Trwa ładowanie...
bEibpbCd
Baby
|
272
Podziel się
2 z 16

"Pretty Woman" - Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski

"Pretty Woman" - Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski
(Pudelek Exclusive, Materiały prasowe)
0
0
bEibpbCD
KOMENTARZE
(272)
LOL
2 miesiące temu
Z Siwiec najlepsze. I jak prawdziwe 😂
Heh
2 miesiące temu
Chociaż się postaraliście 😂
forkis
2 miesiące temu
Babcia Doda może zagrać służącą Rozenek. A utrzymanek Dodzi kelner Maxiu - Jessi Alves, jak zdejmie tupecik.
bEibpbCH
Aga S.
2 miesiące temu
Trzeba mieć ogromne kompleksy i słabą psychikę, żeby skomleć w kółko o niepisanie komentarzy wyśmiewających Dodę. Wandzia i Dodzia jesteście żałosne.
🐩🐩🐩🐩
2 miesiące temu
Będzie pozew od Siwiec
Najnowsze komentarze (272)
wyrzełec
2 miesiące temu
Dla mnie największą wiochą jest Docha Robaczewska z dositorbą. Do pięt nie sięga Małgoni - ani inteligencją, ani urodą, ani stylem ubierania się. Wygląda jak babcia Rozenkowej. Nigdy nie uwierzę, że jest od niej młodsza.
Docelowo
2 miesiące temu
Babcia dodzia pasuje do roli dziadka Nikosia Dyzmy-idealnie.
Dźaga
2 miesiące temu
zapytam, - czy moglibyście nie śmiać się z biednej Dodzi? taka ogromna prośba, bo ona cierpi na nietrzymanie stolca
Gosha z USA
2 miesiące temu
ciekawe propozycje, a babcia Dodzia reklamuje szalety
Osza
2 miesiące temu
Dobre, dobre, ale gdzie babcia Dodzia? to co najwyżej mogłaby zagrać babcię Czesi z Klanu, podobna z twarzy do babki Kiepskiej
oł noł
2 miesiące temu
Najśmieszniejsze to brak w zestawieniu biednej babci Dodzi, ona się załamie.
Werka
2 miesiące temu
a babcia Dodzia to mogłaby zagrać jedynie chłopkę, np. żonę Boryny w ekranizacji Chłopów.
Rembo
2 miesiące temu
Albo babcia Dodzia jako sprzątaczka Goni Rozenek...
bEibpbCz
król
2 miesiące temu
Ja trzymam kciuki , żeby wybitnie uzdolniona aktorsko Małgosia otrzymała Oskara, bo wreszcie ktoś z Polski zaistnieje w świecie. A jak nie ona to kto? nikogo nie ma na widoku, tylko ona piękna i doskonała pod każdym względem
do M. Rozenek
2 miesiące temu
Małgoniu złota, tu Zocha... z całym szacunkiem, ale chciałabym się z tobą zamienić, nawet na 5 minut... jestem stomatologiem, niby nie mam na co narzekać, czasem jak większość kobiet zaglądam na Pudełka, ale częściej innym do zębów i szczerze to mam czasami dość tych dziur... a ty jesteś spełniona, wypełniona milością do siebie, jesteś absolutną liderką w kwestii samouwielbienia, samoakceptacji... żyjesz we własnej bańce masz wokół ludzi którzy cię uwielbiają, i bardzo dobrze, że jest taki ktoś jak ty, bo to daje nadzieję, że może kiedyś uda mi się zdobyć takie szczęście i zadowolenie z życia jakie jest twoim udziałem, głównie chodzi mi o twoje przekonanie, że jesteś najcudowniejszą istotą nz świecie i masz to co chcesz na pstryknięcie kciuka i palca wskazującego, to naprawdę musi być fajne uczucie, Twoi wielbiciele to przede wszystkim ludzie, którzy dostrzegają dokładnie to samo co ja, również wykształceni, ale niekoniecznie od razu z habilitacją w planach.
Aga S.
2 miesiące temu
Trzeba mieć ogromne kompleksy i słabą psychikę, żeby skomleć w kółko o niepisanie komentarzy wyśmiewających Dodę. Wandzia i Dodzia jesteście żałosne.
Michał
2 miesiące temu
Doducha Robaczywska może zagrać sprzątaczkę Małgoni
Wrona
2 miesiące temu
podobno Dosia Robaczewska siedzi we Wronkach bo podkradła rajstopy Dositorbie i puder, a on nie znosi jaki ktoś jego rajstopy wyszczuplające zabiera i wkłada.
Lol
2 miesiące temu
Babcia Doda nie kasuj komentarzy.Obrażanie Małgoni i Radka oraz ich dzieci nic ci nie pomoże . Małgonia ma talent, urodę jest wykształcona , inteligentna.Jest też wspaniałą żoną . A wy z nosimordą robicie z siebie pośmiewisko, a prawdę o sobie nazywasz zazdrością o twoje ciągłe porażki. Twoje imię to Porażka, więc jak cię widzą tak cię piszą.
...
Następna strona
bEibpbCl
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

