Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Nie zależy mi na show biznesie!"

11
Podziel się

Gilon zaczynała jako barmanka, teraz chce zostać aktorką.

"Nie zależy mi na show biznesie!"
bDKlRUHV

Karolina Gilon dała się poznać jako aktorka Miłości na bogato, jednak w przeciwieństwie do swoich koleżanek z planu, wydaje się, że zachowuje minimum rozsądku i nie chce za wszelką cenę zdobywac popularności w show biznesie:

Mając już 15 lat, chciałam przyjechać do Warszawy, nie mogłam znaleźć dla siebie zajęcia w rodzinnym Mrągowie – mówi. Byłam barmanką w jednej z knajp warszawskich, potem zaczęłam chodzić na castingi. Mam ogromny dystans do show biznesu, nie zależy mi na tym, żeby ciągle o mnie mówiono. Jestem w stanie zniknąć na rok, dwa, a potem coś robić, doszkalać się. Chciałabym zostać w aktorstwie.

bDKlRUIy
KOMENTARZE
(11)
freem
7 lat temu
tłusta i małe cycki,nie ma szans
gość
7 lat temu
Nie zależy mi na showbiznesie, dlatego przefarbowałam sobie włosy na blond, żebym mogła się nazywać polską Lawrence
koralgol
7 lat temu
Karolinka to bardzo fajna dziewczyna, szczera i naturalna, wygląda jak siostra Jennifer Lawrence :) Niech próbuje sił w aktorstwie, ale trzyma się z dala od ścianek. Powodzenia Karolinko :)
bDKlRUIz
iskra
7 lat temu
Tak zniknąć na przetestowanie? -szkoda Cie ,ale to twój wybór!
tomtom
7 lat temu
A Kto to ku** i co mnie to obchodzi?
gość
7 lat temu
g****a i tyle w temacie, szkoda tych 2 minut na nią.
gość
7 lat temu
Hot dogi groźne jak papierosy! Wywołują raka Powinny być sprzedawane z ostrzeżeniami. Jedzenie hot dogów może wywołać nowotwory układu pokarmowego - nie mają wątpliwości lekarze. Żądają, by taki fast food był sprzedawany tak jak tytoń. Ze specjalnymi ostrzeżeniami. To, że z pozoru niewinna parówka z bułką może powodować poważne problemy zdrowotne potwierdza kilka niezależnych instytucji: Lekarski Komitet na Rzecz Odpowiedzialnej Medycyny, Światowy Fundusz Badań nad Rakiem oraz Amerykański Instytut Badań nad Rakiem
gość
7 lat temu
w sumie może trochę :) Pachniewicz pochodzi z Olsztyna a to niedaleko Mrągowa :)
gość
7 lat temu
przypomina karoline pachniewicz z I edycji big brothera, jesli chodzi o twarz i mimike, nie?
gość
7 lat temu
Fajna z Ciebie dziewczyna ale "aktorka" raczej marna...Moim zdaniem Pietrasińska radzi sobie o wiele lepiej w tym temacie.
gość
7 lat temu
Królowo pełna miłości - wkopjuj to w gogole i wjedx na 1wsza str0ne, a tam... setki swiadectw zmiany zycia na lepsze.. Ty mozesz byc nastepny!
bDKlRUIT