Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Niewidomy" YouTuber sprawdza uczciwość warszawiaków...

63
Podziel się:

Udawał, że chce rozmienić pieniądze.

bEDiIzBx

Dużą popularnością cieszą się ostatnio akcje społeczne prowadzone przez "YouTuberów", które mają za zadanie "uwrażliwiać społeczeństwo". Jednym z głośniejszych eksperymentów, w których empatią wykazał się Polak, był ten, gdzie mężczyzna stanął w obronie atakowanej kobiety jako jedyny spośród przechodzących:

Polski "YouTuber" postanowił sprawdzić uczciwość Warszawiaków udając niewidomego, który chce rozmienić pieniądze na drobne. "Niepełnosprawny" prosił o rozmienienie 10 zł, choć nominał, który trzymał w dłoni był znacznie większy.

bEDiIzBz

Jak zareagowali przechodnie?

bEDiIzCa
KOMENTARZE
(63)
gość
5 lata temu
gośc z białego citroena-szacun chłopie
gość
5 lata temu
No wlasnie, skad ten stereotyp, ze Polacy to zlodzieje? Jesli 99% jest uczciwych?
gość
5 lata temu
Polacy są NAJ! Mieszkam od lat za granicą, mieszkałam na zachodzie i wschodzie, więc wiem co mówię. A stereotypy niech wszyscy sobie w kieszeń wsadzą. Jednak najgorsze w tym wszystkim jest to, że często to właśnie Polacy mówią o sobie w najgorszym świetle. Trzeba bronić swoich braci, a nie po nich jechać.
bEDiIzCb
gosc
5 lata temu
brawo ludziska....chociaż jeden pan spojrzał niepewnie i odszedł....
gość
5 lata temu
Babcia najlepsza: "Uważaj, bo ci ktoś to zapie*****, a Pan Bóg patrzy". Równa babka ;)
Najnowsze komentarze (63)
gość
5 lata temu
Jaki zgapiacz te wszystkie akcje byly juz zagranica przeprowadzone
gość
5 lata temu
Niewidomy? A wiedzial czy pan czy pani podchodzi!Ze nikt nie skumal
gość
5 lata temu
Katia, a może nie ze strachu przed prowokacją ale z czystej uczciwości postąpią właściwie?!
gość
5 lata temu
i bardzo dobrze robi, wysiada, zostawia auto i p******i, ze ruch stoi: niewidomego przeprowadza!!!
gość
5 lata temu
program ściągnięty z ameryki
gość
5 lata temu
najlepszy był śmieciarz z wózkiem, powiniwen dostać nagrode
gość
5 lata temu
od lat mam padaczke i nadodatek problemy z poruczaniem się, i aż mnie to zaskoczyło, ile razy się przewruciłem lub miałem atak zawsze od razu kilka osub starało mi się pomóc, za to państwowa służba zdrowia i państwowe urzędy traktują mnie gorzej od tych zdrowych
gość
5 lata temu
Z większością Twojego komentarza się zgadzam, jednak tak sobie pomyślałam - dobrze by było, gdyby każdy był uczciwy, tak po prostu, a nie dlatego, że spodziewa się prowokacji :)
bEDiIzBT
gość
5 lata temu
no dobrze, ale niewidomy, a kierowal sie do kazdej plci prawidlowo, przeciez niby nie mogl wiedziec kto idzie ;) wiec tutaj lekkie niedopracowanie.
gość
5 lata temu
co za baba - pan bog patrz ale bluzga jak szewc ...
Ya
5 lata temu
NIemcy czy Szwedzi nie rusza niczego co nie jest ich! Okulary Ray Ban czy pierscionek z ulicy- zapytaja czyje ale nie wezma! Polak pierwze co zrobi to wlozy do kieszeni....
gość
5 lata temu
No faktycznie szacun nie ma co... Wielokrotnie zatrzymywałem się żeby komuś pomóc czy to przy zmianie koła, czy przy przepchaniu wózka inwalidzkiego przez jezdnię. Raz nawet żeby kaczki przeszły stałem na awaryjkach. Czy to faktycznie taki wyczyn zachowywać się normalnie że należy się za to szacun ?
gość
5 lata temu
Na studiach pracowałam w sklepie i miałam niewidomą klientkę, która miała zapłacić 59,90. Dała 100 i mówi tu ma pani 50 jeszcze brakuje 10. Oczywiście zaraz poprawiłam ją, że dała banknot o nominale wyższym. Być może mnie testowała, ale w życiu by mi do głowy nie przyszło żeby kogokolwiek okraść, zwłaszcza korzystając z cudzego kalectwa bądź choroby.
gość
5 lata temu
Przeciez banknoty posiadają wytłoczenia, po których każdy niewidomy jest w stanie bez problemu posługiwać sie gotówką ^^
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDiIzCM
bEDiIzCN
bEDiIzCO
bEDiIzCP
bEDiIzCQ
bEDiIzCv