CIACHO TYGODNIA: Jakub Moder - zakochany 22-letni pomocnik reprezentacji Polski (ZDJĘCIA)

To on zastąpił Grzegorza Krychowiaka w meczu z Hiszpanią. Poznajcie Kubę Modera.
9.

Agnieszka Kaczorowska z mężem i brzuszkiem spieszy do studia TVP "walczyć z hejtem" za wpis o modzie na brzydotę (ZDJĘCIA)

W niedzielny poranek estetka Agnieszka Kaczorowska i jej luby Maciej Pela zagościli na planie "Pytana na Śniadanie". Pięknie się zaprezentowali?
bEibpbCm
8.

15. URODZINY PUDELKA. Wspominamy rok 2008: Pięć minut Isis Gee, przejażdżka WARS-em Cezarego Pazury i Szymon Wydra całujący fokę (STARE ZDJĘCIA)

Pora na kolejną urodzinową galerię Pudelka. Rok 2008 obfitował w mocne wydarzenia. Na showizbesowym podwórku nie brakło też dram.
7.

Gwiazdy maszerują w Paradzie Równości: Małgorzata Rozenek, Julia Kamińska, Maja Ostaszewska, Rafał Trzaskowski... (ZDJĘCIA)

XX Paradę Równości tradycyjnie już wsparło wielu celebrytów. W Warszawie maszerowali m.in. Rafał Trzaskowski, Małgorzata Rozenek, Jessica Mercedes, Marta Wierzbicka czy Julia Kamińska.
6.

Euro 2020. Tak zmieniły się polskie WAGs. Która przeszła największą metamorfozę? (ZDJĘCIA)

Na przestrzeni lat niektóre rodzime "żony i dziewczyny piłkarzy" przeszły nie lada transformację. Wypiękniały?
bEibpbCn
5.

Marcelina Zawadzka z NOWYM CHŁOPAKIEM dokazują w Sopocie (ZDJĘCIA)

Marcelina Zawadzka i "ekspert od wibracji kosmosu", Max Gloeckner, całowali się i karmili goframi. Zakochani wstąpili też do... kościoła. Ładnie razem wyglądają?
4.

Objuczeni bagażami Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wracają z Meksyku (ZDJĘCIA)

Paparazzi wypatrzyli Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana z dziećmi na warszawskim lotnisku. Tęskniliście?
3.

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski pakują graty pod klitką na Żoliborzu (ZDJĘCIA)

Monika Richardson, przyzwyczajona do opiekowania się swoimi partnerami, nie zwlekała ani chwili, aby pomóc objuczonemu siatami Konradowi Wojterkowskiemu. To dopiero prawdziwa miłość?
bEibpbCo
2.

Basia i Krzysztof z "Hotelu Paradise" OBŚCISKUJĄ SIĘ w sopockiej restauracji i sączą kolorowe trunki na plaży (ZDJĘCIA)

Krótko po rozstaniu z Krystianem Basia z "Hotelu Paradise" związała się z innymi uczestnikiem programu - Krzysztofem. Ostatnio zakochane gołąbeczki sprawiły sobie romantyczny wypad do Sopotu. Nie zabrakło publicznych czułości.
1.

Klaudia Halejcio z córką Nel i psiapsi Patricią Kazadi przemierzają stolicę w poszukiwaniu mrożonej kawy (ZDJĘCIA)

Młoda mama Klaudia Halejcio zaczęła już zaznajamiać nowo narodzoną córeczkę ze swoimi przyjaciółkami. Myślicie, że Nel, podobnie jak mama, pokocha z czasem wypady "na miasto"?
bEibpbDb