Trwa ładowanie...
Przejdź na

Oburzony Kamiński: "PiS każe kobietom rodzić niepełnosprawne dzieci. Nie można ZMUSZAĆ DO HEROIZMU"

89
Podziel się:

"Grożą więzieniem, jak Polki nie urodzą tych dzieci. Jestem za tym, by kobieta mogła usunąć płód z dużymi wadami genetycznymi".

W programie Tłit WP przytoczono treść posta Andrzeja Dudy. Prezydent zaapelował na Twitterze ws. Brytyjczyka Alfiego Evansa. Michał Kamiński odnosząc się do kwestii niepełnosprawności dzieci zwraca uwagę, że w Polsce kobiety są "zastraszane", jeżeli nie chcą takich urodzić. Polityk oskarża rząd o "wywiezienie" pieniędzy, które mogły by pomóc takim rodzinom. "Czartoryski 500 milionów złotych, teraz Branicki chce 270 milionów złotych. Te pieniądze dostał Rydzyk, dostali biskupi". Ma rację?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(89)
gość
6 lat temu
Nie chcą pomagać niepełnosprawnym a rodzić niepełnosprawne dzieci każą :/
gość
6 lat temu
Niech rodza niepelnosprawne dzieci a pozniej trzeba zebrac w sejmie o pomoc na te dzieci.
gość
6 lat temu
Rodzcie chore dzieci a potem całe życie opiekujcie się w biedzie i nędzy, walczcie o szkołę dla tych dzieci (bo też jest problem zamiatany pod dywan), o wizyty u lekarza o rehabilutację o leki itd. Całe życie muszą walczyć o to co powinni mieć zapewnione. A kiedy rodzic się już wykończy z przemęczenia i załamania to jeszcze się śmieją. Tak wygląda pomoc dla dzieci chorych i niepełnosprawnych i ich rodziców. Nawet kościół ma w nosie bo oni trzymają z tymi którzy mają pieniądze a taki rodzic zawsze będzie miał mało kasy.
gość
6 lat temu
Też tak sądzę!Jak można zmuszać do rodzenia chorych zniekształconych płodów! Po co? do badań naukowych? do dręczenia kobiet i ogólnie rodziców? to jest ludzkie? Urodź a potem się sama martw ,męcz i radź sobie !
gość
6 lat temu
Wiecie co ? Przed logowaniem na strony serwisu, ukazuje się bardzo zadowolona kobietka z ręką w kieszeni, jak tam napisano zastępca redaktora naczelnego serwisu itd., przez którą nie można przejść żeby coś przeczytać, zobaczyć czy zalogować się na pocztę o2 bez wyrażenia zgody na moje dane osobowe. Pytam się, dlaczego osoby z serwisu mają nabijać sobie kabzę moimi danymi osobowymi i zarabiać grube pieniądze na moich danych osobowych za które to serwis oferuje mi dużą ilość reklam, spamu i Bóg wie czego jeszcze
Najnowsze komentarze (89)
gość
6 lat temu
Takie dzieci nie powinny rodzić się co to dla nich za życie jaki z nich pozytek
gość
6 lat temu
W wiekszosci krajow kobiety sa traktowane jak inkubatory i sprzet gospodarstwa domowego. Szkoda, ze mezczyzni zapomnieli, ze to kobiety odwalaja wazniejsza czesc pracy, te pozorne zajecia sa fundamentem cywilizacji i przetrwania narodow.
gość
6 lat temu
plastuś sqrwiały
gość
6 lat temu
Teokracja i tyle.
gość
6 lat temu
pomagac nie ale rodzić tak co za chory rząd
ewa
6 lat temu
dlaczego tak brzydki czlowiek jest poslem i musimy go ogladac patrzac na niego bierze mnie obrzydzenie ochyda
Bógjestnajważ...
6 lat temu
aborcja jest morderstwem
gość
6 lat temu
Madre slowa ...
gość
6 lat temu
Dobrze, ze z Kaminskim się nie związałam. On teraz taki p******y jest. Wziął sobie za żonę była stripriserke-Ukrainkę, która teraz poniewiera. Trafiła kosa na kamień.
gość
6 lat temu
Myśle ze PiS posunal sie za daleko. Kolejnych wyborów nie wygra. Skoro Bóg dal wolną wolę dlaczego rząd i księża go odbierają?
gość
6 lat temu
Jeśli mówi prawdę, ma takie prawo. Kwestia pomocy nie zależy od przynależności partyjnej. Chodzi o zwykle czlowieczenstwo
faker
6 lat temu
Wszyscy, którzy podpisywali projekt tej ustawy niech sobie wezmą na wychowanie takie dzieci, dane są do dyspozycji, podpisy., pesele, niech teraz mądrale otrzymają po takich dziecku i niech wychowują, powodzenia;)
gość
6 lat temu
Kto slucha tego pajaca... on juz sam nie wie jakie ma poglady bo zaliczyl juz kazda partie. A poki vo nikt nikomu nie kaze...
gość
6 lat temu
Odrazajacy,lysy p******p dal glos.
...
Następna strona