Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Nie wiem, czy zejdę po schodach!"

12
Podziel się

Kasia Zielińska o swoich butach z "Bitwy na głosy".

"Nie wiem, czy zejdę po schodach!"
bDJJnHhN

W pierwszym odcinku nowej edycji Bitwy na głosy jako jurorka zadebiutowała Katarzyna Zielińska. Na planie show pojawiła się w błyszczącej, krótkiej sukience przed kolano, do której dobrała imponujące buty na wysokim koturnie w kolorze stalowym.

Są bardzo wysokie, nie wiem, czy zejdę po schodach! - mówiła za kulisami programu.

bDJJnHiq
KOMENTARZE
(12)
hermes birkin...
7 lat temu
hermes replica handbag "Nie wiem, czy zejdę po schodach!" - PUDELEK.TV hermes birkin replica italia http://www.inbestkorea.com/hermes-replica-bags-hong-kong.html
twQPeW ulfvm...
8 lat temu
twQPeW ulfvmnrvxryt
dlmXUs duarc...
8 lat temu
dlmXUs duarcjahejdt
bDJJnHir
gość
8 lat temu
Wracaj do hal brzydulo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
gość
8 lat temu
Boję się ,że nie długo ta zielina wyskoczy mi z sedesu jak podniosę deskę czyżby jej jeszcze tam nie było bo gdzie nie spojrzysz to ten rudy łeb i sucha deska.Co za gust ma ten jej k......? Ona jest brzydka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i beztalencie!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
Boże jakjuż dość tej Zielińskiej.Wszędzie jej pełno.Kiepska aktorka i zła piosenkarka a do tego brzydka góralka.Coraz bardziej sucha bez biustu.Była na Bemowie w amfiteatrze na Raginisa,powiedziała trzy zdania wstepu {oczywiście pomyliła się}.Widziałam ją z bliska absolutnie nie atrakcyjna jako kobieta.W amfiteatrze było dużo o niebo ładniejszych kobiet. Kto ją tak lansuje przecież to trzeciorzędna aktoreczka!!!!!!!!!!
łowca
8 lat temu
Fajny teledysk Magda Przychodzka -Jaskółeczka
gość
8 lat temu
z*******a jest
gość
8 lat temu
TO PO CHU*A JE UBIERAŁAŚ?!
gość
8 lat temu
boskie
gość
8 lat temu
że niby taka niereklamująca... wszyscy celebryci coś reklamują
gość
8 lat temu
Kolejne świadectwo - o nowennie pompejańskiej dowiedziałam się przypadkiem, przeglądając inernet. To niesamowite jak Panienka Przenajświętsza pomaga wszystkim, którzy się do niej uciekają. Swoją pierwszą nowennę skończyłam odmawiać trzy dni temu. Na początku czułam ukojenie, z ogromną chęcią się modliłam. Już w czasie trwania nowenny otrzymałam łaski o które nawet nie prosiłam. Uwierzcie, że to nie są puste słowa. Później było różnie, ale wytrwałam. Największe trudności pojawiły się pod koniec, stałam się rozdrażniona, wypowiadałam słowa których zwykle nie mówię, a na pewno nie z taką złością. Najgorzej jednak było ostatniego dnia, cudem uniknęliśmy nieszczęścia, mój 3-letni synek omal nie wpadł do stawu. Ja dosłownie na 2 minuty musiałam wejść do domu, przy czym przed domem było wiele osób, nikt nie zauważył, że się oddalił. Wiem, że to Panienka Przenajświętsza i Anioł Stróż czuwali i prowadzili go tak aby nie wpadł do wody. Wiem również, że to zły wprowadzał to całe zamieszczanie i chciał doprowadzić do tragedii. W trakcie trwania nowenny ujawnił się z nasiloną mocą. Dziękuję z całego serca za otrzymaną łaskę. Tylko modlitwa może nas uratować i zwalczyć zło, którego wokół jest tak wiele. Teraz z pokorą i cierpliwością czekać będę na wysłuchanie mojej intencji. Poza tym dzisiaj zamierzam zacząć kolejną nowennę. Bądźcie wytrwali, modlitwa czyni cuda
bDJJnHiL