Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nowy Mister wspiera lekarzy rezydentów: "Coś jest nie tak z systemem"

59
Podziel się:

Jakub Kucner popiera strajk młodych medyków. "Dziura bez dna".

Cechą każdego kolejnego mistera jest próba zaangażowania się w rozmaite akcje społeczne. Gwarantuje to nie tylko tzw. "pozytywny PR", ale również rozgłos. Jakub Kucner postanowił głośno poprzeć protest lekarzy rezydentów. Twierdzi, że "coś jest nie tak z systemem".

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(59)
gość
5 lata temu
Dlaczego takie konkursy jak mister czy miss się wgl odbywaja? Każdy ma inny gust, dla kogoś ktoś kto jest ładny będzie brzydki i na odwrót
gość
5 lata temu
Zarobki 20 tys miesiecznie dla lekarzy to mało dla nich ! Ciekawe ze wszyscy lekarze i dentyści pchają swoje dzieci na studia medyczne Skoro rezydencji tak male zarabiają to niech idą na nauczycieli którzy zarabiają 2.700 zł po 30 latach pracy !
gość
5 lata temu
Jeżeli ktoś twierdzi, że lekarz specjalista w publicznym szpitalu zarabia dużo - czyli 2-3 średnie krajowe za etat, to niech napisze, gdzie można tak dobrze zarobić (miasto i szpital). Ten kto podaje same kwoty (z księżyca) perfidnie kłamie i powinien za to prawnie odpowiedzieć!
gość
5 lata temu
studia medyczne nie są droższe niż chemiczne czy architektura.grupa 25 osobowa i 1 lekarz co coś tłumaczy. nic te studia nie kosztują taka prawda bo rząd też i na tym zaoszczędził. niech każda os po studiach pracuje za darmo żeby zwrócić dług panstwu
gość
5 lata temu
Dlaczego tylko lekarze nają pracować na 3 etaty? Niech wszyscy tak pracują, wtedy każdy będzie bogaty!
Najnowsze komentarze (59)
ONA
5 lata temu
LAMUS BEZ WIEDZY I SZARYCH KOMÓREK, FIRCYK NIE MĘSKI
gość
5 lata temu
Na razie nie potrzebujesz lekarzy, ale jak kiedyś zachorujesz, to za te podłe i kłamliwe wpisy w internecie pomocy się nie doczekasz, bo KARMA WRACA, zapamiętaj to sobie, przyjdzie czas, że sobie o tym przypomnisz
gość
5 lata temu
Jesteś tak g***i i chory z nienawiści, że potrafisz tylko sączyć jadem!
gość
5 lata temu
Jeszcze nie widzialam biednego lekarza!!!!!! Wstyd
gość
5 lata temu
nowy mister czy minister wybierają się same geje to ich konkurs
gość
5 lata temu
Najlepiej wszystkim młodym po studiach dać podwyżki i nikt nie wyjedzie , bo nie będzie się opłacało . Albo wszystkim , albo nikomu . Każdy zawód jest potrzebny bez wyjątku .
gość
5 lata temu
"Lekarzom wiecznie mało" co sobie wyobrażasz? Żeby dostać się na medycynę trzeba być ponadprzeciętnie uzdolnionym, potem ciężkie studia, staż, rezydentura i zostaje się specjalistą po trzydziestce. W innych zawodach wszyscy są już dawno ustawieni, mają rodziny- więc co się dziwisz, że lekarz chce dobrze zarabiać, przecież to jest najlepiej opłacany zawód na świecie, ale ciemnogród w Polsce tego nie rozumie. Zrozumią jak będzie za późno, za granicą czekają na polskich lekarzy z otwartymi rękami!
gość
5 lata temu
Porozumienie rezydentów i zawodów medycznych ma na celu zwiększenie nakładów z budżetu państwa na ochronę zdrowia. Bo polski system to jeden wielki SYF. A w mediach to i tak tylko trąbią że młodzi lekarze nic nie umieją a chcą kokosy zarabiać.
gość
5 lata temu
Ja nie wiem na co idą moje podatki skoro ludzie, którzy uczą polskie dzieci, leczą chorych i działają w służbach pilnujących porządku publicznego tak mało zarabiają.
gość
5 lata temu
Lekarzom wiecznie mało, a wszyscy lekarze pchają swoje dzieci na studia medyczne, pytam się po co? Skoro to taki ciężki kawałek chleba. W Polsce lekarz=luksus.
gość
5 lata temu
G****a pindo, dlatego tak długo twoja koleżanka czekała na wypis męża, bo lekarka była sama na 30 ciężko chorych pacjentów i nie miała czasu jednocześnie reanimować, leczyć i być sekretarką medyczną. Na zachodzie wypisów nie piszą lekarze, lecz sekretarki medyczne, a w Polsce lekarz za średnią krajową musi zrobić wszystko. To musi upaść, bo to jest chore, a pacjenci tej harówki lekarzy nie doceniają!
gość
5 lata temu
Gdyby wszyscy rezydenci zmienili zawód, tak jak radzi pewien c****ł, to nie miał by nas kto leczyć. Takie rady możesz sobie włożyć do .,....4 litery
gość
5 lata temu
A na Sor się dostać to masakra byłam parę razy i przyjmowali mnie w bólu szybciej tylko dlatego że znajomy cioci był a dyżurze inaczej bym czekała zwijając się w bólu bo lekarz kawę musi wypić raz trafilam do sZpitala gdzie podali mi kroplówkę i po tym jak lepiej się poczułam wypisał mnie do domu i właśnie tylko dzięki znajomością , kobieta od 13 godziny do 1 w nocy do kiedy ja tam byłam czekała na wypis męża bo lekarka nie miała czasu nie chce wiedzieć ile po moim wyjściu jeszcze na to czekała i oni chcą więcej pieniędzy nie bądźmy śmieszni większość ludzi w tym kraju nawet tyle nie zarabia co oni dostają ale młodzi nie doświadczeni chcą więcej pieniędzy chociaż nic jeszcze nie potrafią
gość
5 lata temu
Czemu nie strajkowali jak Platforma rzadzila? Hipokryci!!!. Nastepny, ktory chce sie wybic na ich grzbiecie
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie