Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nowa gwiazda Kurskiego: "GARDZĘ HEJTERAMI. Wstrętni, zakompleksieni i którzy nic nie osiągnęli w życiu!"

208
Podziel się

"Przez hejterów prawie zrezygnowałem z pracy w telewizji. Brzydzę się tych negatywnych komentarzy, nie czytam". Zrobi karierę w TVP?

bEhdjQmt

Krystian Kukułka dzięki dobrej zmianie długo nie musiał walczyć o pozycję prowadzącego Dzień Dobry, Polsko w TVP. 26-latek swoją telewizyjną karierę zaczynał prawie 10 lat temu w mediach regionalnych. Już wtedy spotkał się jednak z internetowym hejtem. Nauczony doświadczeniem i wyedukowany przez rodziców hejterów uważa za osoby zakompleksione, pozbawione życiowych osiągnięć i zazdroszczące innym sukcesów.

Przez hejterów prawie zrezygnowałem z pracy w telewizji. Gardzę ludźmi, którzy piszą negatywne komentarze, brzydzę się tego, nie czytam, to dla mnie ludzie wstrętni, zakompleksieni, którzy nic nie osiągnęli w życiu i którzy nas, ludzi pracujących, ściągają w dół, ponieważ sami w życiu nic nie zrobili.

Przeczuwamy, że w temacie hejterów spokojnie mógłby dogadać się z Jarkiem Kuźniarem i Edytą Zając. Oni równie emocjonalnie reagują na krytykę, której nie są w stanie znieść.

bEhdjQmv
bEhdjQmB

Źródło: Newseria Lifestyle

bEhdjQmW
KOMENTARZE
(208)
gość
4 lata temu
nie wiem jak wy ale ja zawsze chciałam dobrze wyglądać i mieć perfekcyjne ciało. w koncu mi się to udało dzięki nowemu sposobowi który pomógł przyspieszyć metabolizm do maksimum! kolezanki sie dziwia jak mnie spotykaja a ja po prostu uzylam tej metody :) - chudnijpro.club
45t
4 lata temu
Kolejna kukła. Gwiazdor w pedalskich bucikach się znalazł... jaki hejt parobku kurskiego??? Jak mówię że jesteś dla mnie mdły to hejt?? Nie, to moja (subiektywna) opinia a w życiu osiągnąłem więcej niż ty lalusiu zasmarkany . Idż przytulić się do pana .
gość
4 lata temu
Gwiazda, gwiazda. Nie gwiazda tylko kolejny wylansowany przez kuraka peduś z wyglądem ciapatego
bEhdjQmX
gość
4 lata temu
Hejterofob !
wiwanna
4 lata temu
Jak cała tvp... nijaki taki i zapyziały z wyrazem twarzy króla schroniska...żenujący typ.
Najnowsze komentarze (208)
Luke
4 lata temu
Krystian bardzo dobrze, że gardzisz ludźmi, którzy wystawiają negatywy na twój temat, ponieważ dajesz im możliwość gardzenia tobą, jako człowiekiem, który patrzy na ludzi z góry i "boi" się hejtu, krytyki itd. Trzeba było powiedzieć, że po prostu masz to gdzieś, co inni o tobie piszą i po prostu będziesz robił dalej swoje, a tak tylko dałeś im pretekst do pokazania ciebie jako osoby gardzącej ludźmi, którzy być może po prostu nie mają odwagi, żeby iść za marzeniami, bo to tak zazwyczaj jest, że swoją frustrację wywołaną brakiem odwagi do działania, takie osoby przelewają na innych. Następnym razem po prostu powiedz, że olewasz hejt i negatywy i w ten sposób nie dasz nikomu broni do atakowania ciebie np. używając wyrwanych słów z całej wypowiedzi ;)
gość
4 lata temu
A my gardzimy toba I****O!
dalton
4 lata temu
d****o nie boli?
gość
4 lata temu
b****n
gość
4 lata temu
b****n
gość
4 lata temu
Ha, ha. człowiek który gardzi drugim człowiekiem niewiele jest wart. Co dla ciebie człowieku jest osiagnięciem? A cos ty osiągnął? wykonujesz jedynie zawód jeden z wielu, tak jak wielu innych. takze twoje osiagniecie jest takim sqamym osiagnieciem jak tych , którymi gardzisz, tylko którzy nie promują sie tak jak ty.
gość
4 lata temu
P***c pisowski
gość
4 lata temu
a my gardzimy tobą cwelu
bEhdjQmP
gość
4 lata temu
Zrobisz bo w tv przyjmuja brzydkich więc pasujesz i kota sobie kup to na 100 dobrą robotę znajdziesz.
n
4 lata temu
10 lat sie starales a teraz dopiero wystrzeliles jak z rakiety?
pisiorowo to ...
4 lata temu
''Gardzę ludźmi, którzy piszą negatywne komentarze,'' - czyli jak film byl fatalny to mam napisac ze mi sie podobal?
gość
4 lata temu
Kurski już mu zakorzenił od tyłu i osobiście wykonał badanie lekarskie palcem wskazującym. Test wypadł pomyślnie i jest praca.
M
4 lata temu
brawo Krystian! jesteśmy z Ciebie dumni :*
gość
4 lata temu
Hejt to nie jest negatywny komentarz tylko komentarz pełen hejtu.
...
Następna strona
bEhdjQnr