć, jak wygląda codzienność w domu Raduszewskich. Niekiedy zdarza się, że metody wychowawcze Miss Euro 2012 budzą mieszane odczucia. Tak było na przykład wtedy, gdy Natalka zabrała przerażoną pociechę do podziemnej jaskini, czy wtedy, gdy nagrywała, jak Mia zanosi się płaczem.

Zobacz także: Natalia Siwiec zmęczona opieką nad córką? "Już wiem po co są przedszkola"

Podobny "seans" Siwiec zafundowała obserwatorom we wtorek. Tym razem pokazała ponad milionowej publiczności napad złości w wykonaniu czterolatki.

Nie chcę... Cię! - słyszymy, jak wykrzykuje rozwścieczona dziewczynka, prezentując przy tym szereg "groźnych" min.

Jezus, jaka mina! - komentuje "operatorka kamery" Natalia, co zostaje przerwane przez kolejny krzyk jej latorośli:

Nie chcę cię! - powtarza.

Dlaczego, myszko? Co to za nerwy? - pyta córkę celebrytka, troszcząc się o to, by ta nie skaleczyła się trzymanym w ręce przedmiotem: Żebyś się nie podrapała, moja kochana rybeczko.

Następnie dziewczynka raz jeszcze wykrzykuje "nie chcę cię" w stronę znajdującej się poza kamerą najprawdopodobniej babci.

Ale pani ma nerwy... Nie chcesz mnie? Ja ciebie też - słyszymy reakcję kobiety w tle, która w dalszej części zwraca się do Siwiec:

Ty, może jej mieszkanie wynająć?

Na koniec babcia zapewnia Mię, że niebawem wyjeżdża:

Już niedługo pojedziemy, nie będziesz nas miała, będziesz miała spokój - mówi, na co dziewczynka wykrzykuje: Zła!

Myślicie, że córka będzie w przyszłości Natalii wdzięczna za wrzucanie takich nagrań do internetu?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(381)
Góralka
2 lata temu
Nieakceptowanie uczuć dziewczynki( Jezu, co to za mina), wzbudzanie poczucia winy( babka która mówi, że wyjeżdżają i dziewczynka będzie miała spokój) naśmiewanie się( może jej mieszkanie wynająć) W tym dialogu nie było zrozumienia, akceptacji. Krzywdę robicie temu dziecku!!!
Nickk
2 lata temu
Wyobrażacie sobie cos takiego: zaczynacie plakac, jest Wam zle i smutno, a Wasza matka wyciąga telefon i zaczyna to nagrywać?? I tak ileś razy? Można zeschizowac.
Niki
2 lata temu
biedna mała
aaa
2 lata temu
We Francji jest zakaz publikowania zdjęcia dzieci bez ich zgody. Szkoda że nie u nas.
Omg
2 lata temu
Jak można nagrywać dziecko w chwilach smutku i złości? To jest robienie maluchowi wody z mózgu. Zamiast normalnie porozmawiać, przytulić, to życie dziecka toczy się przez obiektyw. Chore.
Najnowsze komentarze (381)
Asia
2 lata temu
Gdzie tu jest jakiś psycholog?nawet jak dziecko powie że nie kocha to rodzic odpowiada a ja ciebie kocham.Nie chcę Cię?Ja ciebie też nie chcę?Nigdy w życiu dziecko nie może czegoś takiego usłyszeć!
mmm
2 lata temu
Tam już dawno powinien wkroczyć kurator, naorawdę.
Magda
2 lata temu
Okropnie i takimi ludźmi też powinna interesować się opieka społeczna - może materialnie niczego jej nie brakuje ale uczuciowo sporo
Agga
2 lata temu
Uciekła do Meksyku, żeby jej MOPS dziś ka nie odebrał. To patologiczna rodzina, w której musi funkcjonować małe dziecko. To jak Siwiec się nad nią znęca psychicznie jest aż niewiarygodne. Nawet w babce ta mała nie ma wsparcia. Chorzy ludzie...
Ania
2 lata temu
Weźcie pod uwagę jakie geny ma to dziecko. To nie jest sierotka i jakaś bidulka. Ma normalnych, zdrowych i silnych psychicznie rodziców, nic jej nie będzie. Zobaczycie jeszcze.
To biedne dzi...
2 lata temu
Nie radzi sobie z takimi emocjami. Ona się nad nim znęca i jeszcze to publikuje... Czy ktoś jest w stanie pomóc tej dziewczynce ?
feg
2 lata temu
Ela Gawin i Marysia Knaga w wersji exclusive.
Vacek
2 lata temu
Mija Raduszewska. Masakra.
Życzliwa🤗
2 lata temu
Mój komentarz właśnie zniknął. Nie było w nim wulgaryzmów. Wyraziłam swoje zdanie o tej patologicznej matce znęcającej się psychicznie nad własnym dzieckiem i o zgrozo robi to publicznie dla lajków, fejmu, hajsu! Gdzie jest opieka społeczna i rzecznik praw dziecka? Gdzie obrońcy życia poczętego?
hehe
2 lata temu
Natalia: 'Mariuuusz. Zabierz ją do swojego pokoju. Odbiera mi pozytywną energię. Szybciej się zestarzeję."
viola
2 lata temu
nie wierzę w te jej majątki, zagraniczne wojaże , bo kto bogaty musi zarabiać na własym dziecku i wystawiać je na widok publiczny , bogacić się kosztem dziecka chyba ktoś bardzo biedny albo bez honoru i miłości do dziecka
Zakładamy akc...
2 lata temu
Zwykła Mama
Yoo
2 lata temu
Jak ktoś się wybił na kurwieniu i sprzedawaniu czego się dało to nie spodziewajmy się, że i własnego dziecka nie sprzeda.
aga
2 lata temu
Gdzie mieszka Siwiec ? zgłoszę to do MOPSU
...
Następna strona