Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|
aktualizacja

Nie strzelam w Sylwestra! Małgorzata Rozenek: "To obciach"

1511
Podziel się

Przyłącz się do akcji Pudelka, którą wsparły gwiazdy.

Nie strzelam w Sylwestra! Małgorzata Rozenek: "To obciach"
(East News)
bCYYMIBN

Zbliża się Sylwester i jak co roku pojawia się temat fajerwerków. Choć o tym, by "nie strzelać" mówi się od dobrych paru lat, niektórym wciąż ciężko jest się oprzeć wątpliwej jakości wrażeniom wizualnym, jakie zapewniają fajerwerki. Jednak jeżeli naprawdę zależy nam na zdrowiu i życiu naszych czworonożnych przyjaciół, powinniśmy oszczędzić im cierpień, które przeżywają wtedy, gdy my szczęśliwie świętujemy wejście w kolejny rok.

Zwierzęta mają bardzo wyostrzone zmysły. To, co nas jedynie przyprawi o lekki dreszcz, dla nich może okazać się bardzo szkodliwe. Dla psów fajerwerki to nie tylko jednodniowy stres. Takie doświadczenie może skutkować u zwierzaków ogromną traumą, wzmożoną lękliwością, nietypowymi zachowaniami, a nawet prowadzić do zatrzymania akcji serca!

bCYYMIBP

I co najważniejsze, nie tylko psy panicznie boją się wystrzałów, na duży hałas reagują też koty. Choć może nie dają tego po sobie poznać, w sylwestrową noc również odczuwają niepokój.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich zwierzaków, ogromnie zachęcamy do tego, by i w tym roku o nich nie zapominać, fajerwerki wymieniając na zimne ognie.

Akcję wsparły gwiazdy: Małgorzata Rozenek, Edyta Herbuś, Olga Bołądź, Leszek Stanek i inni. Dołącz do nas, zapisując się do wydarzenia.

bCYYMIBV

Pudelek apeluje: zamiast strzelać petardami, pogłaszcz pieska za uszami!

bCYYMIBW
bCYYMICq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1511)
Spokojna
9 miesięcy temu
Mieszkam na wsi i w sylwestra z każdej strony widać i słychać fajerwerki. Psy biedne ujadaja i boją się, mój się boi, choć jest w domu i zawsze przybiega do mnie i się tuli. Nie tylko psy się boją, inne zwierzęta Też i dzieci i starsze osoby i ludzie chorzy i niepełnosprawni, spać nie mogą A by chcieli. Jestem przeciwna fajerwerkom. Kiedyś jeden, który odpalił sąsiad zleciał na dach szopy kryty papą. Ludzie myślcie. Sylwester to dzień taki jak i inne. Bez fajerwerków stary rok odejdzie, czy tego chcemy czy nie. Nie tylko zabawa się liczy A spokój i bezpieczeństwo przede wszystkim.
maxx
9 miesięcy temu
Może bym się przejął takimi apelami gdyby te wasze "pupilki" nie szczekały po nocach, nie obsikiwały klatek schodowych, nie zanieczyszczały odchodami chodników, trawników i dziecięcych piaskownic, gdybyście wyprowadzali na smyczy i w kagańcach, i gdyby nie było śmiertelnych przypadków pogryzień. Poza tym co to jest te kilkanaście minut fajerwerków w porównaniu z wyładowaniami atmosferycznymi podczas buz, które potrafią trwać godzinami. Wtedy się nie boją?
Xxx
9 miesięcy temu
Oczywiście że nie strzelalam. Jest to za duży stres dla dziko żyjących zwierząt jak i tych domowych, starsi ludzie którzy przeżyli wojnę również są przerażeni fajerwerkami ale sylwester bez fajerwerek to nie sylwester według brajanków i dżesik
bCYYMICr
buu
9 miesięcy temu
racja!!! kochamy zwierzaki!!!!
....
9 miesięcy temu
Brawo Pudel!
Najnowsze komentarze (1511)
Alice
9 miesięcy temu
W około naszego boku strzelali, ale... duuuużo mniej! Dziś rano wewnętrzny dziedziniec jest , o dziwo , czysty. Nie ma resztek rac w piaskownicy, na trawniku też nic nie ma. Czysto! Ta akcja coś jednak dała. Strzelano o północy , krótko i było niewiele osób. Nie było pijanych hord , wrzeszczących i strzelających petardami do rana. Po 20 minutach wszystko ucichło. Warto było zainicjować taką akcję.
Leszno, o nie
9 miesięcy temu
Ja nie strzelam, nie puszczam fajerwerków, kocham zwierzęta i przepraszam za to, że ludzie są tak pełni ignorancji. zwierzaki trzymajcie się.
Hehehe
9 miesięcy temu
Jest pierwsza godzina a ja walę dalej. Jeszcze mam 10 baterii.
St.Banach
9 miesięcy temu
Wybuchowego Nowego Roku z petardami, Panowie!!@! Słynny lewicowy wegetarianin, aborcjonista i miłośnik psów tow. Hitler też zdecydowanie bardziej kochał zbędne osrane psy pasożyty niż Polaków, polskie ELITY prawicowe, polskie dzieci!!Taka jest prawda, szechterowe lemingi zoofile zoonazisci, ĆWIERĆINTELIGENci sorosowi
Henryk Pob
9 miesięcy temu
Wybuchowego Sylwestra z petardami Tradycyjnie piękne tradycje strzeleckie mężczyzn są nieskonczenie ważniejsze niż zbędne osrane psy pasożyty!!!A prymitywne lewaki zoonazisci jak prymitywne osrane zwierzęta nie umieją myśleć ani strzslac!! Taka jest prawda, szechterowe lemingi zoofile zoonazisci
margoko
9 miesięcy temu
Wystarczę światło i muzyka - po co wybuchy ?
Dado
9 miesięcy temu
Dobrze wiedziec ze jest taka akcja bedę napier dalał 2 raz wiecej niz w zeszłym roku
Perwers
9 miesięcy temu
Szkoda mi tych zwierząt i was- zwierzęta
bCYYMICj
Perwers
9 miesięcy temu
Moje zdanie nie rani. Mówi i wyraża prawdę. Pokażcie mój komentarz.
Mikrobi
9 miesięcy temu
Zamiast petard kasę można wpłacić na jakieś schronisko. Ale by to była petarda.
Mikrobi
9 miesięcy temu
Dzisiaj nie strzelam !!!
Mikrobi
9 miesięcy temu
Dzisiaj nie strzelam !!!
fggh
9 miesięcy temu
Właśnie strzelam - każdy się bawi jak chce...
.....
9 miesięcy temu
pis chce zniszczyć sylwestra.hipsterzy atakują.
...
Następna strona
bCYYMICL