Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

"Nic się nie stało". Gwiazdor TVN oskarżony przez Sylwestra Latkowskiego: "Stawia przed sobą trzech chłopców i WYBIERA NAJMŁODSZEGO"

139
Podziel się

W debacie na żywo po emisji "Nic się nie stało" reżyser dokumentu opowiedział, jak poprosił Edwarda Miszczaka, aby jego ulubieniec zaczął sprawdzać dowody chłopcom, których wynajmuje. Domyślacie się, o kogo mogło chodzić?

"Nic się nie stało". Gwiazdor TVN oskarżony przez Sylwestra Latkowskiego: "Stawia przed sobą trzech chłopców i WYBIERA NAJMŁODSZEGO"
Sylwester Latkowski ujawnia, że rozmawiał z Edwardem Miszczakiem (fot. ONS)
bCyzoiEl

W środowy wieczór na antenie Telewizji Polskiej wyemitowano najnowszy dokument Sylwestra Latkowskiego poświęcony dramatowi nieletnich dziewczynek, które padły ofiarą pedofilii powiązanych z niesławną Zatoką Sztuki - sopockim klubem, który nierzadko gościł osoby znane z pierwszych stron gazet.

Prawdziwa "bomba" spadła jednak dopiero po emisji filmu, podczas telewizyjnej debaty emitowanej na żywo. Latkowski otwarcie zwrócił się wtedy m.in. do Borysa Szyca, Radosława Majdana, Kuby Wojewódzkiego i Jarosława Bieniuka, aby mieli odwagę powiedzieć o tym, co widzieli, przebywając w podejrzanym, nadmorskim przybytku.

bCyzoiEn

Latkowski zaznaczył, że zjawisko pedofilii powiązanej z show biznesem nie ogranicza się jedynie do Sopotu. Dziennikarz opowiedział o gwiazdorze telewizyjnym, który korzysta ponoć regularnie z oferty gejowskiej agencji towarzyskiej z lokalizacją w Warszawie.

Jak zamawia chłopców, to robi casting. Zawsze ci chłopcy są zamawiani przez niego specjalnie. Stawia trzech chłopców i wybiera najmłodszego. Policja kilkakrotnie tam wchodziła i dokumentowała. To jest jedna z najważniejszych agencji gejowskich w Warszawie. Działa, bo właściciel jest za pan brat z policją. Byłą i obecną. (…) Poprosiłem decydenta telewizyjnego, żeby poprosił swoją gwiazdę, aby sprawdzał dowody swoich chłopców.

bCyzoiEt

Dopiero po naleganiu moderatora dyskusji Latkowski zdecydował się ujawnić, o twarz której ze stacji mu chodziło.

Rozmawiałem z Edwardem Miszczakiem (dyrektorem programowym TVN - przyp. red.). Ta rozmowa się odbyła przy okazji rozmowy na temat molestowania i mobbingu Kamila Durczoka - wyjaśnił Latkowski.

Dziennikarz zaznaczył, że ma na myśli osobę, która była przedstawiona w Nic się nie stało.

Wiecie, o kogo mogło chodzić?

