Niewolnica przywódcy Państwa Islamskiego: "Bił mnie wężem ogrodowym. To potwór!"

221 reakcji
0
0
221
Podziel się

"Pokazał nam wideo. Człowiek ubrany na czarno zabił dziennikarza. Ściął go".

Uchodźcy z Syrii, którzy każdego dnia próbują dostać do Europy, uciekają przed terrorystami Państwa Islamskiego. Stacja CNN dotarła do młodej kobiety, która przez ponad dwa miesiące była niewolnicą najważniejszego człowieka w tzw. Państwie Islamskim.

- Wzięli dziewięć dziewczyn i trafiłyśmy do jego domu w mieście Rakka. Kiedy byłyśmy już u niego, kazał nam przejść na islam, a potem pokazał to wideo. To był amerykański dziennikarz i jakiś człowiek ubrany na czarno. I on zabił dziennkarza. Ściął go - opowiada kobieta, która jest wyznawczynią jazydyzmu (religia łącząca wiele kultur, w tym chrześcijańską).

Jazydka próbowała uciec z koleżanką z domu Abu Bakr al-Baghdadiego. Została jednak złapana. - Al-Baghdadi powiedział, że bije nas, ponieważ uciekłyśmy od niego. Mówił: Wybraliśmy was, żebyście przeszły na islam. Jesteście własnością Państwa Islamskiego. A potem mnie bił wężem ogrodowym i paskiem. Uderzył mnie w twarz. Krew leciała mi z nosa - wspomina.

Kobieta postanowiła spróbować uciec raz jeszcze. Tym razem się udało. Razem z koleżanką trafiły do wioski, w której postanowiono im pomóc. Dwóch mężczyzn wywiozło je na motorach z rejonu zajmowanego przez Państwo Islamskie.

- To był zły człowiek. Nigdy nie usłyszałam od niego uprzejmego słowa. Chcę, żeby świat się dowiedział, jakim jest potworem. To podły człowiek - mówi o al-Baghdadim kobieta.

Teraz jest już bezpieczna. Odnalazła swoją matkę oraz część rodzeństwa. Trzy siostry nadal są jednak uwięzione przez dżihadystów.

Źródło: CNN Newsource/x-news

221
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(221)
gość
4 lata temu
co jest nie tak z tymi ludzmi? Straszne
gość
4 lata temu
dlaczego miasto rakka nie jest jeszce zbombardowane?!
gość
4 lata temu
I taką dzicz nasi politycy nam dają. To skrajnie nieodpowiedzialne.
gość
4 lata temu
to s,a byli obywatele państw kolonialnych Francji Anglii włoch i innych niech teraz dbają o byłych obywateli.To poprzez interwencje obcych mocarst polikwidowano przywódców .To teraz macie .
gość
4 lata temu
^ zapomniałeś dodac "to moja teoria"
Najnowsze komentarze (221)
gość
4 lata temu
masakra to co sie dzieje... zmuszac, torturowac zeby przejsc na islam....co z nami wszystkimi bedzie jak te debile opanuja swiat
gość
4 lata temu
Polacy zawsze bali się nowego i nieznanego. Są ograniczeni stąd takie reakcje chociaż dla mnie to żadne usprawiedliwienie bo nam od ładnych kilkudziesięciu lat bomby na głowy nie lecą i dostęp do edukacji jesli sie tylko chce jest zapewniony ale jak to mówią głupich nie sieją ...
gość
4 lata temu
Polskie feministki są za przyjmowaniem islamistów, widać tęsknią za takim życiem
gość
4 lata temu
gnoju narobiło USA a teraz Europa ma sobie radzić z uchodźcami.
gość
4 lata temu
po co ona sie poci w tym szalu..
gość
4 lata temu
na zdjeciach nie ma 13letnich dziewczynek,gdzie one sa????
gość
4 lata temu
Tego chcemy w polsce ? Takich ludzi co to nawet żon nie szanują ? To pomyślcie jak potraktują obcą sobie osobę - Ciebie...
gość
4 lata temu
TAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ PRZYSZŁOŚĆ EUROPY DLA KOBIET
gość
4 lata temu
Jak się baby nie bije to jej wątroba gnije widocznie wcielano to zazade w zycie
gość
4 lata temu
przywodcy unii, onz, usa nie cha rozwiazania konfliktu przez 2 lub trzy loty . Powodem jest fakt ze zarabiaja miliardy na produkcji bronii i sprzedazy do arabow.
gość
4 lata temu
Podobnie działali w indochinach i na morzu japonczycy w czasie II wojny swiatowej. dwie atomowki załatwiły powrot człowieczenstwa. i zakonczenie wojny.
gość
4 lata temu
Tych bydlakow nalezy potraktowac trzema nuklearnymi i pożadnie ostrzelac dookoła.Osobiscie moge te bmbki zrzucic na własna odpowiedzialnosc.
gość
4 lata temu
Tak bedzie w europie. zagwarantuja nam to przywodcy krajow europejskich utrzymywani za nasze pieniadze.
gość
4 lata temu
A Kopacz chce ich sprowadzić masowo do Polski. Wczoraj było 2 tys, dzisiaj 12 tys a jutro stwierdzi ze przyjmiemy 112 tys. Głupota naszego rzadu mnie przeraża.
...
Następna strona