Ostaszewska o protestach: "Zamykanie się w swoich małych światach to egoizm. Naszym obowiązkiem jest reagować!"

228
Podziel się

"Żyjemy w czasach głębokiego kryzysu i osoby publiczne powinny wykorzystywać to, że mogą zrobić coś dobrego. To jest odpowiedzialność, dlatego się wypowiadam i walczę".

Maja Ostaszewska jest jedną z najbardziej zaangażowanych społecznie osób publicznych. Walczy o prawa zwierząt, uczestniczy w protestach przeciwko wycince Puszczy Białowieskiej, a ostatnio także w manifestacjach w obronie niezawisłości polskiego sądownictwa. Gwiazda twierdzi, że zaangażowanie w tego typu akcje jest jej obowiązkiem jako osoby publicznej, która poprzez swoją rozpoznawalność może wpływać na postawy innych ludzi. Przypomina też, że każdy obywatel ma prawo do wypowiadania się w istotnych dla niego sprawach.

To nasz obowiązek reagować, zwłaszcza w czasach, gdy nie dzieje się nic złego. Można się zamykać w swoich małych światach, choć zawsze jest to pewien rodzaj egoizmu. Żyjemy w czasach głębokiego kryzysu wartości i osoby publiczne powinny wykorzystywać to, że tysiące ludzi jest zainteresowanych tym, co mamy do powiedzenia, że możemy zrobić coś dobrego. To jest odpowiedzialność, dlatego się wypowiadam, dlatego walczę. Będę wspierać, Polki potrzebują solidarności, musimy walczyć o prawo do stanowienia o sobie, do niezależności, żebyśmy miały opiekę prawną i dostęp do medycyny.

Źródło: Newseria Lifestyle

KOMENTARZE
(228)
gość
3 lata temu
Nieroby, dobry sposób na lansowanie. Normalni ludzie chodzą do pracy na 8 godzin, obiad, zakupu, dzieci.
gość
3 lata temu
Zagra taka w nowym filmie i już za chwilę się wymądrza na cały kraj.
gość
3 lata temu
Czy kogoś obchodzi co aktorzy mają do powiedzenia? Dla mnie autorytetem jest moja mama,pielęgniarka, szanuję ją za ciężką pracę, uczciwość, pokorę... Ilu takich ludzi jest wokół? A głos zabiera tylko warszawka oderwana od problemów zwykłych ludzi.I walczą tyle lat z jednym człowiekiem...
gość
3 lata temu
Majeczka jest chora psychicznie. Od dawna mówi się o tym w środowisku.
larwa
3 lata temu
Pudel znowu polityka? Rzygnę...
Najnowsze komentarze (228)
gość
3 lata temu
to nie jest dobry sposob na lansowanie sie, bo ja juz zadnego filmu z tymi zydami nie obejrze. Niech jada do holland grac poza Polska.
gość
3 lata temu
wg niej przez ost 8... 25 lat ne dzialo si enic zlego. Jakim diablem jest i w jakiej skali to oceny? Polska byla zniewolona, sprzedawana przez ost 8 lat, powinni wszystkich co wtedy rzadili posadzic..i do tego daza wiec kwik teraz straszny nie o same koryta ale o d..zeby do paki nie pojsc.
gość
3 lata temu
Gdybyście słuchali wiarygodnych i bezstronnych wiadomości z TVP tobyście nie pisali głupot
gość
3 lata temu
ja mam 70 lat i nie potrzebuje twojej walki , odczep się i przestań ględzić , że walczysz dla kogoś .
gość
3 lata temu
maja to żydowska dziiwka i k***a ! daje psizde kazdemu hójowi z PO ! jepbal ja sam eunuch t***k donald !
Nikkk
3 lata temu
Profesjonalizm aktorów, a przede wszystkim dziennikarzy powinien polegać na byciu NEUTRALNYM !!!! Możecie mieć swoje zdanie wrzucając "krzyżyk" przy urnie. Dzięki takim "manifom" sprawiacie, że ludzie przestają na was patrzeć obiektywnie... Co was tak bardzo do tego zmusza? Brak pracy? Jest taki jeden dupny portal, tam na pewno coś znajdziecie jak reszta porządnych obywateli!
gość
3 lata temu
tej debilce można już tylko powiedzieć spierdalaj
gość
3 lata temu
Normalni pewnie tak, ale wybitni, lub tylko zdolni mogą sobie pozwolić na więcej. Nieroby? Kto ciebie, bez imienna i*****o, ocenia, że sama dajesz sobie na to pozwolenie? Chyba tylko wiecznie niezaspokojony facet, bo skoro tylko pracujesz i zakupy to on - biedny - co ma zrobić?
gość
3 lata temu
Jaruzelskim? Paniusiu, ale on jest po "tamtej stronie". Skleroza nie boli, co prawda, ale bywa dotkliwa dla rodziny.
gość
3 lata temu
Popieram w całej rozciągłości.
gość
3 lata temu
Kogo? Na pewno więcej ludzi, niż twoje zdanie, bezimienna szara maso, która tylko siedzi w internecie i napierd... w guziki. Bo tak wygodniej.
gośćostaszews...
3 lata temu
Niech ta pani popełni samobójstwo. Będzie lepiej dla świata....
gość
3 lata temu
Tak cię ceniłam za sztukę aktorska ale dodam w czasie przeszłym .
gość
3 lata temu
Jestś już stracona bo widać kto ty jesteś nie będę oglądać filmów w których będziesz brać udział
...
Następna strona