Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|
aktualizacja

"Nic się nie stało". Joachim Brudziński o celebrytach: "To ZBOCZONE ŚWINIE są, a nie żadni artyści"

291
Podziel się

Europoseł uważa, że "piętnowanie pedofilii w Kościele, a relatywizowanie zboczeńców w innych środowiskach" to szczyt hipokryzji. Zgadzacie się?

"Nic się nie stało". Joachim Brudziński o celebrytach: "To ZBOCZONE ŚWINIE są, a nie żadni artyści"
Joachim Brudziński komentuje film Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało" (East News)
bDoVCQtN

W środowy wieczór Telewizja Polska wyemitowała długo zapowiadany film Sylwestra Latkowskiego Nic się nie stało, który ma być niejako odpowiedzią na dokument braci Sekielskich o problemie pedofilii w Kościele. Tym razem chodzi jednak o głośną sprawę sopockiej Zatoki Sztuki i powiązanych z nią ludzi.

Zdaniem Latkowskiego, w Trójmieście uprawiano "przemysł pedofilski" na dużą skalę. Dziennikarz i reżyser uważa, że w więzieniu siedzi jedynie "płotka" ("Krystek" - przyp. red.), a prawdziwe "grube ryby" pozostają bezkarne.

Po emisji filmu, którego fabuła skupiła się głównie wokół samobójstwa 14-latki o imieniu Anaid, w TVP info zorganizowano debatę, w której padły mocne słowa. Latkowski zwrócił się bezpośrednio do celebrytów, którzy bywali w Zatoce Sztuki. Po nazwiskach wywoływał ich do "przerwania milczenia".

bDoVCQtP
Zobacz także: "Dla Durczoka młode dziewczyny to osoby, z którymi można zrobić co się chce"

Film wstrząsnął całym polskim show biznesem. Posypały się groźby pozwów.

bDoVCQtV

Tymczasem Minister Sprawiedliwości zapowiedział powołanie specjalnej grupy, która ma od nowa zbadać sprawę. Padła deklaracja, że "nic nie zostanie zamiecione pod dywan".

 

Film jest szeroko komentowany w mediach społecznościowych. Joachim Brudziński uważa, że niesprawiedliwe jest skupianie się jedynie na pedofilii wśród duchownych, podczas gdy celebrytom wszystko uchodzi na sucho.

Mówienie w kontekście pedofilii o celebrytach, artystach, dziennikarzach, politykach czy księżach to czysty eufemizm. To zboczone świnie są, a nie żadni artyści. Szczytem hipokryzji jest piętnowanie pedofilii w kościele, a relatywizowanie tych zboczeńców w innych środowiskach - napisał na Twitterze były szef MSWiA, a obecnie europoseł.

Internauci są w tej sprawie podzieleni.

bDoVCQtW

"Pedofilię zwalcza się wszędzie, a nie gdzie wygodnie - czy to ksiądz, czy artysta, czy szary Kowalski", "Jest różnica między zdegenerowanym aktorem a księdzem, który działając w imię Boga, gwałci małe dzieci", "Im więcej się zrzuca na koloratki, tym nadal proceder w bogatych elitarnych grupach kwitnie", "Szczytem hipokryzji jest dzielenie pedofilii na gorszą, czyli celebryci, i lepszą, czyli w Kościele" - piszą w komentarzach.

A jakie jest Wasze zdanie?

