Nowacka: "PiS spłaca swoje zobowiązania wobec Kościoła i SPŁACA TEN DŁUG W KOBIETACH"

167
Podziel się

"Prawo i Sprawiedliwość oszukało nas. Projekty obywatelskie nie są procedowane. Procedują tylko te projekty, które im się podobają".

Prawo i Sprawiedliwość spłaca swoje zobowiązania wobec Kościoła rzymskokatolickiego, który ich poparł w wyborach i spłaca ten swój dług w kobietach - mówiła w studio TVN24 Barbara Nowacka. Działaczka z Komitetu "Ratujmy Kobiety" skomentowała skierowanie inicjatywy "Stop aborcji" do dalszych prac komisji sejmowej, nazywając decyzję Sejmu "obłudą i hipokryzją". Nowacka zapowiedziała, że w sobotę pod Sejmem odbędzie się manifestacja, która ma być sprzeciwem wobec projektu zakładającego bezwzględny zakaz aborcji:

Polki i Polacy są wkurzeni. Rząd działa z pobudek ideologicznych i merkantylnych - dodała. Wszystkich doprowadza to do szału. Prawo i Sprawiedliwość oszukało nas, projekty obywatelskie nie są procedowane. Procedują tylko te projekty, które im się podobają.

Zgadzacie się z nią?

Źródło:TVN24/x-news

KOMENTARZE
(167)
gość
3 lata temu
Czy wy ludzie nie kumacie co ten PiS nam robi???? Otwórzcie oczy bo bedzie wojna domowa!
gość
3 lata temu
smutno mi to przynać, ale Pani Nowacka ma całkowicie rację. Gdzie my żyjemy? to takie przykre.
gość
3 lata temu
100% RACJI!!!
gość
3 lata temu
Prawda!
gość
3 lata temu
Dobrze mówi. To jest skandal co oni wyprawiają
Najnowsze komentarze (167)
Jacek
3 lata temu
Kobitka ma poukładane w głowie. Trzymamy z Basią:)
gość
3 lata temu
projekt za aborcją podpisało 215 tys ludzi, projekt przeciw aborcji dwa razy tyle
magda
3 lata temu
pani nowacka po kim odziedziczylas takie krzyczenie widac ze intelegencja nie chodzi w parze z wychowaniem a krzyki w sejmie i te miny swiadza o tym ze czegos sie panicznie boi wstd do potegi
gość
3 lata temu
Biskupi boja się że mają coraz mniej baranków do strzyżenia i robią wszystko żeby zmusić, póki jeszcze mają nad władzą władze żeby barany do siebie przygonić.
gość
3 lata temu
A brzuszki rosna od dobrobytu....
gość
3 lata temu
Mało tego,ten prostacki i kłamliwy kolesiowski zbór ćwierć inteligentow już narzuca podwyżki na prąd , wodę i wszystko co jest wytwarzane z tych mediów bo trzeba dawać księżom , zapłacić szkołą za cwana kurię Krakowską która kosztem naszej biedy i podwyżek wszystkiego , korzystała ze szkół i internatów w czasie światowych dni mlodzierzy i nie chce teraz zapłacić. Nabrali od dzieciaków tyle kasy za noclegi i jedzenie.
gość
3 lata temu
Święta racja Pani Basiu !
gość
3 lata temu
ta polityka PiS-u obróci się przeciw kościołowi !!! Księża zamiast zajmować się sprawami kobiet niech przeczyta biblię , katechizm i nauki papieża!!!!
gość
3 lata temu
brawo dobrze mowi
gość
3 lata temu
lewackie zepsute warcholy gorsze od zwierzyny
and
3 lata temu
Może Nowacką spłacić te długi? Do Pcimia na gospodynię dla stetryczałego 70 letniego proboszcza?
gość
3 lata temu
Lecz sie i*****o!!!
gość
3 lata temu
Porąbana baba!!!!\
gość
3 lata temu
Nie czuję się oszukana przez PiS.Zawsze wiedziałam, że dopuszczenie ich do władzy to katastrofa. Ci, którzy na nich głosowali a teraz są zdziwieni, zasłużyli na to, co jest.
...
Następna strona