Niecik wyśmiewa Wiśniewskiego: "JEST KŁAMCĄ. Jaka miłość, skoro zaraz się rozstał i zdradził?!"

167
Podziel się

"Celebryci są kłamcami, jarają, ćpają, rozchodzą się. Wiśniewski popłynął jak nic. Te rozstania, konflikty"… Michał odpowie?

Tomasz Niecik dał się poznać w Agencie jako osoba, która nie przebiera w słowach zarówno w wywiadach, jak i na planie reality show TVN-u. Dla Odety Moro skończyło się to tak: Niecik i Moro pokłócili się w "Agencie". "Odeta ma kwadratowy tyłek. Jest babochłopem!"

Nieco gorzej spotkanie z Niecikiem wspominać będzie Alan Andersz. Od początku nie darzyli się sympatią, w trakcie programu doszło do zaostrzenia konfliktu… i bójki. Przypomnijmy: Niecik z Anderszem POBILI SIĘ w "Agencie". "Dostał dwa płaskie na ryj i się uspokoił!"

Wygląda na to, że na tym jeszcze nie koniec. Tym razem Niecik postanowił skomentować działalność i życie Michała Wiśniewskiego:

Jestem normalną osobą, ludzie zawsze będą mnie szanować. Nikogo nie udaje, to mi dało to, że przetrwałem te 8 lat. Jedni jarają, ćpają, rozchodzą się, przypały przy wszystkich. Ludzie zauważyli, że ci celebryci albo są kłamcami, świrują, dużo popłynęło ludzi, taki Wiśniewski popłynął jak nic. Te rozstania, konflikty, jest kłamcą, jaka miłość skoro zaraz się rozstał i zdradził. Jaka to jest miłość? Jak mówię, że kogoś kocham, to kocham.

Źródło: Agencja TVN/x-news

KOMENTARZE
(167)
Alvaro
3 lata temu
A Ty co? 4 osiemnastki tylko w moim samochodzie....
gość
3 lata temu
Kim jest ten czereśniak, że osądza innych? niech najpierw spojrzy na siebie i swoją ''BIEDNĄ'' wybrankę
gość
3 lata temu
Słownictwo na poziomie gimbazy i to jego paplanie wkółko
gość
3 lata temu
NIECIK. popieram Cię w całym temacie.; jak można przysięgać jednej do końca życia,potem drugiej i trzeciej i z żadną przysięgi nie wypełnić ,no bo to jest nie realne.ale z innej strony ;kobieta która bierze takiego wiarołomcę, gnoja itp.na co liczy ?, że z nią wypełni wszystkie poprzednie przysięgi, czy tylko jej składane. szczęściażyczę tym IDIOTKOM.
Bzz
3 lata temu
Uwielbiam Prezydenta Wrocławia od kiedy nie zgodził się na sylwestrowy występ Wiśniewskiego.Wrocław dzięki temu nisko nie upadł!
Najnowsze komentarze (167)
anda
2 lata temu
Michał jesteś wielki , niecik berecik wal się
gość
2 lata temu
Niecik o*******l się od Michała ty wstrętna brzydka ś****o
yarosuaf
2 lata temu
Mandaryna odeszła, bo miała dość czerwonołbego buraczyny, który przepierdalał wszystkie pieniądze jak leci. A on, gdyby kochał, to by zawalczył, a nie od razu leciał innej dzieci robić.
gość
2 lata temu
faktem jest, że Wiśnia każdej jednej przysięgał, że "aż do śmierci", ale ten p****t wcale nie lepszy.
gość
3 lata temu
niedlugo po otwaciu lodowki Niecik wyskoczy.Spiewasz czlowieku to spiewaj czy jak to zwal masz swoj target to sie go trzymaj i wyzej nosa nie podnos bo z czym do ludzi.Trybun ludowy sie znalazl.
gość
3 lata temu
Morze ma chlopcow lubic
gość
3 lata temu
Cztery 18 w moim aucie kuzwa co to ma być .Po pierwsze Mandaryna odeszła od Michała jeśli chodzi o zdradę to oczywscie nie Michał tylko żona go zdradziła więc o czy tym gadasz nie dorastasz Michałowi do pięt a muzyka twoja to dno! Michał jest mega ❤
gość
3 lata temu
To jest przykład wieśniaka z wiejskim kręgosłupem moralnym. Żadna sława go nie złamie. Żadne pieniądze - wioskowy celebryta paradoksalnie będzie szczęśliwy i będzie się rozwijał póki nie pójdzie w narko.
Masik
3 lata temu
Uuu i tym wszystkim naszym płaskim gwiazdką zrobiło się nie w nos, bo przyszedł gość disco polo Boys co nie bywa co pokazywać się przy nim nie wypada a on tak dużo skacze i gada ojoj ,mieszaj mieszaj facet ucieraj im nosy muzyki twojej nie słucham ale i mi nie przeszkadza! Ja tylko gratuluję i podziwiam tych którzy te celebryckie lepy ustawiają do pionu
gość
3 lata temu
Ma rację ! Idiotów promują w mediach i kasę sami biorą oraz im wciskają ! Ci i****i przypału dostają tak jak Rudy powyzej, Rutowicz , Siwiec i wielu innych ! Spadajcie popaprane media i celebryci i****i razem wzięci !
gość
3 lata temu
Ale ty człowieku przejebany jestes!wieśniaków jakich mało!
goscAnna
3 lata temu
Sory Tomek,jesteś spoko Facet.Źle Ciebie oceniłam.
goscNina
3 lata temu
Przepraszam Tomku,źle Ciebie postrzegałam Jesteś w porządku Gościem.
gość
3 lata temu
On ma racje! On jest wykształcony a ,że ze wsi? Przynajmniej łeb ma nie zryty.Na rachunkowości ludzie ze wsi byli najzdolniejsi nie było w nich bełkotu intelektualnego.
...
Następna strona