Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nowy, niebezpieczny narkotyk: "Daje nadludzką siłę, nie czuć bólu"

188
Podziel się:

Nowojorska policja pokazała wideo z zatrzymania. Nagi mężczyzna rozbija ręką płot. Nie pomógł nawet gaz pieprzowy. "To bojowa marihuana".

bEUxUNnp

Nie tylko w Polsce mamy problemy z nową generacją tanich i niezwykle mocnych narkotyków. Podobnie jest w Nowym Jorku. Woreczek tego narkotyku kosztuje dolara. Po jego zażyciu ludzie stają się agresywni, dysponują wręcz "nadludzką siłą" i są odporni na ból. W dodatku... chodzą nago. Nowojorska policja ma coraz większy problem z nową, syntetyczną "marihuaną". Na dowód nagrali i opublikowali wideo z jednego z zatrzymań.

Narkotyk sprzedawany jest pod nazwami "K2" lub "Spice". Ponieważ jest tani, najczęściej kupują go bezdomni. Nadkomisarz policji w Nowym Jorku nazwał specyfik "bojową marihuaną". Niekiedy do zatrzymania agresywnego narkomana potrzeba kilku policjantów. Nie pomaga nawet użycie gazu pieprzowego.

W marcu do szpitali trafiło 120 osób. Policja podejrzewa, że to właśnie nowy narkotyk jest odpowiedzialny za tę falę zatruć.

bEUxUNnr
bEUxUNnx

Źródło: CNN Newsource/x-news

bEUxUNnS
KOMENTARZE
(188)
gość
6 lat temu
Czemu ludzie to sobie robią? Czemu tak się krzywdzą?
analityk
6 lat temu
Hehe, to fala zombi. K2 ugotuje im mózgi i będą spożywać przechodniów.
gość
6 lat temu
No cóż, jeszcze trochę i strach będzie wyjść na ulicę, bo będą chodzić po nich tego typu zombie zdolne do wszystkiego.
bEUxUNnT
Kappa
6 lat temu
Czy to co się ostatnio dzieje nie przypomina Wam scenariusza z filmów typu The Walking Dead itp.? Ludzie powoli zamieniają się w bezmózgie zoombie...
gość
6 lat temu
Ale ściema.... Ten filmik ma 7 lat i widzialem go dawno temu jako efekty zażycia PCP, żadna bojowa marihuana. Kto wymyśla takie durne artykuły? Wystarczy nawrzucać bzdur, dołączyć filmik z dopiskiem NARKOTYKI i już fala komenatrzy i krytyki przelewa się po forum.
Najnowsze komentarze (188)
gość
4 lata temu
Najgorzej jak ktos to poda drugiej osobie ktora mysli ze to normalna trawka to jest dopiero k******o
gość
4 lata temu
Chciałem zjeść matkę po tym, pobiłem trzmiela i obrabowałem ojca lipińskiego
Adam
6 lat temu
Co to są za pierdoły się pytam łaskawie???
gość
6 lat temu
Niech zdechną.
gość
6 lat temu
taa , drugi mocarz pfff
abra z wiadra
6 lat temu
czemu tu są obrazki ze starego jak świat gifa, i czemu ten c******h nie wyciąga kubełka KFC, jak w oryginale? ściema i chłam metamfetamina też daje ludziom czasem nadludzką siłe a alkohol powoduje że ludzie chodzą nago i zachowuja się nieracjonalnie
gość
6 lat temu
Super wreszcie coś sensownego i taniego wymyślili dla ćpunów w końcu znikną dopalacze . Tak to chociaż wiadomo poczym świruje....;)))) Na De bili niema rady mają co chcieli ha ha ;)
50+
6 lat temu
selekcja naturalna.
bEUxUNnL
gość
6 lat temu
czemu? możliwości jest tyle co ludzi na świecie, w artykule piszą ze głownie bezdomni to biorą wielu takich nie widzi już celu w życiu i choć na chwile chcą zapomnieć o tym co maja na co dzień, a reszta cóż pewnie głownie młodzi aby się popisać przed innymi. Społeczeństwo upada i jest coraz gorzej tylko patrzeć jak rozpęta się kolejne piekło na ziemi i my wszyscy się do tego przyczyniamy bez wyjątku tu niema miejsca na tłumaczenia ze nie mam z tym nic wspólnego niestety prawda jest taka ze każdy z nas bierze w tym udział w taki czy inny sposób.
gość
6 lat temu
witam serdecznie interesuje nie zarobek
gość
6 lat temu
Nadal jesteście za legalizację narkotyków?
gość
6 lat temu
między innymi z ciebie :)
gość
6 lat temu
Nazwali bojowa marihuana tylko po to, by prawdziwej zrobić złą reklamę. I pokazać czarnych w złym świetle. Źle się dzieje w usa
gość
6 lat temu
Czyżby nowa wersja Mocarza?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUxUNoE
bEUxUNoF
bEUxUNoG
bEUxUNoH
bEUxUNoI
bEUxUNon