Trwa ładowanie...
Przejdź na

Oburzony Sołtysik w "DDTVN": "Nienawidzę sformułowania: mężczyzna przestaje się starać. JEST UŁOMNE!"

63
Podziel się:

"Mamy czasy instant pod każdym względem. Boli mnie to. Jest szybka konsumpcja i potem bańka pęka" - powiedział Agnieszka Wielgosz.

bECeamzV

Według najnowszych badań 35% kobiet rozstaje się ze swoimi partnerami z powodu różnic w poglądach politycznych. Statystki nie są również pocieszające wobec mężczyzn. 27% z nich decyduje się na rozstanie z powodu przybrania dodatkowych kilogramów przez partnerkę. Do dyskusji na temat najczęstszych powodów rozstań zaproszono dwukrotnie rozwiedzioną Agnieszkę Wielgosz oraz trzykrotnie żonatego Norbiego. W tak wybornym towarzystwie Wielgosz odważyła się skomentować dzisiejsze podejście mężczyzn do związków:

Obserwuję coś takiego, mamy czasy instant pod każdym względem. Pod względem ilości, dostępność globalna, szeroki wybór. Coś w tym jest, boli mnie to, źle się z tym czuję. Jest szybka konsumpcja i potem bańka pęka. Nie potrafimy się otworzyć przed partnerem, żeby pójść na wyższy etap związku. Głównym powodem rozstań jest to, że przestajemy dbać o związek, przestajemy słuchać partnera.

Na słowa aktorki błyskawicznie odpowiedział dwukrotnie rozwiedziony Andrzej Sołtysik.

bECeamzX

_Nienawidzę sformułowania: mężczyzna przestaje się starać. Jest ułomne!_

Poczuł się dotknięty?

bECeamAd

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

bECeamAy
KOMENTARZE
(63)
gość
4 lata temu
ale taka prawda. po ślubie to już uważają że zaklepana i nie trzeba się przemęczać
gość
4 lata temu
w sedno!
gość
4 lata temu
ale przecież ona nic nie mówiła o mężczyznach w zacytowanym fragmencie. Ogólnie mówiła, że ludzie w związkach przestają dbać o siebie wzajemnie.
bECeamAz
gość
4 lata temu
W Sołtysiuj jak w każdym alkoholiku drzemie ocean złości. Powinien pójść na terapię jak radzić sobie ze złością. Młoda żona z czasem dorośnie a wtedy zacznie go denerwować.
gość
4 lata temu
Telewizja Pedałen jest ułomna
Najnowsze komentarze (63)
gość
4 lata temu
widać że z Wielgoszową trudno było by wytrzymać na dłuższą metę
gość
4 lata temu
Serio? To dlaczego ja pracuję i jeszcze mam i muszę mieć czas na sprawy domowe? Jestem za kobietami ogólnie, za tym żeby miały prawo i do pracy, i do nauki i do siedzenia w domu, jeśli bardzo tego pragną. Więc nie wiem już wokół czego się toczy ta dyskusja. Tak źle i tak niedobrze. Uważam się za feministkę w dobrym rozumieniu tego słowa, mianowicie jestem za ogólnie prawami kobiet, nie zmuszaniu.
gość
4 lata temu
ten Soltysik jest zalosny jego nie da sie sluchac- przedszkolne poczucie humoru-moze pora go wymienic !!!!!!!
Bic
4 lata temu
Nie potrzebnie zaprosili ta Panią do programu, niedawala wypowiedzieć się lekarzowi, który akurat ciekawie opowiadał
gośćSposa
4 lata temu
Ktos to rozstaje sie pod wplywem nadwagi, pogladow politycznych .czy wiaze sie z powodow materialnych jest poprostu nędznikiem.tak ubogi rozwój psychiczny człowieka jest nieprawdopodobny.zwiazek zaczyna sie od akceptacji drugiej osoby,szacunku, chęci rozwoju tworzenia całości razem.szczerze współczuję ludziom którzy niestety nie zostali wyposażeni przez naturę w rozum.za takimi wyborami żeby rozstać się przez zmianę wagi po urodzeniu dziecka musza iść ogromne kompleksy i niedorozwój umyslowy .
gość
4 lata temu
Moze boi sie o swój związek......
gość
4 lata temu
Soltysik jest czerstwy jak bulka do mielonych. Czemu prowadzi ddtvn?
gość
4 lata temu
oto pisowskie przejawy inteligencji, gebelsowski standard
bECeamAr
gość
4 lata temu
no chyba nie lol
gość
4 lata temu
Napisała, zajadając się ciastem!
gość
4 lata temu
Prawda, niestety!
Barabasz
4 lata temu
Puste słowa. Taką se znalazłeś, taką masz no i teraz się nie żal farfoclu. @świder dobranoc i pozdrawiam ♡.
gość
4 lata temu
Sołtysik jest z*******y...ty.. Nie czai sie z wlasnym zdaniem, jest mega nieporadny w babskich tematach i ogólnie dobrze gada.
gość
4 lata temu
Gorzka, ale prawda. Ideał każdego faceta-INNA d***a. Bo żona/stała dziewcznyna to tylko przedłużenie mamusi, wzgl. seks "z braku laku"; jak nie ma INNEJ opcji.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECeamBk
bECeamBl
bECeamBm
bECeamBn
bECeamBo
bECeamAT