bDoVCQtX
bDoVCQuq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(291)
gość
7 miesięcy temu
Celebryci zamiast posypać głowę popiołem zapowiadają posty... Komedia. Gdyby ktoś bronił pedofila księdza, robił sobie z nim zdjęcia, imprezował z nim to nie byłoby zlituj. Trzeba mieć swój honor. A tutaj wielka obraza majestatu. Nikt nie mówi że oni wszyscy mieli kontakty intymne z tymi nastolatkami ale NA PEWNO słyszeli o Zatoce wiele złych rzeczy a mimo to robili sobie te głupie zdjęcia z napisem "tak dla zatoki" stając murem za tym miejscem. Na imprezach pewnie też widzieli że kręcą się koło nich podejrzanie młode dziewczyny. Sorry ale nie wierzę w opowiastki że można się "pomylić" bo dziewczyna ma mocny makijaż i jest skąpo ubrana...
gość
7 miesięcy temu
Krystek to żołnierzyk... Sam gwałcił dziewczyny ale na pewno dostarczał je też tzw. grubym rybom. A wśród nich są sędziowie, politycy, gwiazdy mediów. Ci którzy bywali w Zatoce na pewno wiedzieli o tym procederze, tak samo jak często na parafiach ludzie wiedzą że ksiądz zaprasza do siebie dzieci. Zawsze winni są dorośli. Nie wiem jak można wytykać palcami te nastolatki? Bo miały makijaż? Bo nosiły krótkie spódniczki? Ludzie którzy werbują takie młode osoby dobrze wiedzą jak z nimi rozmawiać a przede wszystkim gdzie je szukać. To nie są dzieciaki z inteligenckich domów, gdzie rodzice przykładają wielką wagę do tego gdzie i z kim przebywają ich pociechy. Czy można obwiniać za to te małolaty? One nie wiedzą nic o świecie. Im imponują znane nazwiska i instagram. Winni są ci którzy widzieli, słyszeli, korzystali...
fff
7 miesięcy temu
tak samo jak to zboczone świnie, a nie żadni księża, czy przykłady moralności..pedofil to pedolfil i tyle w temacie
bDoVCQur
mmm
7 miesięcy temu
To nie jest tak, że można karać pedofili albo z jednego środowiska, albo z drugiego. Trzeba karać wszystkich, a nie pozwalać ich ukrywać, zasłaniać się konkordatem, albo nie ruszać kogoś, bo ma za dużo kasy i znajomości
Kluklu
7 miesięcy temu
Film Sekielskiego nie mówi o samej pedofilii - co do której nie ma wątpliwości, że jest obrzydliwa w każdym przypadku - tylko o patologicznym procederze maskowania przestępstw (i to na najwyższych stopniach) w środowisku, które chce narzucać zasady moralne reszcie obywateli. Jakoś Ziobro tak chętnie nie uruchamiał prokuratury po oskarżeniach rzucanych na biskupów, z jakiegoś powodu jak gwałci ksiądz to nie idzie się na policję tylko do proboszcza.
Najnowsze komentarze (291)
T.rex
7 miesięcy temu
Zatoka sztuki dewiacyjnej, pedofilskiej i sodomistycznej. Taka jest warszawka popierana przez mainstream !
Robson
7 miesięcy temu
Brudziński ma rację w 100 %. Popatrzcie na te dewiacyjne, zaćpane gęby pseudoartystów - celebrytów.
miki
7 miesięcy temu
Złodzieje to też świnie, szczególnie to ci w młodości!
Nox
7 miesięcy temu
Troche Kultury p.Brudzinski ,wstyd mi ze pan reprezentuje politykow
Andy
7 miesięcy temu
Największym zboczeniem jest gdy takie teksty rzuca polityk mówiąc o wszystkich bez żadnych konkretów to tak jak ktoś powiedział że politycy to złodzieje.
Ania
7 miesięcy temu
"To ZBOCZONE ŚWINIE są, a nie żadni artyści" POPIERAM POPIERAM POPIERAM POPIERAM POPIERAM POPIERAM POPIERAM POPIERAM POPIERAM POPIERAM POPIERAM POPIERAM POPIERAM POPIERAM POPIERAM POPIERAM POPIERAM POPIERAM POPIERAM POPIERAM POPIERAM POPIERAM POPIERAM POPIERAM POPIERAM POPIERAM POPIERAM POPIERAM POPIERAM POPIERAM
jabol
7 miesięcy temu
a kuchcinski to kto
Bolo
7 miesięcy temu
Pan Brudziński o księżach którzy ewidentnie byli pedofilami tak zdecydowanie się nie wyrażał. O czymś to świadczy, nieprawdaż?
bDoVCQuj
Pikpok
7 miesięcy temu
To wszystko to bagno...twierdzenie że miały makijaż itd to zwykle prostactwo. Takich miejsc jest więcej niestety. Zatoka sztuki, taaa jakiej się pytam?
Racjonalista
7 miesięcy temu
Teraz czekam na wypowiedź w tej sprawie premiera, ministra zdrowia, dyrektora PZU, ZUS-u a potem na głosowanie sejmu i wypowiedź episkopatu.
andu
7 miesięcy temu
No cóż każdy pedofil broni swojego środowiska Panie Brudziński i tyle w temacie...
gość
7 miesięcy temu
Chyba mówi o tych "panach" w czarnych kieckach!
Werty
7 miesięcy temu
Brudziński ty jesteś niemniej zboczony bo bierzesz do ust kiełbaskę jarusia, siorbiesz że aż wióry lecą z jajek twojego małego bożka
Mami
7 miesięcy temu
Brudziński przez 5 lat palcem nie ruszyles w Toruniu bujales się z Rydzykiem taka to prawda o pedofilii w kościele Zatoka to seks za pieniądze kłopot rodziców a nie kościoła 😃
...
Następna strona
bDoVCQuL