Trwa ładowanie...
Przejdź na

Niemieckie MSW o gwałtach: "NIE MOŻEMY BYĆ PODEJRZLIWI WOBEC UCHODŹCÓW, bo w ataku brali udział mężczyźni o północno-afrykańskim wyglądzie!"

231
Podziel się

"Z drugiej strony ewentualny udział uchodźców nie może być tematem tabu". Złożono 159 doniesień. Wszyscy świadkowie mówią o arabskim wyglądzie sprawców.

bCyspyBh

Niemiecki minister spraw wewnętrznych podczas konferencji prasowej odniósł się do sylwestrowych ataków seksualnych i rabunkowych na kobiety, do których doszło w Kolonii. Thoma de Maiziere stwierdził, że nie ma na razie twardych dowodów przesądzających kto stoi za atakami, ale dodał, że są pewne poszlaki.

Nie mamy dowodów na sprawców ataków. Mamy jednak pewne poszlaki. Zachowanie sprawców było obrzydliwe i nie może być akceptowane. Ta ocena jest niezmienna, niezależnie od ich narodowości. To bardzo ważne.

Niemiecki minister spraw wewnętrznych dodał, że "ewentualny udział uchodźców w atakach nie może być tematem tabu". W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia grupa ponad 1 tys. mężczyzn, według policji "o wyglądzie wskazującym na pochodzenie z krajów arabskich lub Afryki Północnej", zebrała się w okolicach dworca głównego w Kolonii i znajdującej się nieopodal kolońskiej katedry i zaatakowała przebywające tam kobiety. Do tej pory zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, w tym dwóch gwałtów, złożyło 106 kobiet z Kolonii i 53 kobiety z Hamburga, gdzie miały miejsce podobne incydenty. Trzy czwarte zgłoszeń dotyczy napaści seksualnych.

bCyspyBj

Chce podkreślić, że nie możemy być generalnie podejrzliwi wobec uchodźców tylko dlatego, że być może w ataku brali udział mężczyźni o północno-afrykańskim wyglądzie. Z drugiej strony ewentualny udział uchodźców nie może być tematem tabu - dodał przedstawiciel MSW.

Naprawdę wierzą w to, że ich udział był "ewentualny"? Czy poprawność polityczna powinna być ważniejsza niż przyzwoitość w stosunku do zgwałconych Niemek?

bCyspyBp
bCyspyBq

Źródło: DE RTL TV/x-news

bCyspyBK
KOMENTARZE
(231)
gość
4 lata temu
Panstwo, ktore nie szanuje praw kobiet, nie moze pozostac czlonkiem UE!
gość
4 lata temu
Natychmiast zrobis demonstracje KOD w Berlinie pod Axel Springer w obronie wolnosci mediow w Niemczech!
gość
4 lata temu
Nawet w takich skandalicznych sytuacjach chcą być 'poprawni politycznie'??? Co się musi stać zanim Merkel i reszta u władzy przyznadza się że ten cały cyrk to jedna wielka pomyłka? ?
bCyspyBL
gość
4 lata temu
Jak mu zgwałcą córkę to zaraz zmieni zdanie o******k
Polka
4 lata temu
Niemcy to chory kraj sie zrobil . Niech kobiety zaczna chodzic w burkach
Najnowsze komentarze (231)
gość
4 lata temu
Politycy ten bełkot to chyba z mlekiem matek wyssali. Jak złodzieje: to nie moja ręka.
JESTEM, BO JE...
4 lata temu
NIECH D**Y W KIECKI ZAKRYJĄ NEGLIŻUJA SIE A POTEM ZDZIWONE
JESTEM, BO JE...
4 lata temu
NIECH D**Y W KIECKI ZAKRYJĄ NEGLIŻUJA SIE A POTEM ZDZIWONE
afrykaner
4 lata temu
kto nie biały ten do gazu,White Power,KKK.
gość
4 lata temu
Okaże się, że Breivik niestety to przewidział...
gość
4 lata temu
A może to Makrela napadała na inne kobiety ?
gość
4 lata temu
Z jednej strony chcial by czlowiek pomodz tym niemkom z drugiej nysle niech g****a ta niemieckie swinie co od paru lat otworzyli sie na polakow a ten syf islamski witaja chojnie . Slabe niemcy znacza silna Polska
gość
4 lata temu
Ewentualny udział???? facet chyba oszalał... a może zaraz powie ze to byli Niemcy którzy się przebrali za imigrantów... w końcu mamy karnawał i oni się tak bawili
bCyspyBD
gość
4 lata temu
teraz MSW niemieckie przez 5 lat będzie dochodziło jakiej karnacji byli napastnicy aż sprawa się rozmydli
gość
4 lata temu
A gdzie w tym czasie byli niemieccy mężczyźni? Nikt nie bronił tych kobiet? Oby Polacy potrafili obronić swoje - polskie kobiety!
gość
4 lata temu
CHCECIE PRAWDY? to Nie sa ludzie to sa ZWIERZETA W LUDZKIEJ SKORZE KTORE GWALTY MORDERSTWA KRADZIEZE ROZBOJE CHAMSTWO ITD. WYSSALI Z MLEKIEM MATKI. NIECH TO W KONCU DO WAS DOTRZE
gość
4 lata temu
to na co pozwolili jest i bedzie juz na zawsze NAJWIEKSZA GLUPOTA EUROPY WSZECH CZASOW
gość
4 lata temu
banda starych glupich glupkow co oni cpaja? na czele z pania Merkel sa oni zupelnie oderwani od rzeczywistosci NIE WIERZE!!!!!!!
gość
4 lata temu
oj, biedne Niemki, już po was, przy następnych gwałtach poproście swoich oprawców o dowód osobisty,żeby przypadkiem nie oskarżyć niewinnych uchodźców !
...
Następna strona
bCyspyCf