Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ojciec dziecka "Wodzianki" wciąga BIAŁY PROSZEK. Celebrytka opublikowała nagranie

106
Podziel się

Celebrytka zdecydowała się udostępnić film z obawy o bezpieczeństwo swoje i synka.

bDmDXfCd

W 2013 roku Wodzianka wyznała, że planuje ślub z dużo starszym od siebie biznesmenem, jednak nie był on osobą publiczną, dlatego postanowiła nie ujawniać jego personaliów dla dobra ich relacji. Rok później Dominika Wodzianka stała się bohaterką kolejnego skandalu, tym razem z powodu zdjęć wykonanych podczas jednej z imprez, w której celebrytka uczestniczyła będąc w zaawansowanej ciąży. Latem ubiegłego roku Wodzianka wyznała w jednym z wywiadów, że rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem i od tej pory jest samotną matką.

Wygląda na to, że Zasiewska będzie bohaterką kolejnego skandalu. Celebrytka opublikowała w sieci niepokojące nagranie, na którym ojciec jej dziecka wyglądający na mocno odurzonego, zażywa biały proszek. Celebrytka zdecydowała się opublikować film z obawy o bezpieczeństwo swoje i synka.

bDmDXfCG
KOMENTARZE
(106)
gość
rok temu
Dziewczyno doceń się wreszcie sama, mimo wszystkich błędów jakie popełniłaś. Nie przeglądaj się w oczach beznadziejnych facetów. Bo to właśnie cię niszczy.
Dario
rok temu
Pewnie kupuje ten towar we wloskiej restauracji w Dolnym Sopocie tam gdzie cala trojmiejska smietanka...
gość
rok temu
Ona robi tą burzę bo chce odzyskać dziecko, które jest u tego ćpuna. Ktoś kto nie jest matką nie zrozumie
bDmDXfCH
gość
rok temu
Piotr wstydź się!!!
gość
rok temu
Co za obrzydliwe towarzystwo, od polskich biznesmenów trzeba się trzymać z daleka... Poza kasą nic tam nie ma, żadnych wartości, przyjaźni, wszystko na pokaz i żeby się naćpać.
Najnowsze komentarze (106)
gość
rok temu
ta kobieta zrobi wszystko, aby było o niej głośno.
gość
rok temu
Nagle zaczął ćpać? Widziały gały co brały. Chciała łatwą kasę, to wzięła bogatego dziada i nie przeszkadzało jej, że ćpał. Sama pewnie lubiła coś nie coś a w ciąży imprezowała - są gdzieś zdjęcia, więc niech nie robi z siebie świętej. Tylko dziecka szkoda.
Chcę być dobr...
rok temu
Ale zmanipulowane nagranie. I niby gdyby wiedział, że siedzi obok niego porządna dziewczyna, to spokojnie sypałby sobie kreski? Pewnie po wyłączeniu kamery sama z nim kreseczkę wciągnęła, ale tylko on na ćpuna wyszedł. To w ogóle wygląda jak jakaś ich rutyna i codzienność. Sypią kokainkę , kawkę w tym czasie parzą itp.
gość
rok temu
Gdzie jest opieka społeczna, dzieciak powinien być zabrany od tego ćpuna natychmiast.
gość
rok temu
Kolejny komentarz nie opublikowany.
Fluck
rok temu
Dominika, co się z Tobą stało??? Pamiętam Cię z lat 2007 - 2008 jako pełną życia, radosną dziewczynę. Wtedy się zapoznaliśmy i taką mam do dziś Ciebie w pamięci. Czy parcie na szkło było aż tak ważne, żeby zabrnąć w takie szambo? Mogłaś mieć księcia z bajki.... Otrząśnij się z tego bagna i znajdź sobie wreszcie kogoś normalnego, kto myśli poważnie o życiu.
rutek
rok temu
sempre sopot
gość
rok temu
STARY SIWY DZIAD I ĆPA SZOK!!!!
bDmDXfCz
gość
rok temu
w restauracji Tesoro ?
gość
rok temu
Mooooożna się bawic?!
gość
rok temu
Pokój jak spelunka na poddaszu. A ona kolejna nasladowczyni Rosatki.
gość
rok temu
Kolejna, którą mąż ponizał i jeszcze pewnie bił.
gość
rok temu
Momo wszystko jest kawal podlizny z niej, ze go nagrala
gość
rok temu
Drugi sezon Ślepnąc od świateł powinni nakręcić w Trójmieście...
...
Następna strona
bDmDXfDb