Trwa ładowanie...
Przejdź na

Niesiołowski do organizacji "pro life": "Ciemnota, fanatyzm i nieuctwo! Kłamiecie o uleczalności wodogłowia czy rozszczepienia kręgosłupa"

202
Podziel się

"Proszę nie robić z kobiet męczennic. Polskie kobiety ten PiS-owski i katolicki bełkot odrzucą, już raz nie dały się upokorzyć".

bCNRzwZh

W trakcie dyskusji w Sejmie dotyczącej projektu ustawy liberalizującej przepisy aborcyjne, głos zabrała m.in przedstawicielka Fundacji Życie i Rodzina, Kaja Godek. Działaczka "pro life" chce zabronić Polkom przerywania ciąży ze względu na wady płodu. Stefan Niesiołowski odpowiedział Godek. Znany z bezkompromisowego języka poseł wyraźnie zdenerwowany mówił podniesionym głosem o kłamstwach uczestników ruchów pro life. "Fanatyzm, ciemnota, nieuctwo!" - grzmiał. Zobaczcie.

bCNRzwZK
KOMENTARZE
(202)
gość
3 lata temu
Ciekawe, czy ci wszyscy obrońcy życia widzieli kiedykolwiek te wszystkie "dzieci" które urodziły się z jednym okiem, czy też brakiem połowy mózgu. Mogę was zapewnić, że te widoki są jeszcze bardziej makabryczne, niż te znajdujące się na transparentach antyaborcyjnych.
eve
3 lata temu
Można lubić nie lubić jego frakcji czy jego samego, ale potrafi dosadnie "dowalić" i w pełni go popieram.
gość
3 lata temu
Ma racje. Każdy normalny facet da kobiecie możliwość wyboru. Tylko zakompleksione ciolki z małymi wackami chcą nas kontrolować i decydować o nieswoich sprawach, bo tylko wtedy mogą poczuć się męsko haha.
bCNRzwZL
gość
3 lata temu
Brawo Niesiołowski. Najwyższy czas powiedzieć religijnym fanatykom STOP. XXI wiek, niesamowite postępy nauki i technologii, ludziom żyje się lepiej, świat idzie coraz bardziej do przodu, a w Polsce ciągle ciemny lud na klęczkach łasi się do głupawych księży... Żenada.
gość
3 lata temu
Ma rację. Dziewczyny nie dajmy się upokorzyć przez księży !
Najnowsze komentarze (202)
gość
3 lata temu
Mordowanie bezbronnych dzieci pod sercem matki ukrytych jest nawieksza zbrodnia. Faktu,ze Matka na to pozwala czy tez domaga sie aby ta zbrodnia byla prawnie dozwolona - wytlumaczyc sie nie da. Moze czas sie zatrzymac i pomyslec Sercem TO MOJE DZIECKO
Hans Kloss
3 lata temu
Jak czytam te wszystkie komentarze tkniętych organiczną głupotą idiotek wychwalajacych gnidę Myszkiewicza to raczej skłonny byłbym stwierdzić że powinno się wyskrobywać wszystkie te ciąże które grożą urodzeniem proPOwca albo innego lewaka płci dowolnej. Przecież to wasz senator, Filip Libicki, jest właśnie takim nie wyskrobanym "jednookim półmózgiem", więc koniecznie idźcie mu to szmaty w twarz powiedzieć. I nie zapomnijcie pochwallić się jak zareagował.
gość
3 lata temu
Brawo Niesiołowski !!!!!!!!!!!
gość
3 lata temu
Panie Niesiolowski, w latach 90 bedac czlonkiem ZChN byl pan absolutnie przeciwny aborcji w kazdym przypadku! Skad ta nagla zmiana pogladow? Co zrobil pan jako posel przez tyle kadencji dla nas kobiet? Gdzie darmowa antykoncepcja i edukacja seksualna, ktora zapobieglaby niechcianym ciaza?
gość
3 lata temu
To ciekawe, kiedy studiowalam w studium dziennikarskim w Lodzi w latach 1994-1996 mielismy wywiad z panem Niesiolowskim. Wtedy mowil, ze aborcja jest zlem i czyms niedopuszczalnym. Byl wtedy w partii ZCHN. Wywiad przerwano, gdy go zapytalam jakim prawem sprywatyzowano panstwowy majatek bez zapytania obywateli o zgode. Nawet komunisci przeprowadzili referendum (sfalszowane co prawda), by upanstwowic prywatne majatki. Odpowiedzial wtedy, ze przez sam fakt wybrania poslow dajemy im prawo do podejmowania dowolnych decyzji. A potem zmienil temat i przerwal wywiad. Jak to sie stalo, ze nagle jest za aborcja? Skad ta nagla zmiana pogladow? Ja nadal (jak w latach 90 tych) uwazam, ze to kobieta powinna miec prawo wyboru czy chce zajsc w ciaze. Panstwo ma obowiazek zapewnic jej dostep do DARMOWEJ antykoncepcji i opieki ginekologicznej. Dopiero wtedy moze ograniczyc prawo do aborcji. Nigdy urodzenie dziecka nie moze byc wazniejsze od zdrowia kobiety. A pan Niesiolowski niech przestanie udawac, ze chodzi mu o dobro obywateli, a tym bardziej kobiet!!!
gość
3 lata temu
Niesiolowski przestań bredzić
babi
3 lata temu
Mam syna z wodogłowiem.Tak odbarcza się,ale uszkodzonego mózgu już nigdy się nie wyleczy.A uszkodzenia są duże,kalectwo na cale życie.Dramat dziecka i całej rodziny,i znikąd pomocy.
gość
3 lata temu
to on jeszcz zyje ten p*********c
bCNRzwZD
brain
3 lata temu
Mnie zastanawia tylko jedno. Te wszystkie "postępowe, nowoczesne I światowe" świry nie znają antykoncepcji? Zabijanie dzieci to jedyny sposób na własną lekkomyślność?...
gość
3 lata temu
Ale to Niesilowski i jego koledzy z ZChN wprowadzili w Polsce 24 lata temu zakaz aborcji.
gość
3 lata temu
Zabijanie zwierząt jest okrucieństwem(zgadzam się) ale dzieci już nie? Kołtunerio!!!!!!!!!!
gość
3 lata temu
Za zabijanie są dupki które zdążyły się urodzić) niekoniecznie normalni) to dopiero kuriozalne. Was matki powinny wyskrobala a ojcowie powinni je w tym wspierać
gość
3 lata temu
Za zabijanie są dupki które zdążyły się urodzić) niekoniecznie normalni) to dopiero kuriozalne. Was matki powinny wyskrobala a ojcowie powinni je w tym wspierać
gość
3 lata temu
Matko jaka szkoda, że tego rozszczepa niesiolowskiego matka nie wyskrobala, albo chciała to zrobić tylko jej się nie udało i uchył łazi po świecie.
...
Następna strona
bCNRzxaf