Nowacka do PiS: "Wiemy, że będziecie znowu próbować zaostrzyć prawo aborcyjne. Nie zgadzamy się!"

122
Podziel się

"Dzisiaj protest to informacja dla rządzących: patrzymy na was. To wielki bunt przeciwko pogardzie wobec kobiet".

"Dzisiaj protest to jest informacja dla rządzących: patrzymy na was. Wiemy, że będziecie znowu próbować zaostrzyć prawo aborcyjne i nie zgadzamy się na to. Nie ma dziś kompromisu aborcyjnego, jest zakaz aborcji" - mówiła w TVN24 Barbara Nowacka o powodach Ogólnopolskiego II Strajku Kobiet. Dodała również, że spór wokół zakazu przerywania ciąży to nie jedyny powód protestu.

To jest wielki bunt przeciwko pogardzie wobec kobiet, przeciwko opresji, która je dotyka - mówiła.

Poniedziałek jest kolejnym dniem strajku. Organizatorki deklarują, że związane z nim wydarzenia - marsze, manifestacje i debaty.

Źródło: TVN24/x-news

KOMENTARZE
(122)
xxx
3 lata temu
ja ogolnie to mam juz dosyc...czy ktos mysli ze jak nie bedzie calkowitego zakazu aborcji to kazda kobieta stanie w kolejce do aborcji???? Kazda kobieta ma rozum i sumienie , w dodatku w zwiazku takie decyzje podejmuje sie razem.Jak ktos za mnie i mojego meza ma decydowac co mam zrobic np z ciaza zagrazajaca zyciu mnie i mojego dziecka nienarodzonego??? mi sie to w glowie nie miesci. Jak Kaczynskiemu uda sie z ustawa o calkowitym zakazie aborcji to potem wycofa tabletki, plastry antykoncepcyjne i prezerwatywy. tak zeby sredniowiecze zawitalo to Polski.
gość
3 lata temu
Kobieta chce walczyc o wasze prawo do samostanowienia a wy na nia plujecie? Jestes przeciwko aborcji to nie przerywaj ciazy, ale nauczcie sie szanowac wybor innych.
gość
3 lata temu
dobrze mówi
mery
3 lata temu
Ona nie namawia do aborcji kretynie! Chodzi o to, żeby każda kobieta mogła decydować za siebie a nie ten stary pierdziel Kaczyński narzuca nam co możemy a co nie. Jakim prawem?!
gość
3 lata temu
ue n Moze troche nie na temat ale obejrzyjcie sobie tego bloga: airwash.pl gosc udowadnia ze nawet w Polsce mozna zarabiac bardzo dobrze i wcale nie trzeba emigrowac domyka. Ja od miesiaca dzialam jego sposobem i poki co wyciagam ponad 100 euro dziennie kuplet dolowi cialka getcie mignac gryzli moteli cofaja majace
Najnowsze komentarze (122)
gość
3 lata temu
Aborcja powinna być całkowicie legalna. Mdli mnie na myśl ze wszystkie rządy tej tzw demokracji miały w d***e los setek tysięcy Polek w niechcianej ciąży, które musiały i muszą tulac się po Europie żeby przerwać te katusze albo ryzykować zdrowiem w kraju. Kobiety nie dajcie się zastraszyć i do c***a MÓWCIE! MÓWCIE o waszych doświadczeniach. To prawo się musi zmienić! Dla waszych córek.
gość
3 lata temu
aborcjonistki to morderczynie
murarz
3 lata temu
taka rada dla nowackiej i jej podobnym: dobry rozbieg, solidna sciana albo mur i konkretny dzwon, nie zaszkodzi a moze pomoc
gość
3 lata temu
Nowacka spierd... laj do normalnej roboty
gość
3 lata temu
"znów"? Zwolennikiem PIS nie jestem ale jakoś nie widziałem, żeby do tej pory chcieli to prawo zaostrzać.
gość
3 lata temu
chora kobieta-ujada jak po wirusie wścieklizny:)
FB ok sv
3 lata temu
500 jest od wiosny a ta twoja sąsiadka już zdążyła 9 urodzić ? pomysł zanim coś napiszesz,
gość
3 lata temu
brawo pani Basiu !TAK SAMO MYŚLĘ JAK PANI ! TRZYMAMY Z MĘŻEM KCIUKI
gość
3 lata temu
Pani Nowacka, brawo. Dziękuję za Pani walkę o prawo do wolności. Niech Pani startuje do wyborów prezydenckich. Ma Pani mój głos.
gość
3 lata temu
Odnoszę wrażenie, że wychodzą kompleksy facetów. Kobiety są lepiej wykształcone, często lepiej zarabiają, niezależne więc trzeba je zapładniać, stawiać do garów, uzależnić od mężczyzn (bo przecież wychowując dzieci nie zarabiają własnych pieniędzy) i mężczyzna wtedy jest górą, rozdaje karty.........
gość
3 lata temu
Brawo pani Nowacka:)))
gość
3 lata temu
Jak sie patrzy na zdjecia Kaczynskiegozmorda rozdziawiona i SZydlo wyupiasta to im potrzebny jest psychiatra dwa rozdziwie i to mabyc premier opciach
gość
3 lata temu
Jak sie patrzy na zdjecia Kaczynskiegozmorda rozdziawiona i SZydlo wyupiasta to im potrzebny jest psychiatra dwa rozdziwie i to mabyc premier opciach
gość
3 lata temu
Chce na plecach strajkujących kobiet wypłynąć Moja Rada niech sobie da kobiecina spokój....Nie popieram Przymysz i wcale się z nią się nie solidaryzuje.
...
Następna strona