Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Niemców blokuje ich poprawność polityczna. Gdyby dotyczyło to chuliganów, reakcja byłaby natychmiastowa!"

115
Podziel się:

"Policjanci nie wiedzą jak zareaguje władza, przełożeni. Wszyscy trochę przymykają na to oczy. Służby mają związane ręce" - mówi o gwałtach w Kolonii były rzecznik policji.

W noc sylwestrową setki kobiet w Niemczech padło ofiarą gwałtów, napadów i rabunków przez zorganizowane grupy mężczyzn arabskiego pochodzenia. Dlaczego w niemieckich mediach zaczęto mówić o tym dopiero po czterech dniach?

Mariusz Sokołowski, były rzecznik policji wyjaśnia, dlaczego policja nie podjęła zdecydowanych działań. Według niego to wina "poprawności politycznej", która uniemożliwia policji, by w kontekście tych napadów wprost mówić o imigrantach. Zdaniem Sokołowskiego służby obawiają się reakcji władz.

Niemcy i niemieckie media mają poważny problem. Blokuje ich poprawność polityczna. Nowe zagrożenia są związane z falą imigrantów, która przybyła do Europy. To bezradność i niechęć w podejmowaniu decyzji, boją się reagować, bo nie wiedzą jak zareaguje na to władza, przełożeni. Wszyscy trochę przymykają na to oczy. Gdyby dotyczyło to chuliganów, czy pseudokibiców, reakcja byłaby natychmiastowa, znów poprawność polityczna. Służby mają związane ręce.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

KOMENTARZE
(115)
gość
6 lat temu
to nie jest poprawnosc polityczna to jest zdrada stanu bo Merkel zapraszala dzikusow do europy za petrodolary.
gość
6 lat temu
Będzie wojna,tego się już nie da cofnąć
gość
6 lat temu
dokladnie:) w Polsce to nie przejdzie. Mam tylko nadzieje ze policja i wojsko stana po wlasciwej stronie. KAzdy ma zony siostry corki i matki, kazdy policjant powinien patrzec na kazda polke w taki sposob jakby chodzilo o kobiete mu bliska.
aga
6 lat temu
Mały Ahmed Pyta się mamy: Co to jest TOLERANCJA i SPRAWIEDLIWOŚĆ, a co to jest RASIZM i KSENOFOBIA? Mama odpowiada: TOLERANCJA i SPRAWIEDLIWOŚĆ jest wtedy, kiedy żyjemy tu sobie w Europie, jak teraz; dostajemy socjał, mieszkania, dopłaty, samochód, darmowe bilety, możemy mieć więcej dzidziusiów i dostaniemy jeszcze więcej pieniędzy; nie musimy pracować, możemy budować nasze meczety, niedługo będziemy mieć to nasz własny rząd; możemy pokazywać białym, że i tak ich nie lubimy ..., a na to wszystko ciężko harują właśnie ci biali, durni Europejczycy. Ale mamo, czy ci g***i biali nie są wkurzeni, że muszą na nas pracować? Są synku! I to jest właśnie RASIZM i KSENOFOBIA
Gośćaa
6 lat temu
Angeli rozum odebralo. Unicestwia wlasny narod. Adolf sie w grobie przewraca
Najnowsze komentarze (115)
r4pg trove
6 lat temu
I respect your work. r4pg trove http://troveflux.tumblr.com/
gość
6 lat temu
ta muzumanska banda jest jak pis
gość
6 lat temu
wziąć
gość
6 lat temu
bo to zwykli ludzie, obywatele powinni przestac ogladac sie na policje I politykow, tylko sami bronic swoich praw I brac sprawy w swoje rece. wytepic to bydlo.
zas
6 lat temu
I tu właśnie widać jak rząd Niemiecki zawłaszczył media,a czepiają się Polski.
gość
6 lat temu
To ten pan, z którym na pieńku miał Stonoga ?
gość
6 lat temu
Wspinać dipy niemieckie dzięki w 45 dawalyscie brudnym Rosjanom teraz czas na Arabów o i p****y niemieckie też się zalania kozojebcy
gość
6 lat temu
Co Ty p********z jest przeststwo jest karą Polaków pakować potrafili i zamykać a ich za gwałty i kradzieże nie śmiech i to mówi były zomowiec
gość
6 lat temu
Popieram.
Gosc
6 lat temu
o czym wy mowicie ludzie.Polska policja eskortowala Justynke na koncert.Nie potrafia ustalic miejsca pobytu Kaszubskiego.
gość
6 lat temu
POPRAWNOSC POLITYCZNA ZABIJA SPOLECZENSTWA !
gość
6 lat temu
Ten nasz rzecznik POlicyji podobno zdradza małużonykę z jakomś małolatom
gość
6 lat temu
Dla swoich interesów pewien Donald dawał Niemcom więcej niż chcieli. Następnie pewna pchła szachrajka poszła jego ścieżką. Czy Polacy jeszcze są pod urokiem ich propagandy że trzeba, należy i nie mamy wyjścia ?
fdagdfg
6 lat temu
niemce wezcie jeszcze kilka nascie tysiecy uchodzcow !!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie