Trwa ładowanie...
Przejdź na

Neumann o słowach Kaczyńskiego: "HANIEBNE! OCZEKUJEMY PRZEPROSIN. Podejmiemy kroki prawne!"

175
Podziel się

"Łamiecie wszelkie standardy i przyzwoitość. Żadne prawa nie dają alibi do takich słów". Prezes PiS nazwał opozycję "kanaliami", które zamordowały mu brata.

bCOvRDvp

"Podejmiemy kroki prawne na kilku płaszczyznach względem wypowiedzi prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego podczas wtorkowej debaty w Sejmie" - zapowiedział szef klubu PO Sławomir Neumann. "Słowa te kwalifikują się do procesu sądowego, ale mam nadzieję, że Kaczyński przeprosi dziś z mównicy sejmowej" - dodał.

Chodzi o wypowiedź prezesa PiS, który nazwał cześć opozycji "kanaliami", które zamordowały mu brata". A konkretnie: "Wiem, że boicie się prawdy, ale nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego świętej pamięci brata, niszczyliście go, zamordowaliście go, jesteście kanaliami".

Sławomir Neumann z mównicy sejmowej zażądał od prezesa PiS przeprosin.

bCOvRDvr

Łamiecie wszelkie standardy i przyzwoitość, przekraczacie granice agresji, chaosu i bałaganu. Tak wiem, że chaos i bałagan to wasze naturalne środowisko. Z tej trybuny padły haniebne słowa. Oczekujemy przeprosin za pana haniebne słowa. Żadne prawa nie dają alibi do takich słów, wprowadzacie anarchię. Siedzieć będziecie, nie zawsze Ziobro będzie prokuratorem!

bCOvRDvx
bCOvRDvS
KOMENTARZE
(175)
gość
3 lata temu
Michnik ostatnio wyzwał dziennikarza od s*********w, to jakoś Pudlu o tym nie piszesz. Czyżby twojemu idolowi wolno?
gość
3 lata temu
Opozycja wczoraj w Sejmie wrzeszczała, wchodzili na krzesła, rzucali kartkami, podstawiali pod nos Kaczyńskiemu telefony i go nagrywali, popychali innych. Tego ,,bezstronny,, Pudel nie opisuje.
gość
3 lata temu
Blokowanie komentarzy to wasza "wolność"!!!
bCOvRDvT
gość
3 lata temu
w sejmie lepszy ubaw niż w Koglu moglu
gość
3 lata temu
A nie słyszysz języka tej "drugiej strony"
Najnowsze komentarze (175)
gość
rok temu
Nojman zrób usta
gość
3 lata temu
Neumann to my zwykli ludzie oczekujemy przeprosin od was za wasze zachowanie wstydu nie macie jestescie totalnym dnem
Kazet
3 lata temu
Targowiczanie (PO i KOD) Sprzedali by Polskę oddali stocznie kopalnie lotnictwo i gaz najepiej od niemców. A w niemczech Bunestak wybiera sędziów a akceptuje premier. Tak samo jak u nas zrobili. A targowica chciała żeby było jak na Białorusi.
gość
3 lata temu
pis wybrały moherowe berety, biedni, patola dla 500zł i ....reszte sobie dopiszcie, wy...z ... pisu
gość
3 lata temu
Kaczxynski to totalne zero i to on powinien opdpowiadac za katastrofr Smolenska
gość
3 lata temu
pocaluj PANA KACZYNSKIEGO W D...E, CHOC NAWET TEGO NIE JESTES GODZIEN
gość
3 lata temu
brawo KACZOR KANALIE I ZDRAJCY
gość
3 lata temu
nojman przenies sie do Knesetu
bCOvRDvL
gość
3 lata temu
jakie kroki prawne.teraz pis to prawo i wymiar sprawiedliwosci.zmierzamy do najgorszego co moze spotkac Polske.zamkna granice .europa ODWROCI sie od Polski.nie chce powrotu dO PRL
gość
3 lata temu
Wiem jedno-jeśli ktoś ma serce przepełnione nienawiścią-przystąpienie do komunii w kościele jest świętokradztwem... Noszenie krzyża i siekiery jednocześnie-również...
gość
3 lata temu
A ja wszyscy wyzywają Kaczyńskiego od najgorszych ,robią memy to jest ok? Wszystkim wolno ? A Kaczyński jak raz nie wytrzymał to wielkie poruszenie? O****a.
gość
3 lata temu
Wstyd HAŃBA PO NOWOCZESNA i całe to kodziarstwo przeproscie nas Polaków za donosy za burdy wstyd jeszcze raz wstyd to co wyprawiacie przechodzi ludzkie pojecie, co wy reprezentujecie ............................
gość
3 lata temu
Kaczor to chory p***b!!!
gość
3 lata temu
Czekamy również na przeprosiny za akcję Widelec.
...
Następna strona
bCOvRDwn