Trwa ładowanie...
Przejdź na

Oryginalna biżuteria Zielińskiej

18
Podziel się:

Jako jedna z niewielu nie postawiła na kreację ze skóry.

Oryginalna biżuteria Zielińskiej
bECaDooR

We wtorek podczas prezentacji jesiennej ramówki TVP na czerwonym dywanie królowały kreacje ze skóry. Na tak odważny styl zdecydowały się między innymi Agnieszka Szulim (zobacz: Gwiazdy na imprezie TVP!) i Ewa Farna (zobacz: Farna: "Może wyretuszujecie?"). Drugim dominującym stylem była elegancja ze szczyptą przesady, na którą postawiła Hanna Lis w sukni ze złotymi szelkami (zobacz: Hania Lis w złotych szelkach!). Na tym tle wyróżniała się Kasia Zielińska, która połączyła prostą, czarną sukienkę z wyrazistym naszyjnikiem.

Podoba Wam się?

bECaDopu
KOMENTARZE
(18)
gość
9 lat temu
z tymi włosami wygląda jak ulizany chomik ;)
Hondziada
9 lat temu
Bardzo gustowna.
gość
9 lat temu
Skromnie :Dladne
bECaDopv
gość
9 lat temu
Czego to ludzie nie wymysla ... :P
gość
9 lat temu
tia.. przy takiej posturze naszyjnik tej wielkosci? Efekt? Wyglada jak psia obroza :-/
Najnowsze komentarze (18)
UK5ow4 lqvax...
9 lat temu
UK5ow4 lqvaxvznjsps
TikgvB ysetu...
9 lat temu
TikgvB ysetudafbxmo
It's great to...
9 lat temu
It's great to find an epxert who can explain things so well
gość
9 lat temu
Ładna kobieta.
gość
9 lat temu
wielkie czoło, może walić z baniaka jak nic
gość
9 lat temu
http://moje-ankiety.pl/respond-27035.html -> dziękuję osobie, która weźmie udział
gość
9 lat temu
Nie lubie jej.
gość
9 lat temu
nie cierpie jej zadufania w sobie:// wrr
bECaDopn
gość
9 lat temu
bardzo ladnie
irena
9 lat temu
irena
gość
9 lat temu
piekne
gość
9 lat temu
Ta bizuteria byla obrzydliwa jak dla mnie i nigdy w zyciu bym takiej nie załozyla. Ale ten wisiorek pasowal do niej bo jest nie ładny a i ona najładniejsza nie jest:)
gość
9 lat temu
świadectwo:Nowenna Pompejańska jest czymś cudownym co dostałam od życia. Dzięki ukochanej Mateńce moja mama, która jest bardzo ciężko chora – żyje! Oto nasza historia: w kwietniu 2009 roku okropna diagnoza – rak szyjki macicy. Lekarze nie dają praktycznie żadnych szans. Choroba jest tak zaawansowana, że operacja nie ma żadnego sensu. Jedak ze względu na młody wiek mamy (40 lat) lekarze postanawiają zaryzykować, a my czekamy na cud. Po operacji seria naświetlań i chemii. W sierpniu 2009 roku wybrałam się na pielgrzymkę do Częstochowy, w intencji uzdrowienia mamy. I oto staje się cud! Mama ma się świetnie dochodzi do zdrowia, a do mnie dochodzi, że to właśnie dzięki opiece Matki Boskiej sprawy się tak świetnie mają. Za jakiś czas mama niestety powoli „opada z sił”, i tak w sierpniu 2010 roku kolejna tragiczna diagnoza. Rak płuc. Typowy dla palacza. Nieoperacyjny. Najgorszy z możliwych. Bardzo agresywny. Lekarze dają jej od 3 do 6 miesięcy życia. Ale ja nie tracę nadziei. Intensywnie się modlę, i WIERZĘ OGROMNIE WIERZĘ że będzie dobrze… Mama dopiero w listopadzie dostaje chemię, znosi ją różnie, ale jest z nami. Choroba przestaje się rozwijać. Daje nam odetchnąć „na chwilę”. W sierpniu 2011 znowu zaczynamy chemioterapię. W jej trakcie w moim życiu pojawia się Ukochana Mateńka z Pompejów. Z „pomocą” mamy odmawiam pierwszy raz nowennę. Cudowną modlitwę. Cudowną zarówno pod względem jej „nie odparcia”, jak i wewnętrznych przeżyć. Z chorobą walczymy już 2 lata. Z powodzeniem. Mama ogólnie ma się dobrze. Żyje normalnie. Jest szczęśliwa. Leczenie chemią przechodzi bardzo dobrze. Dzisiaj przechodzi czwarty raz chemię. Jestem pewna, że będzie żyć jeszcze wiele lat dzięki Naszej Ukochanej Mateńce, i dzięki ogromnej wierze w powodzenie nowenny. NIGDY NIE TRAĆ BRACIE/SIOSTRO NADZIEI. DLA MATKI BOSKIEJ NIE MA RZECZY NIE MOŻLIWYCH! ZAUFAJ A ONA CIĘ WYSŁUCHA…
gość
9 lat temu
tia.. przy takiej posturze naszyjnik tej wielkosci? Efekt? Wyglada jak psia obroza :-/
Oferty dla Ciebie
bECaDoqg
bECaDoqh
bECaDoqi
bECaDoqj
bECaDoqk
bECaDopP