bCyzoiEu
bCyzoiEO
KOMENTARZE
(139)
Cbm
2 tyg. temu
Miszczak odrazu do zwolnienia a za ukrywanie pedofila do więzienia
Rad
2 tyg. temu
Czekam na Nazwisko zboczeńca od castingów dla chłopców -jeśli to prawda pozostanie mu tylko zakopać się albo wyjechać na srilanke
ala
2 tyg. temu
To całe TVN to bagno, celebryci z TVN zarabiają ogromną kasę i wydają w tak podły sposób, szambo
bCyzoiEP
Gsg
2 tyg. temu
Wojewódzki i Majdan jestem w stanie uwierzyć że bawili się z 15 letnimi małolatami Bieńkowski też został oskarżony o brutalny gwałt całkiem nie dawno ale podofilia z chłopakami masakra!
noe
2 tyg. temu
Szok! Skończyła się sielanka i celebracja
Najnowsze komentarze (139)
jen
7 dni temu
140 ---Kuba wojewódzki robił castingi, mój kolega był
buggy
7 dni temu
latkowski, teraz zrób filmik o politykach. w pic-ie połowa "członków" nomen omen, pasuje do twoich teorii i zainteresowań
niko
7 dni temu
z tego co widać, to latkowski wie najwięcej i nie zawiadomił ani milicji ani prokuratury. to bardzo obciążające i jest to przestępstwo. kolejna sprawa to bezczynność pisowskiej milicji i prokuratury
daria
7 dni temu
Wiadomo, że chodzi o kryptogeja Kubę Wojewódzkiego
Jess
1 tyg. temu
TVNowski pluszak, gwiazdor ochrzczony 'królem' swojej matyczynej stacji, na Instagramie chwali sie samochodowami typu Bentley i Lamborghini, pluje na wiarę bo jest opersja w stosunku do takich patologicznych zachowan, trzyma sie wersji 'bylem tam ale to nie znaczy ze cokolwiek wiem'. A prezes stacji, odraza, tłusty sługus mamony bez krzty honoru.
Jack
1 tyg. temu
Może odważni sekielscy nakreciliby film o zatoce sztuki przecież aktorów już mają....
Estella
1 tyg. temu
Trzeba bronić dzieci przed pedofilami . Pedofile powinni być w więzieniu i powinni dostawać wyroki dożywocia , żeby nigdy nie czynili zła dzieciom .
GośćQ
1 tyg. temu
Odważny ten Latkowski.Coś wie.W przeciwnym razie Amen.
bCyzoiEH
MIRA
1 tyg. temu
a co ma do tego pan Miszczak ? Latkowski jeśli miał taka wiedze powinien iść na policje a nie do Miszczaka jesli tego nie zrobił powinien być odpowiednio ukarany.
człowiek
1 tyg. temu
a stręczycielka z" królowych"? kto ją zrobił "celebrytką"?
spokojnie
1 tyg. temu
myslę, że latkowski ma grube dowody na to co mówi . Spokojnie . zaraz wszystkich pozamykaja i zrobia najwiekszą afere
wwo
1 tyg. temu
Ludzie nie rozumieją, że pedofilią jest obcowanie płciowe z osobą PONIŻEJ 15 roku życia. Jak ktoś ma 15, 16 czy 17 lat to może sobie uprawiać seks z kim chce, także z osobą dorosłą, także za pieniądze. Takie jest prawo w Polsce. Co nie oznacza, że płacenie nastolatkowi, który często jest w krytycznej sytuacji życiowej, prostytuuje się by zarobić na mieszkanie, jedzenie czy szkołę jest moralne i normalne. Castingi na najmłodszą męską prostytutkę to coś wstrętnego a że pan KW lubi chłopców i od lat udaje, że wcale nie to powszechnie znany fakt.
daria
1 tyg. temu
Tak to jest jak kasę ma się za nic nie robienie. Durnowate reklamy, ohydne filmy, po prostu brak kultury na wysokim poziomie. Te wszystkie zboczone programy, filmy, niby przedstawienia teatralne służą po to aby wprowadzić chaos w społeczeństwie. Zajmujecie się szczegółami a nie widzicie komu zależy na upadku naszego kraju i jego przejęciu. Gdy społeczeństwo było mało czujne, zawsze popadaliśmy w tarapaty. Szukaliśmy wrogów w rodzinie, przyjaciołach a nie widzieliśmy wrogów z zewnątrz. Oni działają rozwalając nasz system, obrażają rządzących , zdradzają kraj. Mam tylko jedno pytanie - gdzie są służby i gdzie jest prawo?. Popatrzcie na inne kraje, jest nie do pomyślenie takie zachowanie obywateli. Pozwalacie na arenie międzynarodowej obrażać nasz kraj i społeczeństwo. Czarno to widzę.
E TAM
1 tyg. temu
A jurny stefanek pupilek Po jak wrzeszczał i umoralniał .Wreszcie komuś sie znudziło i ujawnili czarno na białym to co wszyscy wiedzieli a normalni ludzie nie mieli pojęcja .
...
Następna strona
bCyzoiFj