Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ostatnie wystąpienie Przybylskiej: "Jest mi smutno, że nie mogę być z państwem"

486
Podziel się

Zobaczcie, jak dziękowała za nagrodę. Nie mogła już pojawić się na gali.

bDmREAUl

Wczoraj po południu menedżerka Anny Przybylskiej poinformowała, że aktorka przegrała walkę z nowotworem trzustki. Matka trójki dzieci - Oliwii, Szymona i Jana – zmarła przed swoimi 36. urodzinami.
Trzeba przyznać, że Ania była jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek, docenianą nie tylko za urodę i talent aktorski. W wywiadach często podkreślała, jak ważne jest dla niej życie rodzinne i jak wielką radość daje jej bycie matką. W lutym 2014 roku otrzymała nagrodę "Viva! Najpiękniejsi". Ucieszyła się z niej, interpretując ją jako przejaw sympatii widzów. Ze względu na stan zdrowia nie mogła niestety odebrać statuetki, nagrała jednak specjalnie wideo. Był to jej ostatni występ przed kamerą.

Zawsze zastanawiam się czym państwo się kierujecie, kiedy głosujecie w plebiscycie. Wspólnym mianownikiem musi być wyraz ogromnego szacunku i sympatii, i za ten szacunek i sympatię bardzo, bardzo gorąco dziękuję. Jest mi trochę przykro i smutno, że nie mogę być z państwem, że nie mogę podziękować tak personalnie, ale robię to mentalnie i na odległość. Piotruś, mam gorąca prośbę, żebyś odebrał również moją statuetkę - zwróciła się do Piotra Adamczyka.

Zobaczcie, jak wyglądało ostatnie wystąpienie Ani.

bDmREAUn
bDmREAUO
KOMENTARZE
(486)
gość
6 lat temu
Smutne aniu bedziemy zawsze o tobie pamietać !!
gość
6 lat temu
żal.. ogromny żal... mogła jeszcze tyle zrobić, gdy dane jej było dłużej żyć... przede wszystkim jednak żal tych, którzy muszą żyć bez niej... dzieciom w jej wieku tak bardzo potrzeba miłości matki... życzę jej najbliższym, by udźwignęli ciężąr wychowania tej wspaniałej trójki dzieci bez niej... mam nadzieję, że będzie ich wspierać z GÓRY i przyglądać się, jak rozkwita jej potomstwo... może los sprawi, któreś zawodowo pójdzie w jej ślady i w ten sposób zostanie oddany hołd tej wielkiej kobiecie ekranu... życzę Rodzinie dużo siły , będzie im potrzebna przez kilka najbliższych lat... rzadko się zdarza, że tak przeżywa się śmierć obcej osoby (obcej w sensie nie należącej do rodziny)... musiała być WIELKA, skoro jej śmierć wywołuje takie emocje wsród ogromnej rzeszy osób... niech też odgrywa swoją rolę w Domu Ojca... jej bliskim jeszcze raz życzę siły...
Lejdimilejdi
6 lat temu
Gdy dowiedzialam sie ze nie zyje rozplakalam sie i czulam jakby umarl ktos bliski :( wielka szkoda :(
bDmREAUP
gość
6 lat temu
nie moge tego przezyc...:(((
gość
6 lat temu
płakałam jak dziecko gdy się dowiedziałam.Tak strasznie mi przykro,że odeszła.Była wspaniałą kobietą ,godną naśladowania.Aniu spoczywaj w pokoju
Najnowsze komentarze (486)
zcvegsdfeaxgf...
5 lata temu
lol xD
gość
6 lat temu
widać już, jak bardzo cierpi i męczy ją choroba, smutno mi, jak patrzę na te zdjęcia, ona juz chyba wiedziała, że zbliża się koniec i czuła, że po raz ostatni występuje.
gość
6 lat temu
Na tych zdjeciach ma najsmutniejsze oczy swiata...Pamiętam że kiedy to oglądałam,to pomyślałam:"Boże ona już wie,że może się tylko starać o przedłużenie życia bo z tą chorobą niestety nie można wygrać..."Najbliższa mi osoba zmarła 1,5 miesiąca po wykryciu tej choroby,Ani był dany dłuższy czas...choć i tak stanowczo za krótki!
gość
6 lat temu
ŻADNEGO DOMU OJCA NIE MA. NIE MA BOGA TAKIEGO JAKI JEST PRZEDSTAWIANY PRZEZ KATOLIKÓW. CZŁOWIEK PRZECHODZI DO KOLEJNEGO ETAPU GRY. ONA JEST W INNEJ CZASOPRZESTRZENI. ŻYCZĘ JEJ SZCZĘŚCIA W NOWYM ŻYCIU!
gość
6 lat temu
Bog zabiera dobrych ludzi do siebie zli zostaja zeby nauczyli sie zyc
gość
6 lat temu
po prostu nie potrafie przestać płakać.......!
gość
6 lat temu
Ogromny smutek i zal ... Aniu podziwiam Ciebie za ogromna sile i radosc zycia . czuwaj nad nami kochamy cie i zawsze bedziemy
gość
6 lat temu
Już kilka dni mineło, aj aciąglę o NIej myslę, nie dlatego, że była gwiazdą, nie dlatego, że była popularna, ale dlatego, że była skromna! Mądra , myśląca i skromna! Dzieciom, które będą bez niej dorastać serdecznie współczuję, bo pomimo tego, że będzie towarzyszyła im pamięć o niej, będzie towarzyszył im jej brak..
bDmREAUH
gość
6 lat temu
Boże,nawet śmierć jest niesprawiedliwa,pokój jej duszy
gość
6 lat temu
plyną łzy , żal że tak musiało być...
gość
6 lat temu
ladnie sie wypowiadala, madra kobieta.
gość
6 lat temu
Biedna :( Strasznie mi jej szkoda.
gość
6 lat temu
jestem kobietą, juz po 60 , wysłuchałam teraz Ani i tylko jedno mi przyszło do głowy, p. Aniu Kocham Panią, bardzo mi żal w sercu, ze musiała Pani tak wcześnie odejść ....
gość
6 lat temu
Żal gdy odchodzi młoda osoba, jeszcze większy gdy zostawia dzieci! Współczuje!!!
...
Następna strona
bDmREAVj